Santino Parfüm Bayilik Alma Şartları: 2024 franchise bedeli ne kadar? Santino Parfüm bayiliği nasıl alınır?

Parfüm bayisi olmak için çalışabileceğiniz firmalardan bir diğeri de Santino Parfüm’dür. Sektöre 2005 yılında giriş yapan Santino Parfüm ilk zamanlarında fason üretim yapmıştır. 2010 yılında ise ilk defa kendine özel mağazasını Manisa’da açarak büyüme hedeflerini gerçekleştirmeye başlamıştır. Başlangıçta sadece parfüm üreten Santino Parfüm daha sonra ürün gamına oda spreyi, oto parfümü ve bamboo oda kokusu eklemiştir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi olan Santino Parfüm bayilik alarak siz de bu geniş koku arşivinden faydalanabilirsiniz. Santino Parfüm’ün bayilik şartları ve bayilik ücreti yazımızda sizlere bildirilecektir.

NOT: Santino Parfüm kalıcı parfümdür. Parfümler ciltte 3 gün, elbisede ise 7 gün kalmaktadır.

Santino Parfüm Bayilik Şartları ve Özellikleri

Santino Parfüm bayilik şartları

  • Santino Parfüm olarak bu sektöre girmek isteyenlerin avantajına olacak çok cüzi bedellerle alınabilecek bir bayilik programı hazırladık.
  • Santino Parfüm bayilik almak için istediğimiz bayilik ücretini karşılayabilecek herkes başvuru yapabilir. Bayilik başvuruları titizlikle incelenecek ve doğru adaylar ile iletişime geçilecektir.
  • Bayilik almak isteyenler yaşadıkları şehirde en işlek caddelerde dükkan kiralamalı veya AVM’de kiosk satış alanı kiralamalıdır.
  • Bayi adayının dükkan kurulumu, dekorasyonu bizim tarafımızdan yapılacaktır. Santino Parfüm bayilik anahtar teslim sistem üzerine hazırlanmıştır. Bayilerimize hazır bir dükkan sunuyoruz.
  • Bayilik maliyeti ortalama olarak 35 bin TL – 50 bin TL arasıdır. Bayilik maliyeti kiraladığınız dükkanın metrekaresine bağlı olarak değişir. 50 bin TL sermayeye sahipseniz çok kaliteli bir parfüm satış dükkanına sahip olabilirsiniz.
  • Santino Parfüm’e yapacağınız yatırım yaklaşık 6-8 ay içerisinde amorti edilecektir. Amorti süresi dükkanınızın iş potansiyeline göre değişebilir.
  • Kadın ve Erkek Parfüm karlılık oranımız %110 – %160 arasındadır.
  • Bayilerimizin yapmış oldukları kardan pay talep etmiyoruz (royalty almıyoruz). Ayrıca isim hakkı ücreti de talep etmiyoruz.
  • Bayi adaylarımızla yüz yüze görüşme sonrasında anlaşma sağlanırsa sözleşme imzalanır ve bayilik süreci başlar. Bayilerimiz için hazırladığımız anlaşma her iki tarafın da haklarını kapsayacak bir anlaşma metnidir.

2024’de Santino Parfüm Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Santino Parfüm bayilik başvurusu

Sektörün tanınmış bir markası olan Santino Parfüm’den yaklaşık 50 bin lira kadar bedelle bayilik alabiliyorsunuz. Firmanın bayilerine vaad ettiği kar marjları da oldukça iyi durumda. Bu bayilik fırsatını kaçırmayın ve hemen aşağıdaki iletişim adreslerinden firmaya ulaşın.

Firma İletişim
Adres: Esnaf Sanatkarlar Çarşısı Güzelyurt Mh. 5779 Sk. No:70/A MANİSA
TEL: 0507 768 25 25
e-Mail: info@santino.com.tr

DİĞER PARFÜM BAYİLİKLERİ

Mesaj Bırakabilirsiniz