Baydöner Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Baydöner Bayiliği Nasıl Alınır?

Fast-Food sektörüne yönelik karlı bir iş kurmak isteyenler genellikle dönerci açmak istemektedir. Karlı bir sektör olması nedeniyle uzun yıllardır en fazla talep gören hazır yiyecek olan döner sektöründe pek çok farklı firma bayilik veriyor. Sitemizde daha önce sizlere onlarca döner firması önerdik. Bu yazımızda da Baydöner bayilik başvurusu ve firmanın bayi olma şartları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

Dünyada dönerin markası olmak için 2006 yılında faaliyete başlayan Baydöner kısa zaman içerisinde döner – iskender severlerin bir numaralı tercihi oldu. Kurulduğu günden itibaren ürün kalitesini düşürmeden, ete hile karıştırmadan kaliteli üretim yapan firma insanların sağlıklı ve hijyenli iskender – döner yiyebilmesi için var gücüyle çalıştı. Bu da firmaya başarı olarak döndü ve Baydöner markası her geçen sene büyüyerek sektörde yoluna devam etti. Bayilik – franchise yolu ile şube sayısını arttırmayı hedefleyen firma yeni franchise ortaklarının başvurularını bekliyor.

Baydöner Bayilik Şartları ve Özellikleri

baydöner bayilik şartları

– Baydöner markasını beraber büyütebileceğimiz yatırımcı ortaklarımız ile çalışmak istiyoruz.
– Genç ve dinamik, iskender – döner sektöründe çalışmak için hevesli kişileri bayilik programımıza davet ediyoruz.
– Bayimiz olanlara ürün tedariki hakkında yardımcı oluyoruz. Baydöner’in lezzetli döneri ve ismi ile kısa zaman içerisinde iş yapan bir şubeye sahip olursunuz.
– Açılan Baydöner şubesi standart bir şubeye dönüştürülür ve Baydöner markası ile uyumlu bir iskender döner restoranına sahip olursunuz.
– Bayilerimizin şubeyi kurma noktasında fizibilite çalışması yaparak lokasyonu analiz ediyoruz.
– Bayilik anlaşması sağlandığında, şube kurulumu yapılır.
– Şube kurulduktan sonra bayilerimize eğitim, satınalma, lojistik ve reklam, pazarlama gibi alanlarda yardımcı oluyoruz.

Editörün Notu: Baydöner için yapılacak yatırım miktarı için firma yetkilileri ile ayrıntılı görüşmeniz ve fiyat almanız gerekmektedir. Şube büyüklüğüne göre yapılacak yatırımın bedeli artabilir. Firma ile görüşmeye çalışıp isim hakkı bedeli fiyatı almaya çalıştık ancak bir cevap alamadık.

2021’de Baydöner Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

baydöner bayilik

Döner sektöründeki en kaliteli markalardan birisi olan Baydöner’in pek çok bayilik avantajı var. Bu avantajları sektörde kullanarak kısa zaman içerisinde şubenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Baydöner bayilik başvurusu yapmak için hemen aşağıdaki e-Mail adresine “Baydöner’den bayilik almak istiyorum” başlıklı bir mail atmanız yeterlidir.

Baydöner Bayilik Başvurusu e-Mail: info@baydoner.com

Firma İletişim

Adres: Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower
Tel: 0232 464 42 35

One Response

  1. Melike

Mesaj Bırakabilirsiniz