Paşa Döner franchise bedeli 2023 (Bayilik ücreti, şartları ve yorumları)

Türkiye’nin bir çok noktasında şubesi bulunan Paşa Döner müşterilerine %100 but et sunmaya çalışıyor. İşini titizlikle yapan en kaliteli döner firmalarından olan Paşa Döner yeni iş ortakları elde edebilmek için uygun bedeller karşılığında franchise veriyor. Döner sektörüne yeni girecek kişiler için en karlı yatırımlardan birisi olan Paşa Döner’den nasıl bayilik alınır, Paşa Döner bayilik başvurusu için hangi şartlar aranmaktadır bu yazımızda anlatacağız.

Senelerin tecrübesi, bilgi birikimi ve başarısından faydalanarak geniş bir ailenin parçası olmayı ister misiniz? Cevabınız evetse, Paşa Döner bayisi olabilirsiniz. Geniş müşteri kitlesi ve başarı garantisiyle Paşa Döner bayisi olmak için gereklilikleri yazımızda bulabilirsiniz.

Paşa Döner 2022 Tavuk Döner değil Paşa Döner sloganıyla sektöre iddialı bir giriş yapmıştır. Gıda ürünlerinin imalatı alanında Paşa Döner birinci olmayı başarmıştır. Yüksek başarısının karşılığında marka her sene onlarca ödülü almaya layık görülmektedir.

Paşa Döner 2022 bayiliği alarak Paşa Döner’in başarısına ortak olabilirsiniz. Paşa Döner bayilik sistemi oldukça kazançlıdır. Rahat bir şekilde gelir elde etmenizi sağlar. Ancak elbette Paşa Döner Bayisi olmak istediğinize karar vermeden önce mutlaka etraflıca düşünmeniz gerekir. Maddi ve manevi anlamda gerekliliklerin neler olduğunu, sizin bu şartlar karşında neler verebileceğiniz önemlidir.

Türkiye’yi %100 tavuk budu lezzeti ile tanıştıran Paşa Döner bu sektörde ülkemizin en iyi firmalarından birisi olarak öne çıkıyor. Piyasaya girdiği tarihten itibaren yıldız gibi parlayan firma %100 helal ve hijyenli bir şekilde üretim yapmaktadır. Sektörde yer alan kalite ve hijyen eksiğini kapatmak ve diğer rakiplerine de örnek olmak için var gücüyle çalışan Paşa Döner lezzeti ile de piyasadaki diğer firmalara karşı büyük avantaj sağlıyor. Döner için gereken etlerin uzmanlar tarafından kontrol edildiği firmada özel bir sos ile dönerin lezzetine lezzet katılıyor.

%100 piliç budu döneri ve lezzetli sosu ile müşterilerine damak tadı ziyafeti çektiren Paşa Döner herkes Paşa’dan yesin diye franchise sistemini geliştirmek ve yeni müşteriler kazanmak istiyor. Aşağıdan Paşa Döner bayilik şartlarına göz atabilirsiniz.

Paşa Döner Bayilik Şartları

  • paşa döner bayilik şartlarıSektöre 150.000 – 200.000 TL yatırım yapabilecek olmak. (Net bilgi değildir franchise bedeli lokasyona göre değişmektedir.)
  • Döner sektöründe kaliteli hizmet verebilecek yetkinlikte olmak, tercihen daha önceden bu sektörde yer almış olmak.
  • Dükkanın kurulacağı noktanın yaya trafiğinin fazla olmalıdır.
  • Dükkan şehirin işlek noktalarında olmalı veya AVM içerisinde olmalıdır.
  • İş yeri olması planlanan yerin, giriş katında olması gerekir.
  • İş yerinde kat yüksekliği en az 3 metre olabilir.
  • İş yerinin ana yola cephesi olmalıdır.
  • İş yerinde merkez tarafından belirlenen reklam ve tabelaların kullanılması zorunludur.
  • Girişimcinin markanın değerine katkı sağlama isteği olmalıdır.

Bu şartları ben çoktan sağlıyorum derseniz, bayi olmak için başvuru yapabilirsiniz demektir.

Paşa Döner Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isteyen kişilerin en çok kafasını karıştıran konulardan biri de yatırım bedelidir. Yatırım bedeli mağaza konseptine göre değişmekle birlikte ortalama ödenmesi gereken ücret 330 bin TL olarak belirlenmiştir.

Paşa Döner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

paşa döner bayilik başvurusu

Bu sektöre girmeyi kafayı koyduysanız ve Paşa Döner’den bayilik başvurusu yaparak arkanızda kaliteli bir tedarikçinin olmasını istiyorsanız aşağıdaki linkten bayilik başvuru formunu doldurup göndererek ön başvurunuzu yapabilirsiniz.

Paşa Döner Bayilik Başvurusu: https://pasa-doner.com.tr/

Bilgileri tam olarak doğru gönderdikten sonra bir süre bekleyeceksiniz. 10 gün içerisinde Paşa Döner başvurunuz hakkında size mail veya telefon yolu ile bilgi verecektir. Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerinde şirketin genel merkezinde sizinle yüz yüze görüşülecektir.

Paşa Döner bayilik başvurunuzun kabul edilmesi halinde restoranın fizibilite çalışmaları yapılır ve Paşa Döner standartlarında dükkan kurulumuna başlanır.

Türkiye’nin bir çok noktasında bulunan ve şubelerinin önünde uzun kuyruklar bulunan Paşa Döner’den bayilik almak döner sektörüne girecekler için karlı bir yatırım olacaktır.

Paşa Döner müşteri hizmetleri telefon numarası ile konuşmak isteyenler 0212 863 36 92’yi tuşlayabilirler. Müşteri hizmetleri üzerinden bayilikle ilgili her türlü soruya ve cevaba ulaşabilirsiniz.

Paşa Döner Kaç Tane Bayisi Var?

Paşa Döner bayi sayısı 50’ye yaklaşmıştır. Firmanın genişleyici politikası, markanın her yere yayılması için uygun ortamı hazırlar. Bayilikleri farklı konseptlerde sunan marka, herkesin bütçesine uygun şekilde karlı bir iş yapmasına olanak sunuyor.

Mesaj Bırakabilirsiniz