PTTCELL Bedava İnternet Kampanyaları 2023 – Ücretsiz Kampanyalar

Pttcell operatörü abonelerine farklı şekillerde bedava internet kazanma fırsatı sunuyor. Diğer operatörler gibi müşterilerinin memnuniyetini düşünen ve kendilerine2022yılına girerken çok sayıda kampanya yapan firma, kurumsal olarak hizmet veriyor. Pttcell operatörü olan faturalı ve faturasız hat sahipleri, istedikleri kampanya paketini satın alarak, bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Günlük, haftalık ve aylık olarak kazanacağınız bedava internetlerin yanısıra, çok sayıda ücretsiz sms ve bolca dakika kazanıyorsunuz. Sizlere uygun şekilde sunulan pttcell kampanyaları, sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çocukların ve gençlerin kullanabileceği kampanyalara sahiptir. Diğer operatörlere göre daha uygun fiyatlara sahip olan bu paketler, sizlere doyasıya internette bedava gezinme fırsatı sunuyor. Siz de pttcell gibi güvenilir bir operatöre geçerek, bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

aninda pttcell bedava internet

Pttcell Bedava İnternet Kazanma 2022

2013 yılından beri değerli müşterilerine hizmet veren pttcell operatörü, bu zamana kadar çok sayıda kampanya yapmıştır. Yeni yılın girecek olması ile beraber yeni kampanyalar yapan firma, bedava interten kazanma konusunda kullanıcılarına ayrıcalıklar tanıyor. Pttcell operatörü kullanıcıları2022yılına mahsus olan bedava internet kazanma kampanyaları, istediğiniz şekilde sizlere paketler halinde sunuluyor. Bu şekilde haftalık veya dilerseniz aylık olarak, 2 gb ile 6 gb arasında bedava internet kazanıyorsunuz.

Bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler ise şunlardır.

  • 2022 yılında tamamen yürürlüğe girecek olan kampanyaya dahil olmak gerekiyor.
  • Sonra size uygun kampanya paketini satın almanız, faturasız hatta sahip iseniz kontör takviyesi yapmanız lazımdır.
  • Faturalı hat sahibi iseniz ise, sabit aylık paket fiyatını seçip abone olmanız lazımdır.

Bu şekilde kazanmış olduğunuz bedava gb internet, hattınıza ücretsiz olarak tanımlacaktır. Siz de internette ücretsiz sörf yapmanın keyfini çıkarmış olacaksınız.

Pttcell Muhteşem 1 Gb Bedava İnternet Kampanyası

Pttcell operatörünün abonelerine özel olarak sunduğu 1 gb bedava internet kampanyası bulunuyor. Yıl boyunca devam eden ve2022yılı içinde geçerli olacak bu muhteşem kampanya, faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Bu kampanyadan faydalanmak ve 1 boyunca 1 gb bedava interneti kazanmak isteyen kullanıcıların yapmaları gereken bazı şeyler vardır. Bu kurallara uyduğunuz takdirde, satın almış olduğunuz bu paket sizlere, bedava internet kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanyaya katılmak için şunları yapmanız gerekiyor.

  • Telefonunuzun mesaj bölümüne muhteşem yazınız.
  • Sonra 1788 numarasına mesaj atın.
  • Size gelen aktivasyon kodunu onaylayın ve paketin satın alma işlemini tamamlayın.

Bu şekilde paketi satın almış olacak ve kampanyaya katılacaksınız. Eğer ne kadar bedava internet kullandığınızı görmek isterseniz, yıldız 120 kare tuşunu sorgulama için kullanmanız yeterli olacaktır. Her türlü sorunlar ve kampanya bilgileri için, 444 6 788 numarasını arayabilirsiniz.

pttcell bedava internet kazan 1

Pttcell Bedava İnternet Nasıl Yapılıyor?

Bedava internet kazanmak her telefon operatörü kullanıcısının hoşuna giden bir durumdur. Pttcel operatörü kullanıcıları ise, bedava internet kazanmak için belli başlı şeyleri yapmaları gerekiyor. Pttcell operatörünün yapmış olduğu bedava internet kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar içerisinde bulunan çok sayıda internet ve konuşma paketi mevcuttur. Siz eğer bir pttcell kullanıcısı iseniz ve bedava olarak düzenli internet sahibi olmayı arzu ederseniz, öncelikle sizin için sunulmuş paketi tercih etmeniz gerekiyor.

Bu paketi ister müşteri temsilcini arayarak, isterseniz de telefonlarınızın mesaj bölümüne paket ile ilgili bilgileri yazarak alabilirsiniz. Bu iki şekilde de bedava internet kullanma ve kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Hangi paketi satın aldığı iseniz, 12 ay süre ile o almış olduğunuz pakete sadık kalmanız ve ayrılmamanız gerekiyor. Aksi halde kullanmış olduğunuz paket interneti sizden nakit olarak tahsil edilecektir.

Pttcell2022Faturalı Hatlar İçin Bedava İnternet Kazanma

Pttcell operatörünün çok sayıda faturalı ve faturasız hat kullanıcısı bulunuyor. Türk Telekom alt yapısını kullanan pttcell faturalı hat sahipleri, çok sayıda bedava internet kazanma şansına sahip oluyor. Yeni yılda da çok sayıda bedava internet kampanyası bulunuyor. Bu kampanyaların paketlerini satın alan aboneler, en azı 1 gb olmak üzere, çok sayıda gb internet kazanıyorlar. Faturalı hat sahibi iseniz ve 1 gb internet kazanmak isterseniz, süper 1 gb paketini satın almanız yeterli olacaktır.

Bu paketi satın almak için şunları yapmanız lazımdır.

  • Telefonunuzun mesaj bölümüne süper 1 gb yazın.
  • Sonra ise, 1788 numaralı telefona mesaj atın.
  • Bu paketi 10 tl karşılığında satın almış olacaksınız ve 1 ay boyunca 1 gb bedava internet kazanmış olacaksınız.

Eğer 1 gb internetiniz biterse, bu işlemi ayda 3 defa olmak üzere tekrarlayabilir ve hattınıza tekrar 10 tl karşılığnda 1 gb bedava internetinizi tanımlatabilirsiniz.

Pttcell Faturasız Hatlar İçin Bedava İnternet Kazanma 2022

Pttcell operatörü2022yılı için faturalı hat sahibi olan kullanıcılarına bedava internet kazanma fırsatı verdiği gibi, faturasız hat sahiplerini de unutmadı. Aynı şekilde bolca bedava internet kullanmak sizlerin de hakkı olduğunu bilerekten, bedava internet kazanmanızı kurumsal olan firma size hediye olarak sunuyor. Haftalık internet aşımlarınızda kazanacağınız 250 mb bedava internetiniz ekstra 5 tl karşılığında sizlere sunuluyor.

Bu paketi haftalık olarak kullanmanız, kendi internetinizden kullanmanıza gerek bıraktırmıyor. Aynı şekilde ayda 3 defa tekrarlayabileceğiniz bu bedeva internet paketini, cuzi olan rakam karşılğında hattınıza tanımlatmış olacaksınız. Sizde faturasız hat kullanıyorsanız ve internetiniz yetmiyorsa, ekstra 5 tl karşılğında bedava internet kazanabilir ve kullanabilirsiniz.

Pttcell Bedava İnternet Hilesi 2022

Pttcell kullanıcılarının merakla sorduğu soruların başında, bedava internet hilesi var mıdır? sorusu oluyor. Bu sorunun cevabını pttcell’in bedava internet hilesi olmadığı olarak cevap verebiliriz. Sadece bedava internet kazanma taktikleri ve yolları vardır diyebiliriz. Pttcell’in faturalı ve faturasız hat sahipleri için kazandırdığı bedava internet taktikleri ve kampanyaları bulunuyor.

Bu kampanyaların detaylarını site üzerinden veya müşteri temsilcisini arayarak öğrenebiliyorsunuz. 2020 yılı içerisinde kullanıcılara sunulan çok sayıda bedava konuşma ve internet,2022yılının ilk günü itibari ile geçerli olacaktır. Siz de daha pttcell operatörü olmadığı iseniz ve bedava internet kazanmak isterseniz, hemen pttcell kullanıcısı olabilir ve bol bol ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Hem beylere, hem hanımlara, hem de gençlerin kullanabileceği çok sayıda paket mevcuttur.

Pttcell Gençlere Özel Bedava İnternet Kazanma

Pttcell operatörü diğer rakip operatörler ile kıyasıya rekabet içerisinde olan bir firmadır. Özellikle genç kesime hitap eden firma, yapmış olduğu özel kampanyalar ile, kendilerinin bedava internet kazanmalarını sağlıyor. Belli yaş grubuna hitap eden bu kampanya paketleri, hem uygun fiyatlarda hem de oldukça fazla bedava internet kazandırmaktadır.

Genç kesim içerisinde bulunan ve faturalı hat sahibi olan kişiler, pttcell’in aylık 2 gb bedava internet kazanma kampanyasından yararlanıyorlar. Eğer faturasız hat kullanıyorsanız ve kampanyanın şartlarına uyuyorsanız, haftalık 1 gb ve aylık 3 gb paketlerini ekonomik fiyatlarla satın alabilir ve bol bol bedava internet kazanabilirsiniz. Günlük ise 250 mb gibi yüksek rakamda bedava interneti belli şartlar dahilinde kazanabiliyorsunuz.

Pttcell2022Bayanlara Özel Bedava İnternet Kampanyası

Pttcell kullanıcıları içerisinde bulunan bayanları genç kesim gibi unutmayan ve bedava internet kazanmaları için kampanya yapan firmadır. Hanımlara özel olarak2022yılında çok sayıda bedava internet ve konuşma kazanma fırsatı bulunuyor. Ekim ayı sonu itibari ile satın almaya başladığınız bu paket, oldukça uygun fiyatlara sahiptir.

5 ve 10 tl karşılığında ilave internet paketi satın almanız, bir o kadar da sizlere bedava internet kazandırma şansı veriyor. Akşam belli bir saatten, gece belli bir saate kadar kullanmış olduğunuz internet, kullandığınız kadar bedava internet kazanma fırsatını size sunuyor. Faturasız hat kullanan pttcell bayan aboneleri, eğer isterlerse haftalık 1 gb bedava internet kampanyasına katılabilir ve paketini satın alabilirler.

Hediye İnternet Nasıl Kazanılır? 2021’de Hediye İnternet Kazanma Yolları

Ücretsiz Bedava İnternet Veren Kampanyalar: Deneme ürünü ile ücretsiz internet veren uygulamalar

Hediye İnternet Gönderme: Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone İnternet Nasıl Gönderilir?

Mesaj Bırakabilirsiniz