Eyfel Parfüm bayilik şartları nelerdir? 2024 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Güzel kokmak ve beğenilmek kadın – erkek herkesin arzusudur. Bunu sağlayabilmek için vücut temizliğimize önem verdiğimiz kadar seçtiğimiz kokulara, parfümlere de önem vermeliyiz. Bunu sağlamak isteyenler için parfüm üreticileri oldukça geniş bir koku arşivi oluşturuyor. Parfümüne büyük önem veren beyler ve bayanlar sayesinde parfüm sektörü de oldukça karlı bir hale gelmiştir. Eğer bir parfümcü kurmayı planlıyorsanız Eyfel Parfüm bayilik başvurusu yapmanızı öneririz. Çevremizdeki dükkanlarda sık sık gördüğümüz Eyfel Parfüm ürünleri oldukça popülerdir. Eyfel Parfüm bayilik talebinizi firmaya ileterek tüm parfüm ürünlerini tedarik edebilirsiniz.

2008 yılında İstanbul’da kurulan Eyfel Parfüm kısa sürede bu sektörde ismini duyurmayı başarmıştır. Kaliteli kokuları ile hem müşterilerin hem de bayilik almak isteyenlerin hedefinde yer alan Eyfel Parfüm büyümesini sürdürmüş ve şuan 7500 m2’den büyük bir alanda üretim yapmaktadır. Başlangıçta sadece Türkiye’de hizmet veren Eyfel Parfüm zaman içerisinde globalleşmiş ve dünyanın bir çok ülkesinde parfüm mağazası açmıştır. Bu mağazalarının bir çoğunu bayilik yolu ile açan firma Polonya, Almanya, İrlanda, Moğolistan, Kazakistan, Türkmenistan, Ukrayna, Bulgaristan, Makedonya, Romanya, Tayland, Ürdün, İran ve Irak gibi dünya ülkelerden faaliyet göstermektedir. Toplamda 400’ün üzerinde bayisi bulunan Eyfel Parfüm bayilik sistemine sizleri de davet ediyor.

Eyfel Parfüm Bayilik Şartları ve Maliyeti

eyfel parfüm bayilik şartları

  • Kadın ve Erkek Parfüm sektörüne girmek isteyen tüm girişimciler bayilik sistemimize başvurularını yapabilirler.
  • Eyfel Parfüm ailesi olararak 400’den fazla bayimiz arasında sizleri de görmek isteriz.
  • Ürünlerimiz kendi üretimimiz olup kalıcılık özelliği vardır.
  • Oldukça geniş çapta koku koleksiyonumuz ile mağazanıza tüm desteğimizi sağlıyoruz. Ürün tedariki sorununuza Eyfel Parfüm olarak çözüm buluyoruz.
  • Açacağınız parfüm dükkanını işlek bir noktada açmalısınız ve dükkanınız net kullanım alanı en az 10 m2 olmalıdır.

Editörün Notu: Eyfel Parfüm markasına yapılacak yatırım miktarı sizin toplu olarak alacağınız ürün miktarına bağlı olarak değişecektir. Örneğin A Kişisi çok fazla parfüm stoklu çalışır ve 50 bin TL firmaya öder, B Kişisi daha az ürün alımı yapar ve maliyetini 25 bin TL olarak öder. Bu durum size bağlı olacaktır. Firma İsim Hakkı Bedeli talep etmemektedir. Sadece ürünlere yatırım yapılacaktır.

Eyfel Parfüm Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

eyfel parfüm bayilik başvurusu

Eyfel Parfüm’ün avantajlı bayilik sistemi sizleri bekliyor. Bu fırsat kaçmaz ! Parfüm tedariki sorununuzu kökünden halledin ve Eyfel Parfüm ile çalışın. Kesinlikle bu hizmetten memnun olacaksınız. Hemen bayilik başvurunuzu aşağıdaki iletişim kanalları ile yapın.

Firma İletişim
Eyfel Parfüm Genel Merkez
Adres: Orta Mh. 30 Ağustos Cd. No. 53 Tuzla – İstanbul
TEL: +90 216 356 34 56
e-Mail: info@eyfelparfum.com.tr

Mesaj Sayısı(4)

  1. Sezer üren
    • Yıldız çeliker
  2. Nihat Nayir

Mesaj Bırakabilirsiniz