Anadolu’nun Kayıp Kahveleri Bayilik Şartları Nelerdir? Bayilik Almanın Bedeli Ne Kadar?

Gün içerisinde sıkça tükettiğimiz kahvelerin tarihçesini hiç araştırdınız mı? Kaç çeşit kahve tatma fırsatınız oldu? 40 yıl hatırla içtiğimiz bir fincan kahvenin kökeni aslında 500 yıl öncesine dayanıyor. Bir dervişin tesadüfen meyvelerini kaynatarak tüketmesiyle kahve keşfedilmiştir. Kahvenin dinç tutma ve canlandırma özelliğini içtikten sonra herkes fark etmiş ve böylelikle kahve yaygınlaşmaya başlamıştır. Bazı kültürlerde kahvaltının vazgeçilmezi bazı kültürlerde ise dinlenmenin bir bahanesi olan bu içecek türü, zamanla gelişime ve değişime uğramıştır. Farklı aromadaki şuruplarla zenginleştirilen kahveler, oldukça sevilmiştir. Aynı zamanda da sıcak su ve sütle buluşan kahvelerin lezzeti de oldukça artmıştır. Popüler kültürde kahve tüketiminde sıkça tercih edilen şurup kavramı, Anadolu’da yerini süt ve suyla lezzetlendirmeye başladı. Yüzden fazla kahve çeşidi zamanla unutulmaya yüz tuttu. Bu lezzetleri Anadolu’nun Kayıp Kahveleri tekrardan sizlerle buluşturuyor! Kimi zaman alış veriş merkezlerinde kimi zamansa yol üzerinde gördüğümüz bu dükkan, kültürümüzle de tanışma fırsatını bizlere sunuyor.

anadolunun kayip kahveleri bayilik

Anadolu’nn Kayıp Kahveleri Bayilik Alma

Bayilik, ana firmanın işletme stratejisi ve pazarlama gibi ürün ya da hizmetin mevcut düzen dahili haricindeki bir başka insana yetki vermesine denir. Bayilik vermek, ana firma tarafından düzenlenen bazı şartlar dahilinde sağlanır. Bayilik alan ise sermayesiyle iş hayatında yerini alır. Türkiye ve Dünya’nın hemen hemen yer yerinde gördüğümüz giyim, kişisel bakım, fast food, kahve zincirleri ve diğer pek çok kategorinin aynı markalarla hizmet verdiğini görmekteyiz. Dükkan ya da hizmet işleyişinin, pazarlama ve tedariğin aynı kaldığı ancak farklı şehirlerde bayiliği olması, bayilik alma-verme sisteminden kaynaklanmaktadır. İş kurmanın olumsuz sonuçlarıyla karşılaşmak ve iflas etmektense bayilik almak artık daha sık tercih edilir duruma gelmiştir. Hangi sektörde bu sistemle iş yapmak istediğinize karar verdikten sonra ana bayiyle bir iletişim kurmanız gerekir. Taraflarınca belirlenen bayilik şartları ve sermaye hakkında bu sayede bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anadolu’nun Kayıp Kahveleri Franchise Bedeli

Girişimcilerin sıkça tercih ettiği bayilik sistemi aynı zamanda franchise sistemi olarak da bilinmektedir. Bu sistem, bir iş yerini sıfırdan kurmanın zorluğunu ve olumsuz sonuçlarını neredeyse sıfıra indirir. Bayilik almak istediğiniz sektör, genellikle tüketimde ya da hizmette kendinizi geliştirmiş olursunuz. Kahve zincirleri bayilik sistemini sıkça tercih etmektedir. Neredeyse unutulan kahvelerden birkaçı olan kenger kahvesi, hilve kahvesi, mirvari kahvesi ve yaldırma kahvesi gibi eşsiz lezzetleri tüketicilerle buluşturan Anadolu’nun Kayıp Kahveleri Franchise sistemiyle de bayiliklerini arttırıyor. Bu tatları ilk kez deneyen insanlar, hem kahvenin hikayesini hem de içeriğini anında öğrenme şansına sahip olduğu için, bu firma oldukça sık tercih ediliyor. Kahvenin yanında Anadolu’nun diğer bir geleneği olan lokum, şerbet ve su ikram ediliyor. Anadolu’nun Kayıp Kahveleri Bayiliği 2009 yılından bugüne dek 90’dan fazla işletmesiyle hizmet veriyor. Hem farklı tat arayanlar hem de kültürüyle daha yakından tanışmak isteyenler, bu dükkanı sıkça ziyaret ediyor. Anadolu’nun Kayıp Kahveleri Franchise bedeli ise 200.000-250.000 TL arasında farklılık gösteriyor. Ana bayi tarafından belirlenen Anadolu’nun Kayıp Kahveleri Bayiliği açma bedeli ve işletme sistemi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, web sitesinde bulunan numaradan iletişime geçmeniz yeterli.

Mesaj Bırakabilirsiniz