Kasap Döner Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kasap Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

2011 yılında “hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz” sloganı ile döner sektörüne giriş yapan Kasap Döner aradan geçen yıllarda sektörün önemli aktörlerinden birisi oldu. Bir çok noktada yer alan şubesi ile hizmet ağını genişleten ve bir çok ilde yeni müşteriler kazanan Kasap Döner gelecek hedeflerine yönelik çalışmalarına da devam ediyor. Bu kapsamda çalışacak yeni iş ortakları arayan firma bayilik sistemini devam ettiriyor.2024yılında da bayilikler veren Kasap Döner sektöre yeni girecek ve iş kuracak kişilere altyapı, eğitim gibi destekler de sağlıyor. Bu yazımızda döner restoranı açmak isteyenlere Kasap Döner bayilik başvurusu nasıl yapılır, Kasap Döner bayilik şartları nelerdir anlatacağız.

Kasap Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları

kasap döner bayilik

Bayilik sistemini geliştirmek, yaygınlaştırmak için yeni ortaklar arayan Kasap Döner çalışacakları kişilerde olması gereken özellikleri ve şartları şöyle sıralıyor;

– Döner sektörüne yatırım yapabilecek gücü olan
– 150 bin TL franchise bedeli ödeyebilecek olan (10 yıllık isim hakkı bedelidir)
– Kasap Döner kurum kültürüne uyum sağlayabilecek olan

Kişilere franchise verilecektir. Bunlarla birlikte şubenin açılacağı nokta için de bazı şartlar vardır.

– Restoranın açılacağı nokta yaya trafiğinin çoğunlukta olduğu bir yer olmalıdır.
– Restoran çevresinde demiryolu ve mezarlık olmamalı ve restoranın bulunduğu noktada günlük 10.000 yaya trafiği olmalıdır.
– Restoranın en az 100 m2 kullanım alanı olmalı, cephesi minimum 5m olmalı, yükseliği 3m olmalıdır.
– Restoranın kurulacağı yerin mülk sahibi ile uzun süreli kira sözleşmesi imzalanmalıdır.

Linke tıkladıktan sonra “Hemen Başvur” butonuna tıklamalısınız. Karşınıza gelen sayfadaki formu doğru bir şekilde doldurduktan sonra gönderi ve beklemede kalın. Kasap Döner yetkilileri franchise başvurunuzu incelemeye alacaktır.

Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi akabinde yüz yüze görüşmeye çağırılırsınız ve size bazı bilgiler verilir. Ardından restoranı açmak istediğiniz lokasyonda Kasap Döner tarafından fizibilite çalışmaları yapılır ve lokasyonun uygun olması durumunda franchise anlaşmasını imzalama aşamasına geçilir. Eğer açmak istediğiniz lokasyon Kasap Döner yetkilileri tarafından uygun bulunmazsa onlar sizin için alternatif lokasyonlar önerecektir ve restoranın o noktada açılmasını önereceklerdir.

Mesaj Bırakabilirsiniz