Torku Döner bayilik şartları neler? Franchise bedeli ne kadar? Torku Döner bayi işi kurma ve açma maliyeti ne kadar?

Torku yerli markamız olarak gıda sektöründe bir anda büyüyerek gerek ürün çeşitliliği olsun gerek kalitesi olsun ülkemizin başarılı markalarından biri olarak adını tüm müşterilere duyurmuştur. Gıda sektöründe 1954 yılında başlayan torku 2008 yılından bu yana ürettiği şekeri, mamul ürün haline getirip Torku markasıyla son tüketiciyle buluşturan ve her geçen gün raflardaki ürün sayısını arttırıp, yerini büyüterek Konya Şeker markasını oluşturmuştur.2013 yılında üretime başlattığı alan içinde dünyanın en büyük et süt entegre tesisi Panagro’da yetiştirilme sürecini başlatmıştır. Torku markası ürettiği tüm ürünlerin yanında özenle işlediği etlerle hazırladığı döneri de 2018 yılından itibaren kendi işlettiği döner lokantalarında tüketici ile buluşturmaya başlamıştır.

6898

TORKU DÖNER BAYILIK VERIYOR MU?

Torku markası şeker Süt ürünleri için bayilikleri oldukça başarı bir şekilde ilerletmekte.  bunun yanında Torku’nun daha yeni hizmet vermeye başladığı et ürünleri ile de aynı başarıyı yakalamayı istemekte. Torku markası bunun için çalışmalara başlayarak torku et ürünleriyle torku döneri üreterek bu ürünü müşterilere sunmayı hedeflemektedir. Bu hedefi gerçekleştirmek için torku bayilikler vermeye başlamıştır.   

Yüzde yüz yerli ve doğal olan ürünleriyle güvenli, kaliteli bir hizmet sunan torku markası hazır tüketim konusunda da tüketicilerin hem lezzetli hem de güvenilir gıda talebine karşılık vermek amacıyla Torku Doğrudan Döner Restoranlarını müşterilerine sunmuştur. Torku Doğrudan Döner ismi 2019’da yerini Torku Ziyafet’e bıraktı. Torku Ziyafet, şu an itibari ile 23 şehirde 45 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

TORKU DÖNER BAYILIK ŞARTLARI NELER? 

Torku markasının bir hizmeti olan torku döner bayiliklerini açmak isteyen yatırımcılar torku firmasının belirlediği bazı temel şartları sağlamasını istemektedir. Eğer ülke içinde torku döner markasının bayiliğini almak istiyorsanız aşağıda sıralayacağımız şartları sağlamanız gerekmektedir. 

Torku döner bayiliğine başvuruda bulunurken, torku firmasının sizden istediği bazı nitelikler vardır. Gelin bu niteliklere beraber bakalım.

 • Başvuru formunda firmanın, sahibinin ve tüm ortakların isimleri olmalı,
 • Başvuru formunda tüm iletişim bilgileri yer almalı,
 • Başvuru formunda şirketinizin kurulduğu tarih yazılmalı,
 • Başvuru formunda vergi numarası bulunmalı,
 • Başvuru formunda satış yapmak istediğiniz alan yazılmalı,
 • Başvuru formuna herhangi bir şubeniz var ise adresi beyan edilmeli,
 • Bayilik açmayı düşündüğünüz mağazanın metrekaresi ve diğer bilgileri de ayrıca yazılmalıdır.

4358310 YPCTRK 2

TORKU DÖNER FRANCHISE BEDELI NE KADAR?

Ülkemizin en önemli yerli markaları arasında yer alan Torku, yüzlerce farklı ürün çeşitliliği ile en çok satış yapan gıda ürünlerinin ana tedarikçisidir. Torku dönerden bayilik almak isteyen yatırımcıların torku franchise sistemi hakkında bilmesi gereken konuları ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Torku döner uygun fiyata %100 yaprak et döner satmaktadır.
  • Torku döner kesinlikle dondurulmuş ürün kullanmıyor.
 • Torku döner kesinlikle çocukların gelişimini olumsuz etkileyecek hiçbir katkı maddesi kullanmıyor.
  • Torku döner Etleri şişe takılı baton döner olarak değil, özel kasalar içinde marine edilmiş, son sistem teknoloji ile sinirlerinden ayıklanmış, yaprak şeklinde ve taze et olarak sevk edilerek, şubelerinde ustalar tarafından günlük şişe takılmaktadır.
 • Torku dönerin Etleri %100 dana etidir ve kesinlikle içinde kıyma bulunmamaktadır.
  • Torku dönerin etleri Türkiye’nin önde gelen, güvenilir, dev tedarikçi markalarının tesislerinde, yüksek standartlarda Torku’ya özel bir marinasyonla özenle hazırlanarak taze olarak şubelere sevkiyatı olmaktadır.
 • Dönerde kullandığı ekmek, anlaşmalı fırınlar tarafından özel bir reçete ile hazırlatılarak, gün içinde sürekli taze olarak şubelere sevk edilmektedir,
  • Personel ve usta konusunda her türlü desteği sağlıyor,
 • Cirodan kâr payı (royalty) almıyor,
  • Nakliye bedeli almıyor,
 • 250.000 TL. yerine 85.000 TL + KDV  Franchising bedeli,
  • Lokasyon ve yer seçiminde teknik destek,
 • İnşaat ve kurulum için ortalama 350.000 TL – 400.000 TL bütçe ile Express konsept açabilme imkânı tanıyor.

 

BAYI IŞI KURMA VE AÇMA MALIYETI NE KADAR?

Tamamen yerli ve doğal üretim olan Torku markasının ürünleri ülkemizde insanlar tarafın yüksek miktarlarda talep görmektedir. Bu durumda torku bayiliği açmak isteyen yatırımcılarda torkunun bu marka bilinirliliğinden yararlanacaktır. Torku Bayiliği açmak kar marjı yüksek bir yatırım olduğunuz söylememize zaten gerek yok. Dolayısıyla Torku döner bayilik almayı düşünen yatırımcıların aklında olan sorulardan biri olan torku bayiliği almak karlı mı? sorusunun cevabı ise oldukça açıktır.

 Torku bayilik maliyeti ise sizin açmayı düşündüğünüz dükkânın büyüklüğüne, çalıştıracağınız eleman sayısına ve dükkânın içerisine alacağınız ürün çeşitliliğine ve miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Mesaj Sayısı(2)

Mesaj Bırakabilirsiniz