Dünya Döner Bayilik Nasıl Alınır? Maliyeti Ne kadar? Başvuru Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda gittikçe yaygınlaşan döner bayiliklerine bir yenisi daha eklendi. Antalya merkezli olarak kurulan Dünya Döner bayilik veremeye başladı. Döner sektörüne girmeyi planlayan yatırımcılar, yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bu döner firmasını da tercih edebilirler. Firmanın bayilik şartları ve bayilik ücretini yazımızdan öğrenebilirsiniz.

1983 yılında Ankara’da besicilik yapmaya başlayan firma, Antalya’daki kırmızı et sektöründeki eksikliği görerek burada yatırımlarına başlamış ve 5.000 büyükbaşlık et entegre tesisini kurmuştur. Bölgedeki en büyük besi çiftlikleri arasına girmeyi başaran firma, burada ürettikleri kırmızı eti doğrudan halka ulaştırmak için çözümler geliştirmiş ve Dünya Döner markasını kurmuştur. Kendi üretimi olan etler ile sağlıklı ve doğal bir döner lezzeti sunmayı amaçlayan firma kısa sürede sektörde tanınmış bir isime dönüşmüştür. Dünya Döner bayilik sistemi ile etinin lezzetinin Türkiye’nin bir çok noktasında sunmayı hedefleyen firma, yatırımcı adayların bayilik başvurularını beklemekte.

Dünya Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

Dünya Döner bayilik şartları

  • Dünya Döner markası ile ortak çalışmak ve bu sektörden kazanç sağlamak isteyen girişimci adayların başvurularını bekliyoruz.
  • Döner etlerimiz kendi üretimimiz olup, tamamen sağlıklı ve hilesiz üretilmektedir. %100 et döner satıyoruz, ürünlerimize asla kıyma karıştırılmamaktadır.
  • Bayi şubelerimize etlerimizi soğuk zincir sistemi ile güvenli olarak sevk ediyoruz. En taze ürünlerimizi sizlere gönderiyoruz.
  • Bayilerimize 1 KG et döneri 38,52 TL + KDV’den veriyoruz. Size sadece perakendeye dönüştürüp satmak kalıyor. Tavsiye edilen satış fiyatımız 100 gram et dönerde 8.00 TL’dir.
  • Etlerimizin tamamı kendi çiftliğimizde üretildiği için tüm bayilere aynı standart kalitede et gönderilmektedir.
  • Bayilerimize şube lokasyonu, şube kurulumu ve personel eğitimi konusunda tam destek sağlıyoruz.
  • Şube kurulumu inşaat maaliyetleri için ortalama olarak 170 bin TL ile 220 bin TL arası bir ücret çıkmaktadır. İnşaat kurulumu ücreti şubenin metrekare büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir.
  • Cirodan kar payı (royalty) almıyoruz. Bu sayede istikrarlı ve güvenli şekilde büyümenize olanak sağlıyoruz.

Dünya Döner Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Dünya Döner bayilik başvurusu

Dünya Döner kalitesinde bir firmadan bu fiyatlar ile bayilik almak sizin için bir şans demektir. Firmanın cironuzdan kar payı talep etmemesi ve 1 KG et döneri hesaplı bir fiyattan vermesi oldukça cazip. Ayrıca et üretimlerini kendi çiftliğindeki büyükbaşlar ile yapması da ürün tedariki noktasında sorun yaşamayacağınızı gösteriyor. Bu şartlar altında yatırım sermayesine sahipseniz hemen bayilik başvuru formunu doldurup, bayilik talebinizi firmaya iletin.

 

One Response

  1. Cahit uce

Mesaj Bırakabilirsiniz