HD İskender Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Hd İskender Bayilik Alma Şartları

HD İskender, Türkiye’de gıda sektöründe en önemli markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. BU markanın bayisi olarak güzel kazançlar elde etmeye ne dersiniz? Cevabınız evetse, bayilik almak hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Hd İskender Türkiye’nin dört bir yanında şubelere sahiptir. Hakkıyla İskender sloganıyla yola çıkan marka, iskenderin hakkını veriyor. 23 Haziran 1995 tarihinde kurulan marka, 100’e yakın şubeye sahiptir. Bir sene içinde HD İskender 12 milyondan daha fazla konuk ağırlamaktadır.

Hd İskender bayiliği alarak bu konuklardan bir kısmını kendi müşteriniz olarak siz ağırlamak ister misiniz? Geleneksel iskenderin alışveriş merkezlerinde restoran konseptiyle buluşmasını sağlayan ilk marka olma özelliğini taşıyan marka sayesinde güzel kazançları kolay şekilde elde etmeniz mümkündür.

hd iskender dukkan bayi

Hd İskender Bayilik Şartları Nelerdir?

Hd İskender bayiliği şartları yerine getirilmesi halinde bayilik başvurusu yapılmasında sakınca bulunmaz. Başvuru yapmadan önce şu özellikler dikkate alınmaktadır:

  • Bayilik almak isteyen kişinin merkeze sunacağı önerilen bir adresi bulunmak zorunludur.
  • Başvuru yapan kişinin verdiği adres üzerinde gerekli çalışmalar merkez tarafından yürütülür.
  • Gerekli mimari projenin hazırlanmasından sonra açılış aşamasını geçilir.
  • Personel temini süreci tamamen başvuru yapan kişi tarafından yönetilir.
  • Bayilik almak isteyen kişilerin başarı hırsına sahip ve işinin başında duran kişiler olması şirketin başarıya ulaşmasını sağlayacaktır.

Hd İskender Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isteyen kişilerin ilk düşündükleri şeylerin başında bayilik bedeli gelmektedir. Bu bedel başvuru yapılan konsepte göre değişmekle birlikte ortalama 350 bin TL olarak belirlenmiştir. Başvuru yapan kişilerin maddi giderleri hesaplaması çok önemlidir.

Hd İskender Bayiliği Nasıl Alınır?

Hd İskender bayiliği almak için gerekli hesaplamaları yapıp, şartların yerine getirilip getirilmediğinden emin olduktan sonra, bayiliği almak için resmi internet sitesinin ziyaret edilmesi gerekir. İletişim kısmında bayilik yazısı bulunur. Burada karşınıza doldurmanız gereken bir form çıkar. Formu eksiksiz şekilde doğru bilgiler vererek doldurduğunuzdan emin olun ve başvurunuzu tamamlayın.

Hd İskender’in Kaç Tane Bayisi Var?

Hd İskender bayi sayısı 100’ü bulmuştur. HD İskender Türkiye’nin dört bir yanında şubeye sahiptir. Markanın gelecek hedefleri arasında yurt dışına da açılmak vardır. Bütün zamanını restorana ayıracak, müşterinin memnuniyetini, ürün kalitesini en üst düzeyde tutacak, markayı geliştirme konusunda hevesli kişilerin bayilik alması mümkündür.

Hd İskender Müşteri Hizmetleri İletişim

Hd İskender müşteri hizmetleri telefon numarası için telefonlarınızdan 0212 367 55 16’yı tuşlayın. Mesai saatleri arasında ulaşabileceğiniz bu telefon numarası sayesinde isteklerinizi, görüşlerinizi ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. HD İskender müşterilerinin görüşlerine saygı duyar ve onları dinleyerek onlara kulak verir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz