Bimcell Bedava İnternet Kazanma Yolları 2023! 10 GB, 20 GB, 30 GB Kampanyaları

Telefon operatörleri müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına, birbirleri ile rekabet halinde bulunmaktadırlar. Bu rekabet içerisinde bulunan ve gün geçtikçe yapmış olduğu bedava internet kampanyaları ile kullanıcı sayısını arttıran Bimcell operatörü, yeni yılda da abonelerine 2022 yılında olduğu gibi çok sayıda bedava internet ve konuşma kampanyası yapmaya hazırlanıyor.

Kampanya içerisinde bulunan bazı paketleri daha yeni yıl girmeden uygulamaya başlayan Bimcell, bu sayede daha şimdiden kullanıcılarının memnuniyetini kazandırmış durumda bulunuyor. Bedava internet kampanyası denilince ilk akla gelen olan Bimcell operatörü, abonelerine bol bol internette gezinme ve ücretsiz bir şekilde kullanma imkanı sağlıyor. Bimcell operatörünün kullanıcılarına özel çok sayıda gb kazanma kampanyası bulunuyor.

aninda bimcell bedava internet

Bimcell 2022 Bedava İnternet Kampanyaları Hangileridir?

2022 yılına özel çok sayıda kampanyası bulunan Bimcell operatörü, bu sayede tüm kullanıcılarına hem konuşma, hem de mesaj yanında, bedava internet kullanma fırsatı sunuyor.

Bimcell’in yeni yıl kampanyalarından bazıları şunlardır.

 • Bimcell bedava 1 gb internet kazanma kampanyası.
 • Bimcell 4 gb bedava internet kazanma.
 • Bimcell 6 gb ücretsiz internet kampanyası.
 • Bimcell 4.5G cepten bedava 30 gb internet.
 • Bimcell Btk Akademi bedava internet kampanyası.
 • Bimcell faturasız hatlara özel 2 gb haftalık bedava internet.
 • Bimcell faturalı hat aylık 4 gb bedava internet kampanyası.
 • Bimcell gençlere özel 2 gb ücretsiz internet.

Firmanın kullanıcılarına yeni yıl içerisinde sunacak ve sunmaya başladığı bedava internet kampanyaları içerisinde yer alıyor. Bu bedava internet kampanyaları içerisinde en azı, 100 dakika konuşma ve sms olmak üzere ilave hediyeler bulunuyor. Siz de hemen Bimcell operatörüne geçin ve bol bol bedava internet kazanmaya başlayın.

Bimcell Faturasız Hatlara Haftalık 2 Gb Bedava İnternet 2022

Faturasız hat sahipleri için özel kampanya yapan Bimcell operatörü, bu sayede kendilerinin hem yeni yıla girildiğinde, hem de 2020 yılı sonlarında kullanabileceği ve bedava internet kazanabileceği kampanya bulunuyor. Bu kampanya içerisinde bulunan paketi satın alan aboneler, haftalık olarak düzenli 2 gb ücretsiz internet kazanacaklardır. Kampanya şartları içerisinde bulunan tl yükleme ve bu para yüklemeyi sene boyunca düzenli olarak yapmak gerekmektedir.

Bu sayede her hafta kendi internetiniz üzerine ekstra olarak haftalık olarak 2 gb bedava internet tanımlanacak ve siz de bolca internet üzerinden çalışmalar yapabileceksiniz. İster sosyal medyayı, isterseniz de youtube gibi videoları internete girerek ve internetim acaba bitiyor mu? derdi olmadan kullanabileceksiniz. Siz de hemen haftalık 30 tl hattınıza yükleyin ve her hatfa 2 gb ücretsiz internetin yanında, konuşma ve sms kazanma fırsatını yakalayın.

Bimcell 2022 Faturalı Hat Sahiplerine Aylık 4 Gb Bedava İnternet

Bedava internet dağıtma konusunda abonelerine her zaman bonkör ve cömert olan Bimcell operatörü, kurumsal bir firma olarak hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Faturasız hat sahiplerini unutmayan operatör, aynı şekilde faturalı hat kullanan abonelerine aylık 4 gb bedava internet kazanma fırsatı sunuyor. Bu kampanya dahilinde olan paketi satın almanız ve 2 sene bu kampanyada kalacağınıza söz vererek, taahhüt etmiş olmanız yeterli olacaktır.

Her ay boyunca hattınıza ekstra olarak tanımlanan 4 gb bedava interneti ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Artık internetim bitti mi? ne zaman bitecek? gibi sorulara kafanızı takılmayacak ve kazanmış olduğunuz 4 gb bedava interneti, ay boyunca ücretsiz bir şekilde ve bolca kullanmış olacaksınız. Hala faturalı hat sahibi olmadığı iseniz hemen, Bimcell operatörüne geçin ve internette sörf yapmanın ve ücretsiz kullanmanın keyfini çıkartın.

bimcell bedava internet kazan 1

Bimcell 4.5G Bedava 30 Gb Bedava İnternet Kampanyası 2022

Bimcell operatörü şimdi kullanıcılarına 4.5G uyumlu sim kart alması ve hattını bimcell’e taşıyanlara aylık olarak kullanabilecekleri 30 gb bedava internet veriyor. Yeni yılın muhteşem bedava internet kampanyasından, hem bimcell aboneleri hem de bimcell operatörüne yeni geçen diğer operatör kullanıcıları faydalabiliyor. Yeni yıl içerisinde başlayacak olan bu kampanyaya şimdiden taahhüt verip kampanya dahilinde bulunan aboneler, ekstra olarak 2 gb haftalık bedava internet kazanmış oluyorlar.

Yeni yılın girmesi ile beraber, 1 sene boyunca 30 gb bedava interneti ücretsiz olarak kullanabilecekler. Faturalı ve faturasız hat sahipleri için ayırt edilmeden uygulanan bedava 30 gb aylık internet kampanyası, şimdiden telefon kullanıcılarının merakla beklemelerini sağlıyor. Bu harika bedava internet kampanyasından faydalanmak sadece sim kartınızı değiştirerek kolay şekilde olmaktadır. Hemen siz de sim kartınızı değiştirin ve 4.5G’ye geçerek, aylık 30 gb ücretsiz internet kazanın ve sosyal medya üzerinden bolca videolar izleyin.

Bimcell Bonus 6 Gb Bedava İnternet Kazanma Kampanyası 2022

Bimcell daha yeni yıl girmeden ve yeni yılda da devam etmek kaydı ile kullanıcılarına, 6 gb bonus şeklinde bedava internet kampanyası yapıyor. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız öncelikle Bimcell abonesi olmanız gerekiyor. Daha sonra ise, 1 ay süre içerisinde kampanya paketini satın almanız gereklidir.

Kampanyaya şu şekilde girebilirsiniz.

 • Telefonunuzun mesaj kısmına Bimcell Bonus yazınız.
 • Daha sonra 4551 numarasına mesaj atınız.
 • Size gelen aktivasyon kodunu onaylayın ve paketi satın alın.

Her ay bu işlemi yaparak, aylık olarak 6 gb bonus ücretsiz internet kazanmış olacaksınız. Bu kampanya dahilinde olan 250 dakika konuşma ve 250 dakika da  mesaj kazanma hakkınız bulunuyor. Siz de hemen Bimcell operatörüne geçin ve kampanya dahilinde olan paketi satın alarak, bolca ücretsiz kazanma fırsatını yakalayın.

Bimcell Gençlere Özel 2 Gb Bedava İnternet Kazanma 2022

Bimcell operatörü, hem kadınlara hem de gençlere özel olarak bedava internet kazanma kampanyası yapıyor. Gençlerin kazanabileceği ve faturasız hat sahipleri için geçerli olan, aylık 2 gb bedava internet, kendilerinin sosyal medyada daha fazla vakit geçirmelerini sağlıyor.

Bimcell faturasız hat kullanan ve belli yaş aralığında olan gençler, cep telefonlarına nakit olarak 30 tl yükledikleri zaman, her ay kendi kullanmış oldukları bedava internet harcinde, 2 gb ücretsiz internet kazanmış oluyorlar. Ayrıyetten 100 dakika ve sms bedava internetin yanında verilen kampanya paketidir. Siz de hemen hattınıza tl yükleyin ve her ay düzenli olarak Bimcell operatöründen 2 gb ücretsiz internet kazanın.

Bimcell Bedava İnternet Sorgulaması Nasıl Yapılıyor?

Bimcell kullanıcısı olan faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kazanmış oldukları bedava internetler bulunuyor. Fakat bazı kişiler, ne kadar bedava internetinin kaldığını bilmeden kullanmaya devam ediyor. Bu şekilde bilinçsizce kullanması, bedava internetinin bitmesine ve ekstra para gitmesine neden oluyor. Bu yüzden kullanmış olduğunuz ücretsiz internetin ne kadar kaldığını öğrenmek oldukça kolay şekilde yapılıyor.

Eğer bimcell firmasından bedava internet kazandığı iseniz ve kalan gb internetinizin ne kadar olduğunu öğrenmek isterseniz yapmanız gerekenler şunlardır.

 • Öncelikle telefonunuzun yıldız 123 kare numarasını çevirin.
 • Daha sonra ise, öğrenmek istediğiniz internetin veya konuşmanın dahili numarasını tuşlayın.
 • Tuşlamış olduğunuz tuş size telesekreter vasıtası ile sorgulama yapacak ve ne kadar gb internetinizin kaldığını size söyleyecektir.

Eğer bu sorgulamayı bedava internet için değil de konuşma veya sms için yapmak isterseniz, aynı numarayı çevirmeniz ve sonrasında, sorgulatmak istediğiniz tuşa basmanız yeterli olacaktır.

Bimcell Hediye İnternet Kazanma 2022 Kampanyalarına Katılım Hakkında

Bimcell operatörünün kullanıcılarına vermiş olduğu ücretsiz bedava internet, hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerini ilgilendiriyor.2022yılı içerisinde çok sayıda kampanya yapacak olan ve bazılarını ise şimdiden yapan Bimcell operatörü, kullanıcılarına en azı 1 gb olmak üzeren bedava internet veriyor. Gençlere, hanımlara ve çocuklara özel olarak yapılan2022bedava internet kampanyaları, oldukça fazla talep görüyor.

Bedava internet kampanyalarının dışında en az 100 dakika ve 250 sms bedava mesaj kazanma hakkında sahip oluyorsunuz. Üstelik Bimcell’in yapmış olduğu bu bedava internet kazanma kampanyaları, oldukça uygun fiyatlarla abonelerine sunuluyor. Faturasız hat sahiplerinin bedava internetten yararlanması için en az 30 tl yatırması, faturalı hat sahiplerinin ise kampanya paketine en az 1 sene taahhüt vermesi, ücretsiz bir şekilde internet kazanmalarını sağlıyor.

Hediye İnternet Nasıl Kazanılır? 2022’de Hediye İnternet Kazanma Yolları

Ücretsiz Bedava İnternet Veren Kampanyalar: Deneme ürünü ile ücretsiz internet veren uygulamalar

Hediye İnternet Gönderme: Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone İnternet Nasıl Gönderilir?

 

Mesaj Bırakabilirsiniz