Türk Telekom Bedava İnternet Yapma: 2024 bedava internet nasıl yapılır?

Türkiye’de abone sayısı oldukça fazla olan Türk Telekom operatörü, yeni yıla girmeden yeni kampanyalarını kullanıcılarının hizmetine sunmaya başladı. Kurumsal olarak hizmet veren Türk Telekom, abonelerine her zaman bedava internet kazanma kampanyaları yapıyor ve kendilerinin ücretsiz olarak, bol bol internette vakit geçirmelerini sağlıyor.

Gün geçtikçe abone sayısını arttıran Türk Telekom, bu yapmış olduğu bedava internet kampanyaları ile her kesime hitap ediyor. Çok sayıda Türk Telekom abonesi, ücretsiz internet kullanmanın ve sosyal medayada uzunca bir zaman vakit geçirmenin keyfini çıkartıyor. Siz de kampanyalardan haberdar olmak isterseniz, en yakın bir Türk Telekom bayisine gitmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Türk Telekom operatörü, değerli kullanıcı abonelerine, birbirinden farklı bedava internet kampanyaları yapıyor. Bu kampanyaların içerisinde bulunan ücretsiz internet kazanma paketlerinin yanısıra, bedava dakika ve sms kazanıyorsunuz. Yeni yıl girmeden hala devam bu kampanyalardan siz de, yeni yılda farklı şekillerde faydalanacaksınız.

Türk Telekomun bedava internet kampanya paketeri şu şekildedir.

  • Türk Telekom Kasım ayı faturalı hat sahiplerine bol bol bedava internet paketi.
  • Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına 2 gb bedava internet.
  • Türk Telekom gençlere özel aylık 2 gb ücretsiz internet.
  • Türk Telekom ev hanımlarına haftalık 1 gb bedava internet kazanma.
  • Türk Telekom yeni yıl devam eden internet paketleri.
  • Türk Telekom iş yerim ekonomik paketi ile internet kazanma.
  • Türk Telekom aylık 1 gb faturalı hatlar için ücretsiz internet.

kampanyalardan bazılarıdır. Türk Telekom operatörü bu yaptığı bedava internet paketleri ile hiç bir abonesini unutmuyor ve bol bol kendilerine kullanmaları için ücretsiz internet kazandırıyor. Yapmanız gereken ise, almak istediğiniz pakete abone olmak ve gerekli olan taahhüt sözünü vermeniz. Halan Türk Telekom abonesi olmadığı iseniz, hemen en yakın bir bayiye giderek, tüm kampanyalardan yararlanmak için, Türk Telekom’a geçiniz.

Türk Telekom Kasım Ayı Faturalı Hat Sahiplerine Bedava İnternet

Türk Telekom operatörü, değerli abonelerine Kasım ayı boyunca bol bol bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Faturalı hat sahipleri için geçerli olan bu kampanya sizlere, ücretsiz olarak internet kazandıracak ve siz de twitter, instagram ve facebook gibi sosyal medya hesaplarınızda, internetiniz bitmeden vakit geçirebileceksiniz.

Eğer faturalı hat sahibi iseniz ve Kasım ayına özel haftalık 1 gb veya aylık 3 gb bedava internetlerinden ücretsiz olarak yararlanmak isterseniz, ilgili kampanyaya abone olmanız ve paketi taahhüt süresi içerisinde satın almanız gerekiyor. Bu işlemleri en yakın bayiye giderek yapabileceğiniz gibi, müşteri temsilcisini arayarak ve tuşlar yardımı ile yapabilirsiniz. Kasım ayı bedava internetleri, kendi internetiniz bitmeden sizlere, ücretsiz bol bol internet kullandırıyor.

Türk Telekom Faturasız Hat Sahiplerine 2 Gb Bedava İnternet

Faturalı hat sahiplerini unutmayan Türk Telekom abonesi, aynı şekilde faturasız olarak hatlarını kullanan abonelerine aylık olarak kazanabilecekleri 2 gb interneti bedava veriyor. Bu paketten yararlanmak için, faturasız hatlarınıza en az 50 tl para yüklemeniz ve sonrasında abonelik kaydınız içi paketi satın almanız gerekiyor. Telefonunuzun mesaj bölümüne 2 gb aylık internet yazdıktan sonra, 5555’e yollarsanız, aylık olarak 2 gb ücretsiz interneti kazanmış olacaksınız.

Siz de kazandığınız bu ücretsiz internet ile, kendi internetizi kullanmadan google arama motorundan istediğiniz şekilde bilgiye ulaşmak için interneti kullanabileceksiniz. Tüm sosyal hesaplarınıza bu ücretsiz internet ile giriş yaparak, uzunca süre kalacak ve video paylaşımları yapabileceksiniz. Eğer paketinizdeki 2 gb internet biterse, ay sonunu beklemeden aynı tarifeyi tekrar satın alabilir ve tekrar 2 gb olarak ücretsiz internetten yararlanabilirsiniz. Oldukça avantajlı paketlerin diğerlerinden de faydalanmak isterseniz, hemen en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret ediniz.

Türk Telekom Aylık 2 Gb Genç Tarifesi

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahibi olan gençlere, şimdi Kasım ayına özel bedava internet kampanyası yapıyor. Haftalık olarak bedava internet kazanabileceğiniz gibi, aylık 2 gb ücretsiz internet keyfini Türk Telekom farkı ile yaşayacaksınız. Eğer belli bir yaş grubu içerisinde bulunuyorsanız ve kampanya şartlarına uygunsanız, en yakın Türk Telekom bayisine giderek, aylık 2 gb genç tarifesinden yararlanıyorsunuz.

Kazanmış olduğunuz aylık 2 gb bedava internet ile ister oyun oynayın, isterseniz youtube kanalıdan video veya film izleyin. İnternetiniz bitmeden ve kendi internetinizi kullanmaya gerek kalmadan, Türk Telekom operatörünün sizlere vermiş olduğu bedava interneti kullanın. Faturasız hat sahibi gençlerin bu bedava interneti kullanmaları için hatlarına en az 30 tl yüklemesi gerekiyor.

Daha sonra mesaj bölümünden kampanya numarasına mesaj yollamaları ve abone olmaları yeterli oluyor. Faturalı gençler ise, her ay 2 gb olmak üzere 1 sene boyunca ücretsiz interneti, taahhüt vererek kullanıyorlar. Üstelik paket oldukça ekonomik ve uygun fiyatlarda gençlerin hizmetine sunuluyor. Bedava internetin yanında ise, haftalık olarak bedava sms ve konuşma kazanıyorsunuz.

Türk Telekom Haftalık 1 Gb Ev Hanımlarına Bedava İnternet

Bedava internet dağıtma konusunda abonelerine her zaman bonkör davranan Türk Telekom, ev hanımlarına rahat rahat internet kullanmaları için, haftalık olarak kazanabilecekleri 1 gb bedava internet veriyor.

Türk Telekom oparatöründen ev hanımlarının bedava internet kazanması için şunları yapması gerekiyor.

  • Faturasız hat sahibi olmaları gerekiyor.
  • Hatlarına 50 tl para yatırmaları gereklidir.
  • Daha sonra ise, 5555 numarasına kısa mesaj olarak haftalık 1 gb bedava internet yazmaları yeterli oluyor.

Daha sonra kendilerine gelen mesaj onaylayıp, paketi satın almış oluyorsunuz. Haftalık olarak Türk Telekom’un ev hanımlarına verdiği 1 gb ücretsiz internette yararlanıyorsunuz. Youtube video kanalından değişik yemek tariflerinin videolarını, internetinizin bitmeden ve uzunca bir süre izliyorsunuz. Dilerseniz, istediğiniz filmi gene aynı yerden kazandığınız bedava internetiniz ile izliyorsunuz. Siz de 40 yaş üstünde ev hanımı iseniz ve haftalık olarak 1 gb bedava internetin yanında, konuşma ve sm kazanmak isterseniz, hemen hattınıza para yükleyin ve bedava internetiniz hattınıza tanımlansın. Siz de bolca internette vakit geçirin.

Türk Telekom Aylık 1 Gb Bedava İnternet Kazanma

Birbirinden fazla kampanyası ve içerisinde internet kazanma paketi olan Türk Telekom, yep yeni bir kampanya ile yeni yıla hazırlanıyor. Bu kampanya daha yeni yıl girmeden ve Kasım ayı boyuncu operatörlerinin hizmetine sunulmaya başlandı. Aylık olarak 1 gb ücretsiz internetin yanında, 1000 dakika sms ve 500 dakika konuşma kazanıyorsunuz. Gün boyunca bedava internetten yararlanabileceğiniz gibi, istediğiniz kişileri bedava konuşma ile arayabileceksiniz.

Oldukça güzel olan bu kampanyadan, faturalı hat sahibi olan tüm Türk Telekom abonesi yararlanabiliyor. Hem gençler, hem de ev hanımları kazanmış oldukları ücretsiz interneti istedikleri şekilde kullanıyorlar. Aylık olarak kazandığınız 1 gb bedava internet paketi, yeni yıl itibarı ile devam edecek ve yıl sonuna kadar siz de bol bol ücretsiz internet kazanmış olacaksınız. Hemen kampanya paketinin şartlarına dahil olun ve ücretsiz aylık 1 gb internetiniz hattınıza tanımlansın.

Türk Telekom Yeni Yılda Devam Eden Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom operatörü,2024yılı girmeden yeni kampanyalar yapmaya şimdiden başladı. Eski kampanyaları ile beraber yeni internet kampanyaları, abonelerine bol bir şekilde ücretsiz internet kazandırıyor. Eski yılda kullanmış olduğunuz ücretsiz internet paketleri, yeni yılda devam edeceği gibi, üzerinen yeni paketler eklenerek sizerin hizmetinize sunulacaktır.

Sosyal medya hesaplarınızı internetinizin bitme korkusu olmadan ve ücretsiz olarak dolaşacak ve istediğiniz videoları, kazandığınız bedava internet ile izleyebeceksiniz. Özellikle facebook ve instagram gibi sosyal medya hesaplarınızı, kendi internet paketinizden bir eksiklik olmadan, kazandığınız bedava internet ile kullanacaksınız. Hemen eski ve yeni tüm internet kampanyalarından haberdar olmak isterseniz, müşteri temsilcisi ile irtibata geçiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz