Kahveland Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahveland Bayiliği Nasıl Alınır?

Kahve sektöründeki popüler markalardan birisi de Kahveland’dır. Menüsünde çeşit çeşit kahvenin yanı sıra yiyecek grubu da bulunmaktadır. Müşterilerinize hem kahve içebilecekleri ortam hem de karınlarını doyurabilecekleri bir seçenek sunamk istiyorsanız Kahveland bayilik başvurusu yaparak firmanın isim hakkını alabilirsiniz.

İlk şubesini Çorum’da açarak faaliyete başlayan Kahveland kısa zamanda popüler bir kahve zinciri olmayı başarmıştır. Adana, Adıyaman, Ankara, İstanbul, Kars, Diyarbakır, Kayseri, Bursa illerinde şubesi olan firma hızlı bir şubeleşme sürecine girmiştir. Franchise yoluyla yeni şube açılışlarını gerçekleştiren firma bu sayede girişimcilere yeni bir iş fırsatı sunmakta. Kahveland şık ve zarif döşenmiş oturma grupları ile müşterilerine ev konforu, rahatlığı sunan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için her şey düşünülmüş ve müşterilere rahat bir ortamda yeme-içme şansı tanınmıştır.

Kahveland Bayilik Şartları ve Özellikleri

Kahveland bayilik şartları

  • Bizimle beraber kahve sektöründe kazanç sağlamak isteyen çalışkan, girişimci ruhlu kişileri bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Kahveland markasını ülkemizin bir çok bölgesinde yaymayı ve müşteri sayımızı artırmayı hedefliyoruz. Hedefimiz daima mutlu müşterilerimiz ile beraber büyümek, büyürken bayi adayları ile birlikte kazanç sağlamaktır. Bu nedenle bayilik alacak kişiler Kahveland firmasını temsil ettiklerini unutmadan, firmamızın ilkelerine bağlı kalarak çalışmalıdır.
  • Bayilik almak isteyenler, bayilik talep ettikleri bizlere bildirmeli ve bizden onay almalıdır. Bayilik istenilen bölge firmamızdan onay alırsa, bayi adayı ile görüşmeler başlatılacaktır.
  • Şube açmak istediğiniz lokasyon en çok kahve tüketen grup olan genç nesilin yoğunlukta olduğu bölgeler olmalıdır. Sinema salonu, üniversite, etüt merkezi gibi yerlerde bir dükkan kiralayabilirsiniz.
  • Dükkan kurulum ve inşaat maliyeti kurulacak olan şubenin metrekare büyüklüğüne göre değişebilir. Bu nedenle firmamızın belirleyeceği bayilik bedelini karşılayabilecek olan adayların başvuru yapmasını rica ederiz.

2021’de Kahveland Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Kahveland bayilik başvurusu

Menüsünde kahvenin yanında yiyecek grubunu da bulundurması Kahveland’dan bayilik alacaklar için iyi bir avantaj. Müşterilerinize kahveye ek olarak atıştırmalık yiyecekler satarak da cironuzu artırabiliyorsunuz. Tanınmış ve popüler bir markas olması da diğer avantajları. Bu bayilik fırsatını değerlendirmek isteyenler alttaki iletişim adreslerinden firmaya bayi olma taleplerini iletebilirler.

Firma İletişim
Adres: Mimar Sinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı No:21/F Çorum
TEL: 0 532 283 03 04
e-Mail: info@kahveland.com.tr

Mesaj Bırakabilirsiniz