Big Chefs Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Big Chefs Bayilik Alma Şartları

Big Chefs restoranlar zinciri ilk olarak 2007 senesinde Ankara’da kurulmuştur. Gamze Cizreli tarafından kurulan marka hızlı bir büyüme sürecinden geçmiştir. Kısa sürede ilk önce şube sayısı 12ye çıkarılmıştır. Daha sonra hızlı bir şekilde bayi satışında artış meydana gelmiştir.

Big Chefs bayiliği yalnızca yurt içini değil aynı zamanda yurt dışını da hedef almaktadır. Yurdun farklı illerinde yer alan bayiler yetersiz gelmekte, yurt dışında da bayilikler açılarak marka büyütülmesi planlanmaktadır. New York, Bakü ve Moskova ilk hedefler arasında yer alıyor.

big chefs dukkan bayilik

Big Chefs Bayilik Şartları Nelerdir?

Big Chefs bayiliği şartları başında açılmak istenilen iş yerinin ölçülerinin kurallara uyması geliyor. Bunun dışında uyulması gereken diğer kurallar şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yeri açılmak istenilen yerde yakın bölgede başka bir Big Chefs bulunmamalıdır.
  • Big Chefs’e her ay, aylık gelir üzerinden, sözleşmede belirtilen miktar kadar kar ödenmelidir.
  • İş yerinin AVM, okul, dershane, yaya yolu bölgelerine yakın konumlandırılması gerekir.
  • Yatırım yapmak isteyen yatırımcının gerekli yatırım bedelini karşılayabiliyor olması gerekir.

Bayilik almak isteyen kişinin mutlaka girişimci ruhuna sahip olması, sorumluluklarını bilmesi gerekmektedir.

2024 Big Chefs Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isteyen kişilerin mutlaka yatırım bedelini karşılaması gerekir. Bu bedel ilk aşamada yaklaşık olarak 700 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu bedelin dışında bayilik alındıktan sonra da kişinin karşılaması gereken farklı masrafları olacaktır. İş yerinin kurulması, iş yerinin işletilmesi vb. masrafların karşılanması tamamen yatırımcıya ait olacaktır.

Big Chefs Bayiliği Nasıl Alınır?

Big Chefs bayiliği almak için önce marka tarafından öne sunulan şartların neler olduğunu öğrenin. Daha sonra bu şartları yerine getirebiliyorsanız, başvurunuzu yapın. Başvuru yapmak için dilerseniz resmi online internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurabilir, dilerseniz de telefonlarınızdan 0212 352 75 47 numarasını arayabilirsiniz.

Big Chefs’in Kaç Tane Bayisi Var?

Big Chefs bayi sayısı Türkiye’nin çeşitli illeri için yüzleri bulmaktadır. Farklı illerde yer alan marka, yeni şubeler açma fırsatını değerlendirmesini bilerek, bütün Türkiye’de hatırı sayılır bir marka olmayı başarmıştır.

Big Chefs Müşteri Hizmetleri İletişim

Big Chefs müşteri hizmetleri telefon numarası için 0212 352 74 47’yi arayak yetkili kişiye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerine resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak da ulaşabilirsiniz. Hizmet hattı müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunmaktadır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz