By Express Kargo Takip (Gönderi No Sorgulama 2024)

By Express kargo takip işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İlgili firmaya ait resmi kanalları kullanarak ve bu kullanımları tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirerek, satın aldığınız ürünlerin kargo süreçlerini rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ürününüzün ne zaman kargoya verildiğini, kargonuzun nerede olduğunu ve sizlere ne zaman teslim edileceğini görebileceğiniz kargo takip işlemlerinizi, sizlere iletilen gönderi numarası üzerinden sağlayabilirsiniz.

By Express Kargo Cagri Merkezi Iletisim Musteri Hizmetleri Telefon Numarasi 1200x751 1

By Express Kargo Takip Nasıl Yapılır?

By Express kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için gerekli adımları sırası ile şu şekildedir;

 • Kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirmek için öncelikle https://pkge.net/tr/couriers/byexpresskargo linkini tıklayınız.
 • Karşınıza açılan ekranda yer alan kısma, ürününüzü satın alıp kargoya verildikten sonra iletilen takip numarasını giriniz.
 • Takip numarası girişini ilgili alana yaptıktan sonra sağ kısımda yer alan ‘paketi takip etmek için’ butonuna basınız.
 • Açılan ekranda, ürününüze ait kargonun ne zaman yola çıktığını, baktığınız an da nerede olduğunu ve sizlere ne zaman teslim edileceğine ilişkin tüm bilgileri görebilirsiniz.

By Express Kargon Nerede?

By Express kargo sorgulama işlemini gerçekleştirerek, tarafınıza ait kargonun tüm hareket dökümüne erişim sağlayabilirsiniz. Saat saat tüm hareketlerin yer aldığı bu raporlama sistemine, sadece sahip olduğunuz kargo takip numarası ile erişim sağlayabilirsiniz. Kargo takip işlemlerinizi doğru bir şekilde gerçekleştirebilmek için sahip olduğunuz takip numarasının doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Tarafınıza iletilen kodun yanlış ya da hatalı olduğunu düşünüyor iseniz, müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun akıbetini öğrenebilirsiniz. Size en uygun olan sistem sayesinde, kargonuzun size hangi gün de ulaşacağını öğrenebilir ve planlarınızı buna göre gerçekleştirebilirsiniz.

By Express Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Satın aldığınız ürünün, ne zaman kargoya verildiğini ve size ne zaman ulaşacağını öğrenmek istiyor ama elinizde herhangi bir kod olmadığı için bu işlemi yapamıyor olabilirsiniz. By Express gönderi no sorgulama işlemleriniz için şu adımları izlemelisiniz;

 • Öncelikle satın aldığınız ürünü aldığınız sitenin ana sayfasına erişim sağlayanız.
 • Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz platforma üyelik bilgilerinizi giriniz.
 • Size ait işlemlerin gözüktüğü ‘siparişlerim’ sekmesini bulunuz ve tıklayınız.
 • Bu bölümle satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz tüm ürünlerinizi listelenecektir.
 • Kargoya verilen ürünlerin yan kısımlarında yer alan ‘kargo takip’ sekmesini tıklayınız.
 • Açılan yeni sayfada, kargo bilgileriniz ve kargo gönderi numaranız gözükecektir.
 • Dilerseniz, By Express kargo müşteri hizmetlerini arayarak, kişisel bilgilerinizi iletip kargonuzun akıbetini ve gönderi numarasını da öğrenebilirsiniz.
 • Direkt olarak göndericiye ulaşım sağlayabilir ve gönderimi gerçekleştiren taraftan da gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

By Express Kargo İletişim Numarası Nedir?

Kargonuz ile ilgili bilgilere ulaşamadığınız durumlarda ya da sadece müşteri hizmetleri ile çözüme kavuşturabileceğiniz durumlar ilgili departmanı arayabilir ve kargonu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. By Express müşteri hizmetleri numarası 444 61 63 nolu hat üzerinden hizmet vermektedir.

By Express Kargo Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

By Express kargo mesai saatleri şu şekilde belirlenmiştir;

By Express kargo hafta içi açılış saati: 09.00

By Express kargo hafta içi kapanış saati: 18.00

By Express kargo hafta sonu açılış saati: 09.00

By Express kargo hafta sonu kapanış saati: 18.00

By Express kargo pazar günleri hizmet vermemektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz