KEBO Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? KEBO Bayiliği Nasıl Alınır?

21 sene önce döner sektörüne giriş yapan KEBO çok kısa süre içerisinde ülkemizin en bilindik döner markalarından biri olmayı başardı. Döner sektöründe faaliyete Antakya’da başlayan ve birbirinden farklı döner konseptleri ile “Kümeslerin Efendisi” olan Kebo Döner 2016 yılında da bayilik vermeye başladı. Yoğun ilgi gören bayilik programı neticesinde toplamda 15 şubeye ulaşan KEBO bu sayı ile yetinmiyor ve sektördeki büyüme hedeflerini koruyor. Bu yılda Türkiye genelinde bayilikler veren firma sizlerin başvurularını bekliyor. Kebo bayilik başvurusu yapmak isteyenlere bu yazımızda KEBO’nun bayi programı hakkında bilgiler veriyoruz.

Gözleme kıvamında özel ekmeğine yerleştirdiği tavuk döneri ile müşterilerin sevgilisi olan KEBO döner bu konsept ile büyük bir başarıya ulaştı. Müşterilerinin damak tadını bilen ve Antakya usulü özel KEBO sosu ile dönere farklı bir lezzet katan bu firmadan bayilik alarak kısa zamanda kar eden bir işe sahip olabilirsiniz.

KEBO Bayilik Şartları ve Özellikleri

kebo bayilik şartları

Türkiye’nin en büyük 100 franchise devi listesinde yer alan Kebo Döner bu başarıya kısa zamanda ulaştı. 2016 yılında franchise vermeye başlayan firma Ekonomist dergisinde yer alarak başarısını ispatladı. Firmanın bayi programının özellikleri ve şartları şu şekildedir;

– Kebo markası ile beraber çalışacak, marka değerimizi yükseltecek ve karşılıklı kazan-kazan felsefesi ile çalışacak girişimci adaylar ile çalışmak istiyoruz.
– Döner sektörüne gereken yatırım miktarını karşılayabilecek kişilerin başvurularını bekliyoruz.
– Bayimiz olanlar KEBO standartlarında bir şubeye sahip olarak kısa zaman içerisinde satışa başlayabilirler.
– Bayilerimize ürün tedariki konularında yardımcı oluruz ve sizlere en taze KEBO ürünlerini göndeririz.
– Açılacak şube insan trafiğinin yoğun olduğu noktalarda olmalıdır. Sinema salonu, okul, dershane gibi yerlere yakın bir lokasyonda şube açılabilir.
– KEBO olarak baton döner başına 1 USD + KDV royalty almaktayız.

Editörün Notu: KEBO döner için işe başlangıç sermayesi işin yapılacağı lokasyona bağlı olarak değişmektedir. Şube açılacak lokasyon KEBO yetkilileri tarafından analiz edildikten sonra size başlangıç yatırımı miktarı bildirilir.

KEBO Bayilik Başvurusu

kebo bayilik

KEBO’nun avantajlı franchise sistemine katılmak için hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayıp, “Franchise Başvuru Formu” doldurmanız yeterlidir.

Başvurunuzu yaptıktan sonra bir süre beklemelisiniz. Firmanın yetkilileri başvurunuzu analiz edip sizi bilgilendirecek ve KEBO franchise sistemi hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacaktır.

One Response

  1. Necip Mert

Mesaj Bırakabilirsiniz