Alescia Parfüm Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Alescia Bayiliği Nasıl Alınır?

Şık ve hoş bir kokuya sahip olmak isteyenlerin tercihi Alescia’dan yana oluyor. Bu nedenle de Alescia’nın parfümleri oldukça fazla talep görüyor. Yaşadığınız şehirde siz de bir parfümcü açmayı planlıyorsanız Alescia Parfüm bayilik sistemine girebilir ve buradan ürün tedarikini sağlayabilirsiniz. Böylece hem tanınmış bir markanın ürünlerini satmış olursunuz hem de en kaliteli, hoş kokulu parfümleri tedarik edersiniz.

2011 yılında İstanbul merkezli olarak faaliyete başlayan Alescia Parfüm çeşitli kozmetik ürünleri ve parfüm üretimi gerçekleştirmektedir 2013 yılında üretim merkezi Çorum’daki tesise taşınmış ve tüm ürünlerin üretimi o rada yapılmaktadır. Parfüm sektöründe öncü olmayı amaç edinmiş olan Alescia Parfüm kurulduğu günden itibaren büyümesini sürdürmüştür. Büyürken bayileri ile birlikte kazanan Alescia avantajlı bayilik programına sizleri de davet ediyor. Siz de Alescia Parfüm bayilik başvurunuzu yapın ve bu sektörde güçlü bir tedarikçi, üretici ile çalışmanız keyfini yaşayın, bolca para kazanın !

Alescia Parfüm Bayilik Şartları ve2022Bayilik Bedeli

alescia parfüm bayilik şartları

  • Bayilik sistemimiz düşük maliyetli ve yatırımcı dostu olarak hazırlanmıştır.
  • Yeterli sermayeye sahip, parfüm sektörüne girmek isteyen tüm herkes bayilik başvurusunu yapıp, değerlendirilmeyi talep edebilir.
  • Bayilik sistemimiz 2 konsept üzerine kuruludur. Birinci seçenek olarak parfüm bayiliği almak isteyenler işlek cadde ve bulvarlarda dükkan kiralamalıdır. İkinci seçenek ise AVM içerisinde kiosk, stand tarzı bayilik almaktır. Bayi adaylarımız bütçelerine oranla bu ikisi arasından seçim yapıp, bize bildirmelidir.
  • Yapılacak yatırım miktarı bayilik şekline ve ürün alım miktarına bağlı olarak değişecektir.
  • Ürettiğimiz tüm parfümler Türkiye Sağlık Bakanlığı’nın yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir.

Alescia Parfüm Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Alescia Parfüm bayilik başvurusu

Alescia Parfüm bayiliği alarak kaliteli ve şık bir parfüm dükkanına sahip olabilirsiniz. Bayilik başvurunuzu firmaya iletip bir süre beklemeniz gerekir. Firma yapacağı değerlendirmede sizinle çalışmaya karar verirse sizi bilgilendirecek ve bayilik programının detaylarını açıklayacaktır. Alescia Parfüm bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz;

Firma İletişim
Sevil Kozmetik (Alescia Parfüm)
Adres: Yeniyol Mahallesi Gazi 8. Sokak No:7/B Merkez /ÇORUM
TEL: +90 364 234 00 33
e-Mail: info@alescia.com.tr

Mesaj Bırakabilirsiniz