Dönerci Nezir Usta Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en karlı işlerinden birisi elbette dönerci dükkanı açmaktır. Gıda sektöründe, herkesin cebine uygun bir yiyecek olması nedeniyle döner – dürüm sektöründe yüksek kar oranları gözleniyor. Bu alanda bir girişim başlatmak istiyorsanız hazır sistem bayilikler üzerine yoğunlaşmanız size artı değer katacaktır. Bizim sizlere önerimiz Dönerci Nezir Usta bayilik sistemidir. Alanında tanınmış bir marka olmayı başaran Dönerci Nezir Usta Türkiye genelinde bayilik vermektedir.

1998 yılında ilk şubesini İstanbul’da açarak döner sektöründe faaliyete başlayan Dönerci Nezir Usta hızla markalaşma sürecine girmiş ve bu sektörün popüler isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Döner sektöründeki 21 yıllık tecrübesi ile müşterilerin taleplerini, isteklerini tam olarak bilen Dönerci Nezir Usta, bu sektörün ülkemizde gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Sektör içerisinde çalışan bir çok döner ustasını ve personelini yetiştiren firma, çalışanları ile birlikte bugünlere gelmiştir. Döner severlere lezzetli bir et deneyimi yaşatmayı amaçlayan Dönerci Nezir Usta, üretimlerinin tamamını islami usüllere uygun olarak gerçekleştirmiş, helal gıda sertifikalı bir işletmedir.

Dönerci Nezir Usta Bayilik Şartları

  • Dönerci Nezir Usta’ya yapılması gereken bayilik – franchise yatırımını karşılayabilecek finansal güçteki kişilerin bayilik başvurularını değerlendirmeye alınacaktır.
  • Bayilik talep eden adayların, girişimci bir ruha sahip olması, çalışkan ve başarma hırsını taşıması gerekmektedir.
  • Adayların geçmiş iş tecrübeleri incelenecek ve CV’si olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir.
  • Bayilik alacak kişi tüm gücünü ve vaktini bu sektöre ayırabilecek kişilerden oluşmalıdır.
  • Bayilik alan kişiler döner restoranlarında Dönerci Nezir Usta standartlarında hizmet vermeli, restoranda bizim markamızı temsil ettiğini unutmadan, özenle ve gayretle çalışmalıdır.
  • Bayilik onayı alan adaylara tüm konularda destek verilecektir. Restoranda çalışacak döner ustası, personel ve ürün tedariki konusunda size gereken desteği veriyoruz.
  • 3 farklı konseptte bayilik veriyoruz. AVM konseptinde bayi adayları en az 60 m2’lik bir alan kiralamalıdır. Restoran konseptinde ise 100 m2 alan şartı bulunmaktadır. Eve Servis Ünitesi konsepti ile bayilik almak isteyenler de 60 m2’lik bir yer kiralamalıdır.
  • Bayilik ücreti yatırımın yapılacağı bölge ve bayilik konseptine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. En net bilgiler için bizimle temas kurarak bayilik ücreti teklifi alabilirsiniz.

Dönerci Nezir Usta Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Döner sektöründe kaliteli ve güven veren bir marka ile çalışmak istiyorsanız Dönerci Nezir Usta bayilik sistemi sizleri bekliyor. Yatırımcı adaylarına, sektör hakkında bir çok destek veren firma, bu alanda ilk defa iş yapacaklara büyük bir avantaj sağlıyor. Hemen bayilik başvurusunu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bayilik formunu doldurabilirler.

Mesaj Bırakabilirsiniz