Bargello Parfüm bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Bargello Parfüm bayilik alarak siz de kendi parfüm dükkanınıza sahip olabilirsiniz. Ürettiği kaliteli kokular ile kısa zamanda büyük bir başarı kateden Bargello Parfüm sektördeki mağazalarının sayısını artırmayı hedefliyor.Yeni iş kurmak istiyorum diyorsanız Bargello Parfüm ile çalışarak çok karlı bir iş ortaklığına gidebilirsiniz. Yatırımcı dostu bir bayilik programı hazırlayan Bargello Parfüm sizlere çok düşük maliyetlerle parfüm bayiliği fırsatı sunuyor.

Bursa merkezli fabrikasında parfüm üretimi gerçekleştiren Bargello Parfüm üretimlerinde Sağlık Bakanlığı’nın kurallarına bağlı olarak hareket etmekte ve ürünlerinin insan sağlığına zarar vermemesine önem göstermekte. Bargello Parfüm bayilik almak isteyenler aşağıdaki bayilik alma şartlarını okumalıdır.

Bargello Parfüm Bayilik Şartları ve Özellikleri

Bargello Parfüm bayilik şartları

  • Bargello Parfüm bayiliği almak isteyen girişimci ve genç adayların başvurularını bekliyoruz.
  • Bayilik sistemimize giriş fiyatını oldukça düşük tuttuk ki, daha fazla yatırımcının ilgisini çekebilelim ve bu sektörde hep beraber para kazanalım istedik.
  • Kadın ve Erkek Parfüm bayiliği almak isteyen adaylarımız yaşadıkları şehirde dükkan açmak istedikleri konumu bizlere bildirmelidir. Bargello Parfüm mağazanızı şehrin en işlek caddelerinde dükkan olarak açabilirsiniz.
  • Açılacak dükkan sinema salonu, etüd merkezi, bankalar gibi bir çok insanın yaya olarak bulunduğu bölgelerde olmalıdır.
  • Dükkan büyüklüğü ortalama olarak 20 m2 -45 m2 civarı olmalıdır.
  • Dükkanın dekorasyonu Bargello Parfüm standartlarında olmalıdır. Dükkan dekorasyonunu yapmak bayi adayımıza aittir. Dekorasyon masrafları da bayi adayı tarafından karşılanacaktır. Eğer isterseniz sizin yerinize kendi ekiplerimizce dükkan dekorasyonu gerçekleştirebiliriz.
  • Bayilik almak isteyen adaylarımız AVM’lerde kiosk modeliyle de satış yapabilirler. Bunun için işlek bir AVM’den 4 m2 – 8 m2 civarı bir yer kiralamanız gerekir.
  • Dükkan açılışından sonra Bargello Parfüm ürünleri şubenize kadar kolilenmiş olarak güvenle sevk edilecektir.

Bargello Parfüm Bayilik Başvurusu 2022

Bargello Parfüm bayilik başvurusu

Bargello Parfüm oldukça tanınmış bir markadır. Parfüm sektöründeki başarısını neredeyse herkes bilir. Böyle kaliteli ve büyük bir üretici firmadan bayilik alarak parfümeri sektörüne tam gaz giriş yapabilirsiniz. Bayi başvurunuzu yapmak için hemen aşağıdaki iletişim adreslerinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Firma İletişim
Adres: Odunluk Mahallesi, Akpınar Cd. Efe Towers A Blok No:26 Kat:7 Nilüfer / Bursa
TEL: 444 0 274
e-Mail: info@bargello.com.tr

One Response

  1. osman tekin

Mesaj Bırakabilirsiniz