Vodafone Faturalı Hat Bedava Ücretsiz İnternet: Futurasız hat bedava internet nasıl kazanılır?

Telekominikasyon sektörünün önde gelen firması arasında yer alan Vodafone firması, kurumsal olarak müşterilerine hizmet veriyor. Bu vermiş olduğu hizmetler arasında, müşterilerinin bedava internet kazanması yer alıyor. Hem faturalı hat sahipleri için, hem de faturasız olanlar, firmanın yapmış olduğu bedava internet kazanma kampanyalarına katılarak, ücretsiz bir şekilde bedava internet kazanıyorlar.

Bu kazanmış oldukları internet ile, sosyal medya hesaplarında bitmeden rahatlıkla kullanabiliyorlar. Her yaştan abonelerine bedava internet kazanma kampanyası yapan Vodafone, bu sayede daha fazla abone sayısına ulaşıyor. Gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttıran firma, yeni yıl içerisinde yapacağı çok sayıda bedava internet kazanma kampanyasını, daha şimdiden abonelerinin hizmetine sunuyor. Siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, en yakın Vodafone bayisine gitmeniz ve kampanyaya dahil olmanız yeterli olacaktır.

Vodafone2024Bedava İnternet Kazanma Kampanyaları Hangileridir?

Vodafone operatörü kullanıcılarına, bedava internet kazanma konusunda her zaman bonkör davranan bir firmadır. Firmanın2024yılı içerisinde çok sayıda kampanyası bulunuyor. Bu kampanyaların çoğu, daha yeni yıl girmeden Ekim ayı başından itibaren, abonelerinin hizmetine şimdiden sunulmaya başlandı. Daha yeni yıl gelmeden bedava internet kazanmaya başlayan kullanıcılar, bu sayede internet bitme derdine son vermiş oldular.

Firmanın2024yılı içerisinde yapmış olduğu kampanyalar şunlardır.

 • Vodafone faturalı hat kullanıcıları için her ay 1 gb internet kampanyası.
 • Vodafone faturasız hat sahipleri için 2 gb bedava internet kazanma paketi.
 • Vodafone hanımlara özel ücretsiz internet kazanma pakatleri.
 • Vodafone gençlere bedava 1 gb bedava internet kampanyası.
 • Vodafone faturasızlara özel perşembe günü bedava internet kazanma kampanyası.
 • Vodafone 4.5G mevcut müşteri kampanyası.
 • Vodafone super 2 gb bedava internet paketi.
 • Vodafone 8 gb bedava internet kazanma kampanyası.
 • Vodafone yasal e-fatura hediye internet kampanyası.

gibi çok sayıda bedava internet kazanma kampanyası, Vodafone tarafından sizlerin hizmetine sunuluyor. Bu kampanyalar içerisinde bulunan faturasız hat sahipleri, ekonomik fiyatlar karşılığında bu kampanya paketini satın alıyorlar ve bedava internet kazanıyorlar. Faturalı hat sahipleri ise, belli bir süre taahhüt vererek bedava internet kampanyasına katılmış oluyorlar.

Vodafone Faturalı Hat Kullananlara Her Ay 1 Gb Bedava İnternet

Vodafone firmasının faturalı hat sahipleri, her zaman olduğu gibi firmanın vermiş olduğu bedava internet kampanyasından yararlanmaya başlıyorlar. 2024 yılında bol bir şekilde kullanmış oldukları ücretsiz internet, yeni yıl girmeden aynı şekilde kendilerinin hizmetine sunuluyor ve ücretsiz internet kazanıyorlar. Vodafone faturalı hat sahibi iseniz ve her ay 1 gb ekstra olarak ücretsiz internet kazanmak istiyorsanız, kampanya dahilinde olan paketi satın almanız ve 1 sene taahhüt vermeniz yeterli olacaktır.

1 sene içerisinde faturanızın dahil olduğu bu paket, sizlere ayrıyetten fazla dakika konuşma ve mesajlaşma hakkı sunuyor. Paket içerisinde bulunan kendi internetinizi kullanmaya gerek kalmadan, kazanmış olduğunuz ekstra 1 gb internet sizlere her ay veriliyor ve hattınıza tanımlanıyor. Siz de bu firsatı kaçırmak istemiyorsanız, hemen Vodafone yetli bayisine giderek paketi satanı alabilir ve ücretsiz 1 gb internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Kullanıcılarına 2 Gb Bedava İnternet 2024

Faturalı hat sahiplerine bol bir şekilde bedava internet veren Vodafone operatörü, faturasız hat kullanan abonelerini unutmadı ve onlara her ay 2 gb ücretsiz internet kazanma kampanyası yaptı. Bu kampanya dahilinde bulunan paketi satın almak istiyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler bulunuyor.

Yapmanız gerekenler şunlardır;

 • En yakın Vodafone bayisine giderek, telefonunuza 50 tl nakit para yükleyin.
 • Daha sonra kampanya içerisinde olan her ay 2 gb bedava internet paketine abone olun.
 • Daha sonra telefonunuzun mesaj bölümüne her ay 2 gb internet yazarak, 4455 numarasını yollayın.
 • Telefonunuza gelen aktivasyon kodunu onaylayın ve paketi satın alma işleminizi tamamlayın.

Bu işlemi her ay yaptığınız sürece, 2 gb bedava internetiniz hattınıza tanımlanacak ve sizinde internetiniz bitme derdi son bulacaktır. Bol bir şekilde internet kazanarak, istediğiniz video veya müzik kanallarını online olarak internet üzerinden, internetiniz bitmeden takip edebileceksiniz. Hemen Vodafone bayisine gidip, faturasız hat sahiplerine özel olarak yapılan paketi satın alarak, ücretsiz internet kazanmaya başlayın.

Vodafone Hanımlara Özel Haftalık 1 Gb Bedava İnternet Kazanma Kampanyası 2024

Yapmış olduğu çok sayıda kampanya içerisinde bulunan 1 gb bedava internet kazanma, hanımlara hitap eden ve oldukça özel bir kampanyadır. Ev hanımlarının düzenli olarak kazanacağı haftalık 1 gb kampanyası, faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Ev hanımlarının hatlarına yükleyeceği en az 30 tl karşılığında, kendi internetleri üzerine ekstra olarak haftalık 1 gb internet kazanmış oluyorsunuz.

Bu işlemi internetiniz bittiği zaman yaparsanız, her hafta 1 gb bedava interneti tekrar kazanmış oluyorsunuz. Siz de internet üzerinden yemek tariflerini izlerken, internetinizin bitme derdine son verece ve bol bir şekilde ücretsiz internet kullanarak, istediğiniz yemek programlarını izleyebileceksiniz.

Vodafone Yasal E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatörünün 2024 yılı içerisinde en çok kullanılan ve kullanıcısına bedava internet kazandıran kampanyası,2024yılında tekrar abonelerinin hizmetine sunuluyor. Bu kampanyadan istifade etmek isteyen kullanıcıların yapması gereken şey ise, e-faturaya veya sms faturaya geçmek olacaktır. Bu sayede 15 gün geçerli olmak üzere 1 gb internet bedava olarak hattınıza tanımlanacak ve siz de ücretsiz olarak interneti kullanmış olacaksınız.

Bu kampanyaya dahil olmak isteyen abonelerin yapmaları gereken işlem şu şekildedir.

 • Elektronik posta adresinizi e-fatura boşluk bırakıp, 7000 numarasına mesaj olarak yollayın.
 • Eğer faturanızı e-fatura değil de, sms yolu ile almak isterseniz, mesaj bölümüne sms fatura yazıp, 7000 numarasına mesaj olarak yollamanız yeterli olacaktır.

Bu sayede hem kağıt israfından kurtulursunuz, hem de düzenli olarak ücretsiz 1 gb internet kazanırsınız. Oldukça faydalı ve güzel bir kampanya olan bu hizmetten, çok sayıda Vodafone kullanıcısı faydalanmakta ve oldukça memnun olmaktadır.

Vodafone 4.5G Mevcut Müşteri Bedava İnternet Kampanyası 2024

Vodafone hattı kullanan kullanıcıların 4.5G abonesi olması kendilerine, her ay 2 gb bedava internet kazandırıyor. Bir ay süre ile geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için, 4.5G uyumlu sim kartı almanız ve kampanya paketine dahil olmanız yeterli olacaktır. Bu kampanyadan hem faturalı hat sahipleri, hem de faturasız olanlar faydalanabiliyorlar. Cep telefonlarınızın 4.5G uyumlu olması ve sim kartınızı aynı şekilde değiştirmeniz, kampanyaya dahil olmanızı sağlıyor ve sizlere ücretsiz olarak bedava internet kazandırıyor.

Bedava internet kazanmanın yanında ilave olarak ekstra konuşma ve sms, hattınıza otomatik olarak tanımlanıyor ve bol bol konuşma fırsatını yakalıyorsunuz. 1 ay geçerli olmak kaydı ile kullanacağınız 2 gb bedava internet ile, internetiniz bitmeden sosyal medya hesaplarınıza girecek ve istediğiniz uygulamaları internetiniz gitmeden ücretsiz olarak kullanacaksınız.

Vodafone Gençlere Özel 1 Gb Bedava İnternet Kazanma Kampanyası 2024

Mevcut kullanıcıları içerisinde yer alan gençler, Vodafone’nin vermiş olduğu bedava 1 gb internetten, haftalık olarak faydalanabiliyorlar. Bu kampanya belli şartlara uyan ve yaş kriteri konusunda her hangi bir problemi olmayan tüm Vodafone gençlerine hitap ediyor. Faturasız hat sahibi iseniz ve her hafta en az 30 tl hattınıza yüklerseniz, firmanın size hediye olarak vermiş olduğu 1 gb ücretsiz interneti, her hafta almış oluyorsunuz.

Hattınıza tanımlanan ve kendi internetinizi kullanmadan, kazanmış olduğunuz bedava internet ile sosyal medya hesaplarınızı kullanabileceksiniz. Eğer bedava internetiniz biterse ve kendi internetinizden kullanmak istemezseni, tekrar 30 tl nakit yüklemek aynı şekilde sizlere haftalık 1 gb bedava internet kazanma fırsatı sunmaya devam ediyor. Siz de en yakın Vodafone yetkili bayisine giderek, yeni yıl girmeden hizmete sunulan bu kampanya paketine dahil olun ve bol bol bedava internet kazanmaya başlayın.

Mesaj Bırakabilirsiniz