Loris Parfüm Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Loris Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır?

Güzel kokmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan Loris Parfüm bu sektördeki en karlı bayilik fırsatını sizlere sunuyor. Loris Parfüm bayilik alarak siz de parfümeri dükkanı sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler Loris Parfüm’ün bayilik şartlarını karşılamak ve bayilik formunu doldurup göndermektir. Loris’in bayi adaylarını zorlayacak pek şartı yoktur. 6 adımda basitçe Loris Parfüm bayilik alabilirsiniz.

2006 yılında parfüm sektöründe faaliyete başlayan Loris açılışından kısa bir süre sonra Türkiye genelinde büyük bir başarı yakalamıştır. Üretimlerinin tamamı Sağlık Bakanlığı’nın denetiminde, onayında gerçekleşen Loris parfümleri müşterilerin beğenisini kazanmış ve markanın bir çok mağazası arka arkaya açılmaya başlamıştır. Sizde Loris Parfüm’den isim hakkı almayı düşünüyorsanız işte Loris’in bayilik şartları;

Loris Parfüm Bayilik Şartları

Loris Parfüm bayilik şartları

  • Kadın ve Erkek Parfüm sektöründe bizimle birlikte çalışmak, kar elde etmek isteyen girişimcilerin bayilik taleplerini bekliyoruz.
  • Bayilik talebinizi sitemizdeki başvuru formunu doldurarak bizlere iletebilirsiniz (bayilik başvuru linki en aşağıdadır)
  • Bayilik almayı düşünen yatırımcı adayı yaşadığı şehirdeki en işlek konumlarda dükkan kiralamalıdır. Kiralanacak olan dükkan tercihen köşe dükkan olmalıdır. Yoğun insan trafiğinin oluştuğu caddeler/bulvarlar tercih edilmelidir. Ya da şehirdeki en işlek AVM’lerden dükkan kiralamalısınız.
  • Bayilerimiz bizim konseptimize bağlı olarak dükkan tasarım & dekorasyonlarını yapmalılardır. Bayi adaylarına bizim konseptimize uygun görseller ve formatlar ulaştırılır. Dükkanın dekorasyonu ve dekorasyon maliyeti bayi adayına aittir.
  • Mağazaya yapılacak olan yatırımın miktarı kiralamış olduğunuz dükkanın m2 boyutuna bağlı olarak değişiklik gösterecektir.
  • Bayi adaylarımıza açılışa özel pek çok hediye sunmaktayız. Sunmuş olacağımız hediyeler ile işletmenizi daha profesyonel hale getirebilirsiniz.
  • İsim Hakkı Bedeli almıyoruz ! Sadece mağaza ürünlerine ve dekorasyona yatırım yapmanız gerekiyor.

Loris Parfüm Bayilik Başvurusu

Loris Parfüm bayilik başvurusu

Kadın Parfümeri sektörüne girmeye karar verenler kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalıdır. Sektördeki en popüler firmalardan birisi olan Loris’in isim hakkı bedeli talep etmemesi ve oldukça yatırımcı dostu bir bayilik programı sunması sizin için büyük bir avantaj. Hemen bayilik başvuru formunuzu doldurmak için alttaki linke tıklayabilirsiniz.

Loris Parfüm Bayilik Başvurusu: https://lorisparfum.com/bayilik

Firma İletişim
GENEL MERKEZ: Sultan Orhan Mahallesi 1181/1. 5. Sokak Gebze/KOCAELİ
TEL: 444 8 345
e-Mail: info@lorisparfum.com

Mesaj Bırakabilirsiniz