Bolulu Hasan Usta Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Bolulu Hasan Usta Bayilik Alma Şartları

Bayilik alarak iş yapmak popüler hale geldi. Sıfırdan iş kurmadan ticaret hayatına girmek isteyen kişilerin tercihi bayilik almak sayesinde yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Bolulu Hasan Usta 1982 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. Sütten yapılan meşhur süt tatlılarını satarak yolculuğuna başlayan marka, zaman içinde herkes tarafından bilinen ve tanınan bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Dondurmadan çikolataya, tatlılardan keşif edilen diğer o harika lezzetlere kadar en doğal malzemeler ile üretim yapılmaktadır.

Bolulu Hasan Usta bayiliği alarak siz de bu harika tatları kendi müşterilerinizde tanıştırabilirsiniz. Börekten tatlıya kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan marka, ilk mağazasını 18 metrekarelik bir yerde açarak büyümüştür.

Bolulu Hasan Usta bayilik

Bolulu Hasan Usta Bayilik Şartları Nelerdir?

Bolulu Hasan Usta bayiliği şartları yerine getirildikten sonra online şekilde başvuru formu doldurularak başvuru işlemi tamamlanabilir. Başvuru yapmak isteyen kişilerin yerine getirmeleri gereken şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yerinin mutlaka giriş katında yer alması gerekir.
  • Giriş katı en az 120 metre kare olmalıdır.
  • Cephe genişliği en az 7 metre olmalıdır.
  • Tavan yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • İş yeri insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde açılmalıdır.
  • Yatırım bedelleri karşılanmalıdır.

Yatırım yapmayı düşünen kişinin başarılı bir iş geçmişinin olması ve başarma hırsını taşıması da önemlidir.

Bolulu Hasan Usta Franchise Bedeli Ne Kadar?

İlk aşamada bayilik almak için ödenmesi gereken belli bir miktar vardır. Bu miktar 500 bin TL olarak belirlenmiştir. Bedel ödendikten sonra bayilik almak isteyen kişinin karşılaması gereken diğer ücretler de bulunmaktadır. Her ay gelirden pay vermek diğer ödenmesi gereken ücretler arasında yer alır.

Bolulu Hasan Usta Bayiliği Nasıl Alınır?

Bolulu Hasan Usta bayiliği almak için internet bağlantınızın olması yeterlidir. Bolulu Hasan Usta resmi internet adresini ziyaret edin. Bayilik başvurusu linkine tıklayın. Bayilik başvuru formunu doldurun. Yetkililer başvuru formunda yer alan bilgilere göre sizinle iletişime geçecektir.

Bolulu Hasan Usta’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Bolulu Hasan Usta bayi sayısı 200’e kadar ulaşmıştır. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yer alan bu bayiler müşterilerine en lezzetli dondurma, çikolata, börek, tatlı ve çok daha fazlasını sunuyor! Dünyada bincelerce sofraya misafir olmak için siz de bayi olun.

Bolulu Hasan Usta Müşteri Hizmetleri İletişim

Bolulu Hasan Usta müşteri hizmetleri telefon numarası için 444 4 248 arayın. Dört dörtlük tatlı hattı sayesinde firma ve bayilik hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bolulu Hasan Usta yatırımcılarını bekliyor.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz