Baba Döner Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Baba Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

Ülkemizde en çok kazandıran iş sektörlerinin başında elbette gıda sektörü geliyor. Gıda sektörünü biraz daha açmak gerekirse buna fast food tarzı kolay hazırlanabilen ve hızlıca tüketilebilen yiyecek satış işine girmek çok kazandırıyor diyebiliriz. Elbette bu alanda akla ilk gelen iş modeli dönerci dükkanı açmak oluyor. Öğrencilerin ve çalışanların vazgeçilmezi olan döner sektöründe büyük paralar dönüyor. Sektörde rekabetin yoğun olması nedeniyle satışlarını arttırmak isteyen firmalar bayilik sistemi ile büyüme yolunu tercih ediyor. Onlardan birisi de kaliteli dönerleri ve sloganı “Dönerin babası BABA DÖNER” ile meşhur olmuş Baba Döner’dir. Bu yazımızda Baba Döner bayilik başvurusu nasıl yapılır ve şartları nelerdir anlatmaya çalışacağız. Baba Döner’den bayilik almak isteyenler için bu yazımızı yazıyoruz.

Baba Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları

baba döner bayilik

– Döner sektöründe en iyi seçimlerden birisi olacak olan Baba Döner bayilik başvurusu yapanlara ve başvurusu kabul edilenlere verdiği eğitim ile döner sektöründeki tecrübelerini aktarıyor. Bu iş hakkında pek tecrübeniz olmasa dahi Baba Döner görevlileri size iş hakkında gereken tüm bilgileri veriyorlar.

– İşi restoranda yapacaksanız yeriniz 100 m2, AVM’de yapacaksanız 60 m2 ve paket servis şeklinde çalışan bir dükkan açacaksanız yine 60m2 yerinizin olması gerekmektedir.

– Bunlarla birlikte Baba Döner yetkilileri girişimci bir ruha sahip olmanıza, geçmiş iş tecrübelerinizde başarılı olmanıza ve Baba Döner bayiliği için gereken yatırım miktarına sahip olmanızı istiyorlar.

Formunuzu gönderdikten kısa bir süre sonra Baba Döner size geri dönüş yapacak ve yüzyüze görüşme talep edecektir. Bu görüşme sonrasında işletmenizi açmak istediğiniz yer Baba Döner yetkilileri tarafından görülmek üzere ziyaret edilir. İşletmenizin lokasyonu kabul edilirse Baba Döner ile anlaşma imzalanır ve bayilik için gereken ücret BABA Döner’in banka hesabına yatırılır.

Sonrasında dükkan için mimari proje çizilir ve uygulanır. Dükkan için gereken personel alımları Baba Döner tarafından yapılır ve personelin eğitimi verilir. İşletmeniz açılana kadar Baba Döner tüm noktalarda size yardımcı olacak ve işlerin nasıl yürüdüğünü gösterecektir.

Baba Döner Yetkili : Nezir TEL
Telefon : 0553 303 31 21

Daha ayrıntılı bilgi isterseniz yukarıdaki telefon numarasından Baba Döner yetkilisini arayıp görüşebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz