Vodafone Bedava İnternet Yapma: 2023 bedava internet nasıl yapılır?

Vodafone telefon operatörü, Turkcell ve Türk Telekom gibi Türkiye’de telekominikasyon sektöründe hizmet veren kurumsal firmadır. Oldukça fazla kullanıcısı olan bu operatör firması abonelerine, yeni yılda bedava internet kazanma kampanyaları yapıyor. Bu internet kampanyalarından her kesim yararlanıyor.

İster öğrenci isterseniz de ev hanımı olun, Vodafone sizlere bol bol bedava internet veriyor. Vodafone’nin yapmış olduğu kampanya paketleri, hem faturalı hatlar için hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.2022yılı girmeden firmanın yapmış olduğu bedava internet kampanyaları, kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Siz de Vodafone operatörünün yapmış olduğu bedava internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, hemen numaranızı Vodafone’ye taşıyın ve ücretsiz internet kazanın.

Vodafone Bedava İnternet2022Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone firmasının kullanıcılarına yapmış olduğu yeni yıl kampanya paketleri oldukça fazla gb hediye veriyor. Bu ücretsiz internet paketlerinden yeni yılda bolca faydalanmak abonelerin artık internetim bitiyor mu? sorularını kendilerinde ortaya çıkarmayacak ve bol bir şekilde ücretsiz internet kazanacaklardır.

Vodafone2022bedava internet kampanyaları şunlardır.

 • Vodafone seni seviyorum bedava 1 gb internet paketi.
 • Vodafone faturalı hatlar için aylık 3 gb bedava internet kazanma kampanyası.
 • Vodafone faturasız hatlar için 1 gb bedava internet kazanma.
 • Vodafone ev hanımlarına özel 2 gb haftalık ücretsiz internet kazanma paketi.
 • Vodafone gençlere her ay 1 gb ücretsiz bedava internet.
 • Vodafone Eba 6 gb bedava internet kampanyası.
 • Vodafone play store self servis bedava internet kazanmak.
 • Vodafone yedek ile bedava internet kazanmak.

operatörün abonelerine vermiş olduğu bedava internet kampanyaları arasında yer alıyor. Ayrıyetten bedava konuşma ve sms, bedava internetin yanında kazanabileceğiniz fırsatlardır. Artık internetim bitiyor mu? kaygısı yaşamadan, sosyal medya hesaplarınızda rahatlıkla dolaşabilecek ve internetten videolarınızı izleyebileceksiniz.

Vodafone Seni Seviyorum 1 Gb Bedava İnternet Kazanma 2022

Vodafone operatörünün özellikle sevgililer için özel yapmış olduğu bu kampanya, yeni yılda kendilerine 1 gb internet kazandırma fırsatı sunuyor. Faturalı hatlar için geçerli olan bu kampanya paketinden yararlanmak isteyen sevgililer, yıl boyunca bu pakete sadık kalmak zorundadırlar. Aksi halde bedava internet kazanamayacakları gibi, paketin dışında kalan ücretleri ve kullanımları ödeme zorunda kalacaklardır.

1 yıl taahhüt vererek alacağınız bu kampanya paketi sizlere, 3 ya sonunda 1 gb yerine 6 gb gibi yüksek bedava internet kazanma imkanı da sunuyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen sevgililer, şimdiden en yakın Vodafone bayisine giderek, paketi satın alıyorlar ve yeni yıl girmeden bedava internet kullanmaya başlıyorlar.

Vodafone Faturalı Hat Sahiplerine Aylık 3 Gb Bedava İnternet Kazanma Kampanyası 2022

Kurumsal telefon operatörü Vodafone, faturalı hat sahipleri için ekim ayı başı itibari ile başlatmış olduğu kampanyayı, abonelerinin hizmetine şimdiden yeni yıl gelmeden sunmaya başladır. Faturalı hat sahiplerinin her ay kazanacakları 3 gb bedava internet, kendilerinin bol bir şekilde ücretsiz internetten yararlanmasını sağlayacaktır. Ayrıyetten 500 dakika konuşma ve 250 sms kazanma fırsatını, sahip olacağınız kampanya paketinden kazanacaksınız.

Bedava internet kampanyası yapma konusunda her zaman cömert olan firma, faturalı kullanıcılarına bu fırsatı çok ekonomik fiyat ile sunuyor. Satın alacağınız bu paket hem uygun, hem de sizlere bol bedava internet kazandırıyor. Siz de bu paketten faturalı hat sahibi olarak yararlanmak isterseniz, hemen en yakın Vodafone yetkili bayisine gidiniz.

Vodafone Faturasız 1 Gb Bedava İnternet Kazanma

Vodafone operatörü, faturalı hat sahiplerini unutmadığı gibi, yapmış olduğu bedava internet kampanyaları ile faturasız kullanıcılarını da unutmuyor. Firmamın faturasız hat sahipleri için yapmış olduğu kampanya paketi, kendilerinin her ay düzenli olarak 1 gb bedava internet kazanmasını sağlıyor.

Bu paketten faydalanmak için yapmanız gerekenler şunlardır.

 • 1 gb bedava internet kazanma paketini satın alın.
 • Hattınıza en az 30 tl nakit para yükleyin.
 • Paket bilgilerini mesaj olarak 4455’e yollayın.
 • Size gelen aktivasyon kodunu onaylayın ve pakete dahil olun.

Bu yapmış olduğunuz işlemler sonrasında ise, faturasız kullanıcısı olarak 1 gb en az ve sonrasında 2 gb interneti, bedava olarak operatörden kazanmış olacaksınız. Hemen siz de bu fırsatı kaçırmayın ve bol bol bedava internet kazanın.

Vodafone2022Gençlere Özel 1 Gb Bedava İnternet

Vodafone operatörü gençlere özel yapmış olduğu yeni yıl kampanyası ile kendilerinin her hafta 1 gb internet kazanmasını sağlıyor. Sosyal medya hesaplarını sık bir şekilde kullanan gençler, bu sayede kazanmış olduğu bedava internet ile bolca sosyal medya hesaplarında kalacaklar ve video izleyeceklerdir.

Faturasız hat sahibi olan gençlerin yapması gereken, hatlarına 30 tl en az olmak üzere para yüklemek ve paketi satın olmak olacaktır. Bu sayede her hafta en az 1 gb interneti bedava olarak kazanıyorsunuz. Eğer internetiniz biter, tekrar 1 gb internet kazanmak isterseniz aynı işlemi 30 tl karşılığında tekrarlayabilir ve bu sefer 2 gb olarak hattınıza bedava interneti tanımlatabilirsiniz.

Gençler Vodafone’nin vermiş olduğu bu kampanya paketini oldukça beğenmektedirler. Yaş kriteri olarak 18 ile 30 yaş olması ve  para yüklemeniz, bu kampanyadan istifade etmenizi sağlayacaktır. Üstelik 250 dakika konuşma ve sms ekstra olarak hattınıza ücretsiz tanımlanıyor. Siz de hemen Vodafone bayisine gidin ve bedava internet kazanmak için paketi satın alın.

Vodafone Eba 6 Gb Bedava İnternet Kazanma Kampanyası 2022

Okulların pandemi nedeni ile bazılarının açılıp, bazılarının ise Eba tv üzerinden yayınlanması, öğrencilerin derslerini bu şekilde yapmalarına sağlıyor. Eğer Eba tv’yi internet üzerinden takip etmek ve derslerinizi bu şekilde çalışmak isterseniz, Vodafone öğrencilere özel olarak 6 gb bedava eba kampanyası yapıyor.

Bu sayede hem derslerinizi internet üzerinden bedava internetiniz ile dinleyecek, hem de kendi internetinizi kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Bu haftalık olarak sizlere sunulan ve faturalı hat sahipleri için olan bir kampanya paketidir. Öğrenciler derslerinin yanında, kazanmış olduğu bedava internet ile youtube ve instagram gibi sosyal medya hesaplarını rahatlıkla kullanabilecekler ve bedava internet sayesinde video izleyebileceklerdir.

Ayrıyetten kazanmış olduğu bedava internetin yanında, Vodafone sizlere ücretsiz konuşma dakikası ve mesajlaşma veriyor. Siz de hemen Vodafone bayisine gidin ve 6 gb bedava internet veren eba kampanyasına abone olun ve paketinizi satın alın.

Vodafone Online Başvuru 30 Gb Bedava İnternet Kazanma Kampanyası 2022

Vodafone operatörünün yeni yıl süprizi olarak yapmış olduğu ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen 30 gb bedava internet kazanma, başvurularınızı internet üzerinden online olarak yapanlar içindir. İster faturalı, isterseniz de faturasız hat sahibi olun. satın almak istediğiniz internet paketine online olarak başvuru yaparsanız, aylık 30 gb bedava internet kazanıyorsunuz.

Ayrıyetten daha önce Vodafone kullanmamış olan başka kullanıcılar, numaralarını Vodafone’ye taşırlarsa, %15 gibi bir indirimden de yararlanmış oluyorlar. 1 sene taahhüt vererek satın alacağınız bu paket, sizlere bol bir şekilde ücretsiz internet kullanma ve kazanma fırsatını veriyor. Yapmanız gereken, başvurunuzu online olarak internet üzerinden yapmak ve kurallara uymak olacaktır. Siz de bedava internet vermi konusunda her zaman kullanıcılarını düşenen firmadan, bol bir şekilde 30 gb interneti ücretsiz olarak kazanacaksınız.

Vodafone2022Ev Hanımlarına Bedava İnternet Kazanma Kampanyası

Türkiye’nin en büyük telefon operatörlerinden bir tanesi olan Vodafone, ev hanımlarına bedava interneti her ay 2 gb olarak veriyor. Ev hanımlarının yapması gereken şey ise, faturasız hatlarına 50 tl nakit para yüklemek ve kampanyaya ait olan paketi taahhüt süresi içerisinde kullanmak olacaktır. Kendi internetinizin yanında, ekstra olarak kazanacağınız 2 gb bedava internet, sizlerin her işinizi internet üzerinden yapmanızı sağlayacaktır.

Facebok, twitter gibi sosyal medya hesaplarınıza girerek mesajlaşabileceğiniz gibi, internetiniz bitmeden film izleyebileceksiniz. Ev hanımlarını bu sayede unutmayan Vodafone operatörü, kendilerine ücretsiz internet kazandırmada cömert davranıyor. Siz de hemen en yakın Vodafone yetliki satış bayisine gidin ve kampanyaya abone olun.

Mesaj Bırakabilirsiniz