Donas bayilik ücreti, franchise bedeli ve 2023 şartları

2019 Ramazan Bayramı geçtiğimiz günlerde sonlandı ve iş kurmak isteyenlerin sayısında rekor artış yaşandı. 9 günlük bayram tatili sonrası kendi işinin kurmanın planlarını yapanlar arasında dürüm bayiliği alarak dönerci açmak isteyen pek çok kişi var. Dürüm döner denilince de akla gelen ilk firmalardan birisi elbette “Donas” firmasıdır. Bu nedenle de bu firmanın bayilik verip vermediği, bayi olma şartları nelerdir çok fazla merak ediliyor. Yazımızda Donas bayilik verir mi tüm bu bilgileri bulabilirsiniz.

Donas Et, Donas Tavuk ve özellikle Donas Zurna dönerleri ile popüler olmuş olan firma %100 hijyenli ve helal ürünler üretmesi nedeniyle döner severlerin bir numaraları tercihlerinden birisi olmuştur.

Donas Bayilik Veriyor Mu?

Donas bayilik veriyor mu

Ankara, Eskişehir, Kütahya ve Balıkesir bölgesinde oldukça popüler olan ve genç öğrenci kesimin tercihleri arasında yer alan Donas Döner girişimcilerin de gözdesidir. Bir çok girişimci döner salonu için Donas ile görüşmekte ve bayilik almak istediğini belirtmektedir.

Firma kendilerine gelen bu bayilik taleplerinden oldukça memnun ve bu durumun haklı gururunu yaşıyor. Ancak Donas 2019 yılı itibarıyla bayilik vermemektedir. Girişimcileri üzecek olan bu karar Donas firma yetkilileri tarafından verilmiştir. Dışarıdan bayilik – franchising almak isteyenlerin başvuruları firma tarafından kabul edilmeyecektir.

Donas şubelerini kendi ekipleri aracılığı ile kuran firma bu sayede Donas şubelerindeki kaliteyi korumayı hedefliyor.

Donas Alternatifi Döner Firmaları

Donas alternatifi

Donas bayilik vermediği için elbette döner salonu açma isteğinizden vazgeçmemelisiniz. Donas kaliteli bir döner markası ama sektörde alternatifsiz değildir. Bayilik veren diğer zincir döner firmalarına başvuru yaparak bayilik taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ek İş Ajandası olarak geçtiğimiz aylarda bir çok dönerci markasını analiz etmiş ve bayilik sistemlerini tanıtmıştık. Aşağıdaki linke tıklayarak o konumuzu okuyabilir ve döner salonunuz için bayi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz