Cadde Nero franchise bedeli 2024 (Bayilik veriyor mu? Şartları neler?)

Caffe Nero ülkemizde 2007 senesinden bu yana başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Marka yolculuğuna Londra’da 1997 senesinde başlamıştır. Barista eğitim okuluna ve kendi kavurma merkezine sahip olan Caffe Nero, Türkiye’de büyük ilgi görüyor.

Caffe Nero bayiliği sayısı Türkiye için 50’yi aşkındır. Yatırımlarından para kazanmak isteyen kişilerin tercih edebileceği marka, kahve severlerin uğrak noktaları arasında yer alıyor. Her türlü kahve çeşidi, pasta ürünleri ve çok daha fazlasıyla mağazada yer alıyor.

caffe nero dukkan bayilik

Caffe Nero Bayilik Şartları Nelerdir?

Caffe Nero bayiliği şartları başında kişinin girişimci ruhuna sahip olması geliyor. Ancak elbette yalnızca girişimci ruhuna sahip olmak yeterli olmuyor. Bunun dışında yerine getirilmesi gereken şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Bayilik açılması istenilen yerin mutlaka araç ve iş yeri trafiğine yakın olması gerekiyor.
  • Başvuru için mutlaka ilk yatırımın karşılanması gerekiyor.
  • Gerekli metre karenin sağlanması gerekiyor.
  • İşlek yerlerde açılan marka şubesi sayesinde yüksek kazanç elde etmek isteyen kişilerin aylık gelirlerinden mutlaka belli bir miktarda payı ana merkeze ödemesi gerekiyor.

Caffe Nero Franchise Bedeli Ne Kadar?

Markanın temsilcisi olmak isteyen kişilerin ödemeleri gereken belli bir ücret vardır. 500 bin TL olarak belirlenen bu ücret yalnızca başlangıç içindir. Bayilik olmanın maddi yükünü karşılayamayacağını düşünen kişilerin bu yükün altına girmemesi gerekiyor. Girişimci ruhuna sahip olmak, başarı hırsı, çalışkanlık ve işinin başında durmak da markanın temsilcisi olmak için gereken özellikler arasında yer alıyor.

Caffe Nero Bayiliği Nasıl Alınır?

Caffe Nero bayiliği almak için markanın resmi internet adresini ziyaret edin. Daha sonra iletişim kısmına tıklayın. Buradan bayilik linkini bulun. Bu linke tıkladığınız zaman başvuru formunu doldurmanız gerekecek. Formu doldurup gönderdikten sonra yetkili kişiler sizinle iletişime geçecektir.

Caffe Nero’nun Kaç tane Bayisi Var?

Caffe Nero bayi sayısı yalnızca Türkiye için 50’yi aşkındır. Bu sayının her geçen gün büyümesi planlanmaktadır. Bütün şartları taşıyan kişiler bayi olmaya hak kazanırlar. Marka ile iletişime geçerek siz de önemli kazanç elde edebilirsiniz. Bir miktar sermayeyle çok para kazanmak mümkündür.

Caffe Nero Müşteri Hizmetleri İletişim

Caffe Nero müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 329 75 00’dır. Bu numara üzerinden firmayla iletişime geçebilirsiniz. Markanın Türkiye noktası Maslak’ta yer almaktadır. Sorularınızı ofiste ya da telefonda sorabilirsiniz.

 

One Response

Mesaj Bırakabilirsiniz