Gönül Kahvesi Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Açmanın Şartları ve Maliyeti Nedir?

Gönül Kahvesi Franchise alabilmek için yani bayilik açabilmek içim uyulması gereken şartlar vardır. Şimdi size şartlar hakkında bilgiler aktaracağız. Şartlara uyulması halinde bayilik açılabilmektedir. Peki, bu şartlar nelerdir. Bayilik başvurusu yapabilmek için öncelikle en az 20 yaşınızı tamamlamış olmalısınız. Daha önceden bir bankadan kredi aldıysanız ise bunun ödemesi ile ilgili bir sorununuzun bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir suç kaydınızın bulunmaması gerekir. Bayilik açabilmek için seçmiş olduğunuz mekan kesinlikle 250 metrekare ve üzeri olması gerekmektedir. Mekanınınız hitap edeceği kitle önemlidir. Gençlere ve elit kişilere daha kolay ulaşabileceğiniz bir konuma sahip olmakla birlikte mekanı kalabalığın yoğun bulunduğu bir alana ve kolay erişilebilecek göz önünde bulunan bir konuma açmalısınız. Gönül Kahvesi Franchise Bedeli 180 bin Türk Lirası’dır. Bu koşulları sağlayabiliyorsanız bayilik için sadece prosedürleri halletmeniz gerekmektedir.

gonul kahvesi bayiligi

Neden Gönül Kahvesi Bayiliği Almalıyım?

Türk kahvesi ülkemizi dünyaya tanıtan lezzetlerimizden en önde sayılan tatlarımızdan biridir. Bu nedenle bu tadı dünyaya tattırmak mottosunu benimseyen bir markanın içerisinde bulunmak oldukça önemlidir. Ülkemiz ve dünyanın birçok önemli ülkelerinde Gönül Kahvesi bayiliği bulunmaktadır. Şimdi size bu bayilerden birinin neden size ait olması gerektiğini açıklayacağım. Öncelikle dünyaya yayılmış bir Türk kurumunun bir parçası olacaksınız. Gittikçe büyümekte olan bir kurumdur. Yapacağınız yatırımdan pişman olmamak için en doğru adreslerden biridir. Kahveleri kendilerine özel tarifleriyle hazırladıkları için müşteriler sadece burada aynı tada ulaşabilmektedir. Türk kahvesinin en özel aromaları ile potansiyel müşterilerinizi arttırmak daha kolaylaşmış olmaktadır. İşinizi kolaylaştıran bir diğer sebep ise sunmuş oldukları desteklerdir bu destekler sizi korumaktadır. Size gereken ürünlerin elde edilmesinde yardımcı olurlar. Bayinize alacak olduğunuz yeni çalışanlara özel bir eğitim sunup işlerinizin sekteye uğramasını engellemekte destek olur. Bayilik için mekan seçimi oldukça önemlidir ve zordur bu konuda da size yardımcı olan marka aklınızdaki şüpheleri gidermenizi sağlar. Açmış olduğunuz bayinin işlemesini sağlayan bir diğer şey ise gözde olmak bu nedenle reklam havuzundan size pay sağlar.

Gönül Kahvesi Bayiliği için Ne kadar Birikimim Olması Gerekmektedir?

Göz önünde ve yükselişi hızla devam etmekte olan Gönül Kahvesi dünyanın dört bir tarafında markasını duyurmuş bulunmaktadır. Bu sebeple bayilik fiyatı ve yatırımları ucuz denilmeyecek bir fiyattadır. Yapmış bulunacağınız masrafları da düşünerek bir fiyat aralığı oluşturabiliriz. Gönül Kahvesi Bayiliği Açma Bedeli yatırımlar hariç 180 bin Türk Lirası’dır. Yapacak olduğunuz yatırımının 750 – 800 bin Türk Lirası bir rakam olacaktır. Bu iki fiyatın toplamını 800 bin Türk Lirasını baz olarak toplarsak 980 bin Türk Lirası eder. Yani kolaylıkla bir bayi işletebilmeniz için 1 milyon Türk lirası sizin için uygun bir rakamdır.

Mesaj Bırakabilirsiniz