İnfinity Parfüm bayilik şartları nelerdir? 2024 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Kar marjlarının çok yüksek olduğu parfümeri sektörüne girmeyi planlıyorsanız doğru adres; İnfinity Parfüm. 1989 yılından beri parfümeri & kozmetik sektöründe yer alan firma ilk yıllarında “EDA PARFÜM” ismi ile üretim yapmıştır. Ürün gamını sürekli olarak güncelleyen ve yeni ar-ge çalışmaları yapan firma daha sonradan İnfinity Parfüm ismini almış ve markalaşma yönünde büyük adımlar atmıştır. Günümüzde 300’den fazla çeşit parfümü katalogunda bulunduran İnfinity Parfüm bayilik vererek yeni mağazalar açmayı planlıyor.

İnfinity Parfüm’den bayilik alarak arzu ettiğinizin kaliteli bir tedarikçinin desteğini arkanıza alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi olan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İnfinity Parfüm ile siz de kazanç elde edebilirsiniz. İnfinity Parfüm bayilik şartları ve firmanın bayilik sisteminin özellikleri aşağıdaki gibidir;

İnfinity Parfüm Bayilik Şartları

İnfinity Parfüm bayilik şartları

  • İnfinity Parfüm ile beraber parfümeri sektöründen kazanç elde etmek isteyen tüm girişimciler bayilik sistemimize başvurabilirler.
  • Bayilik almak isteyen adayların geçmiş iş tecrübeleri dikkate alınır. Girişimci ve çalışkan adaylar arasından seçim yapılır.
  • Bayilik talep eden adayların parfümeri sektörü için yapılması gereken yatırımı karşılayabilecek gücü olmalıdır. İnfinity Parfüm bayilik ücreti açılacak olan mağazanın lokasyonu ve metrekaresine bağlı olarak değişebilir. Net bayilik ücreti bayi adayı ile ayrıntılı görüşmeden sonra bildirilir.
  • Bayilik alacak olan adaylar dükkan açmayı planladıkları yeri il / ilçe ve mahalle olarak bize bildirmelidir. Açılacak dükkan şehrinizin en işlek noktasında olmalıdır. Yaşadığınız yerdeki yaya trafiğinin çok yüksek olduğu cadde ve bulvarlarda köşe dükkan tercih edebilirsiniz.
  • Bayilerimize seçmiş oldukları parfümleri koliler ile güvenli bir şekilde kapılarına kadar gönderiyoruz. Ürün tedariki aşamasında sizin işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

İnfinity Parfüm Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

İnfinity Parfüm bayilik basvurusu

Parfümeri & kozmetik sektörünün en popüler firmalarından birisi olan İnfinity Parfüm’den bayilik almak için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Firmaya e-Mail yoluyla ularaşarak bayilik almak istediğinizi söylerseniz sizlere yardımcı olacaklardır.

Firma İletişim
Adres: Caferağa Mah. Bahariye Cad. No: 13/B Kadıköy, İstanbul
TEL: +90 216 346 90 47
e-Mail: info@infinityperfume.com

Mesaj Bırakabilirsiniz