Pizza Pizza Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Pizza Pizza Bayiliği Nasıl Alınır?

Türkiye’de fast-food sektörüne ilginin ne kadar büyük olduğunu eminim farketmişsinizdir. Sosyal hayatta bir aktiviteye katılan insanların genelinin tercihi gün içerisinde fast-food ürünleri tüketmek oluyor. Durum böyle olunca da ardı arkasına yeni fast-food şubeleri kuruluyor. Ülkemizde fast-food yiyeceklerin pek çok çeşidine talep gösterilmekte. Ancak pizzaya olan talep son 10 yılda giderek arttı. Karlı bir iş kurmayı amaçlayanlara göre en ideal fikirlerden birisi olan Pizza şubesi kurmak için kaliteli bir franchising önerimiz var; Pizza Pizza. Çok uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren Pizza Pizza markası uygun bedeller karşılığında bayilik veriyor. Bu makalemizde Pizza Pizza bayilik başvurusu hakkında bilgiler bulabilir ve firmanın franchise şartlarını öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin 46 ilinde bayilikleri olan Pizza Pizza her zaman büyümeyi hedefleyen bir firma. Bu nedenden dolayı gelecek planları arasında ülkemizin her noktasında hizmet vermeyi planlayan firma yeni girişimcileri Pizza Pizza ailesine katılmaya davet ediyor.

Pizza Pizza Bayilik Şartları ve Özellikleri

pizza pizza bayilik

  • 23 yılı aşan tecrübesiyle pizza sektöründe deneyimli bir markanın gücünü arkanızda hissedersiniz.
  • Pizza Pizza ailesine katılarak bizimle birlikte kazanırsınız.
  • Markamız sayesinde düşük maliyetler ile kendi işinizin sahibi olursunuz. Pizza Pizza markasını avantajınıza kullanarak kısa zamanda yapmış olduğunuz yatırımı amorti edersiniz.
  • Bolca pizza satabilmek için şubenizi en doğru lokasyonda açmanız gerekir. Bu noktada Pizza Pizza olarak yatırımcı ortaklarımıza yardımcı oluyoruz ve onlar için lokasyon analizi yapıp, yatırımcının kar elde edebileceği bir noktada şube kurmasını sağlıyoruz.
  • Bayilik alacak olan yatırımcılarımızı 2 aylık eğitim programımızdan geçiriyoruz ve onlara bir işletmeyi yönetebilmek için gerekenleri öğretiyoruz.
  • Bayilerimize pazarlama desteği sunuyoruz. Böylece Pizza Pizza’nın reklam gücünden yararlanmış oluyorsunuz.
  • Bizden bayilik almak isteyenler öncelikli olarak ön başvuru yaparlar ve başvurularının onaylanması halinde yüz yüze görüşmeye davet edilirler. Bu noktada bayilik adayına yapması gereken yatırımın miktarı belirtilir ve franchising sözleşme aşamalarına geçilir.

Pizza Pizza Bayilik Başvurusu 2022

pizza pizza bayiliği

Pizza sektörüne giriş yapmak isteyen kişiler Pizza Pizza markasının desteğini alarak bu sektörde kısa zamanda büyük yol katedebilir. Başarısını ispatlamış bir firma olan Pizza Pizza düşük yatırım maliyetleri nedeniyle sizler için en iyi tercihlerin başında gelecektir. Vakit kaybetmeden bayilik başvurusunu yapmak isteyenler şuradaki formu doldurup göndermelidir.

Pizza Pizza Bayilik Başvurusu: https://www.pizzapizza.com.tr/

Firma İletişim
Adres: Aydınevler Mah. Siteler Yolu Cad. No: 1A/5 Hilltown A.V.M Maltepe / İSTANBUL
TEL: +90 216 472 26 26

Mesaj Bırakabilirsiniz