Kumsu Bayiliği Almanın Faydaları Nelerdir? Bayilik Almanın Şartları Nelerdir?

Bayilik, halihazırda kurulu bir markanın ismi kullanılarak başka bir kişi tarafından başka bir yerde sözleşme maddeleri dahilinde kurulmasıdır. Bu sözleşmelerde açılacak olan dükkanın metrekaresi, dekorasyonu, gıda sektörü ise menüsü, masa düzeni gibi markanın her bayisinde geçerli olacak kurallar belirtilir. Bu kurallar uygulamaya geçince marka görevlisi gelip kontrollerini yapar ve en son o da onaylayınca bayiliği almış olursunuz. Sıfırdan bir iş kurmak göründüğünden daha zor ve masraflı olabilir. Bu nedenle daha az bir masrafla halihazırda kurulmuş bir sistemi olan markaların bayiliğini alarak daha kolay bir iş kurabilirsiniz. Gıda, giyim sektörü gibi su sektöründe de bayilik alınabiliyor. Kurulu düzeni ve yüksek müşteri potansiyeli olan Kumsu damacana su bayiliği vermektedir.

Bayilik Nasıl Alınır?

Her marka bayilik verirken bazı kuralları bulunur. Kumsu bayiliği alma işlemleri için bazı kuralları vardır. İlk olarak markanın belirlediği yatırım bedelini karşılamak gerekiyor. Bölgesel olarak değişen bu fiyatlar 10.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir. Su fiyatları ise en küçük boydan en büyük boya kadar markanın belirlediği fiyatlar üzerinden satılacaktır. Ayrıca su dağıtımları, firmanın onaylayacağı araçlar ile yapılacaktır. Firma size birkaç eğitim veriyor ve eğitim sonralarında düzenli aralıklarla kontroller yapmaya geliyorlar. Sözleşmede bulunan maddeler tek tek gerçekleştirildikten ve kontrolleri yapıldıktan sonra onay verilir ve mağazanızın açılışı yapılır. Firmaların çoğu işleyişleri daha iyi anlaşılsın diye bayilik verdikleri kişiye de onların personellerine de eğitim vermektedir. Bu eğitim sayesinde markanın amacını daha iyi anlayıp sistemlerini daha iyi algılayıp uygulamaya geçirmeniz kolay olacaktır. Müşteri ilişkileriniz çok daha iyi bir seviyeye gelecektir.

Neden Bayilik Almalıyım?

Yeni bir iş kurmak istiyorsunuz fakat bütçeniz çok fazla değil. O zaman elinizde bulunan paranızı hiç riske atmadan bir bayilik görüşmesi yapabilirsiniz. Elinizdeki para miktarına uygun bir markadan alacağınız bayilik sizlerin işini kolaylaştıracak ve işe tecrübeli insanlarla başlamış olacaksınız. İlk olarak hangi sektörde iş kurmak isteyeceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Günümüzde içme sularının kalitesinin azaldığı ülkemizde, su sektörü gittikçe önem kazanmaktadır. Damacana su satışları özellikle büyükşehirlerde oldukça fazla kazandırmaktadır. Bu işin daha fazla kazanç sağlamasını istiyorsanız, profesyonel ekibi ve kurulu sistemiyle Kumsu sizlerin yanında olacaktır. “Kumsu bayiliği almak kazançlı mıdır?” diye bir düşünceniz var ise markaya güvenebileceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü marka Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bingöl, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, Mersin, Kars gibi Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bayilik bulundurmaktadır. Kumsu sularının tadının güzelliği suyun mineral zenginliğinin olmasıdır. Kumsu sularının ph değeri vücudumuzun ihtiyaç duyduğu seviyededir. Suyun tadının güzelliğine ek olarak sağlıklı bir su olması, bu markanın en fazla tercih edilen su markası olmasını sağlamaktadır.

Mesaj Bırakabilirsiniz