TNT Express Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

TNT Express sipariş takibinizi istediğiniz zaman TNT Express resmi internet sitesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz. TNT Express firmasını aracılığıyla yapılacak sipariş teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini online olarak anında öğrenebilirsiniz. TNT Express sipariş gönderi numaranızı kullanarak siparişinizin nerede olduğunu adım adım takip edebilirsiniz.

1212

TNT Express Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

TNT Express sipariş takibi yapmak için TNT Express resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. TNT Express sipariş takibi için şu adımları sırasıyla uygulamanız gerekmektedir:

  • “TNT Express” kelimesini cihazınızdaki arama motorunuzda aratarak TNT Express resmi sitesine girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ana sayfada ortasında “Gönderi Takip” başlıklı bölüme gönderi numaranızı veya referans numaranızı yazarak “Ara” butonuna basmalısınız.
  • “Sorgula” butonuna basmalısınız.
  • Nerede olduğunu öğrenmek istediğiniz TNT Express kargo takip bilgilerini inceleyebilirsiniz.

TNT Express Siparişim Nerede?

TNT Express firmasını kullanarak verdiğiniz kargo siparişiniz için TNT Express sipariş sorgulama yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. TNT Express firması hızlı teslimat özelliği sayesinde genelde siparişinizi 24 saat içinde teslim etmeyi hedeflemektedir. Ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz teslimat bölgesine göre sipariş teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda TNT Express sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

TNT Express Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

TNT Express sipariş numarası, sipariş takibinizi online olarak yapabilmek ve siparişinizde herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken gönderi numarasıdır. TNT Express sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. TNT Express sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden bir tanesini kullanabilirsiniz:

  • TNT Express resmi internet sitesine girdiğinizde ana sayfadaki “Gönderi numaramı nereden bulabilirim?” başlığına tıklarsanız “Konşimento numarasını teyit e-postanızda ya da toplama manifestosunda (barkodun altında) bulabilirsiniz.” Bilgisine ulaşabilirsiniz.
  • TNT Express müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak siparişi oluşturduysanız bu sitenin “siparişlerim” bölümünden veya siparişiniz kargoya verildiğinde TNT Express tarafından size gönderilen SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden kargo sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

TNT Express İletişim Numarası Nedir?

TNT Express firmasını kullanarak yaptığınız alışverişlerde herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda TNT Express müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorunlarınızı giderebilirsiniz. TNT Express müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 444 0 868 şeklindedir.

TNT Express Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

TNT Express firmasıyla teslim edilecek olan kargonuzun için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. TNT Express sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

TNT Express hafta içi açılış saati: 08.30 (her gün)

TNT Express hafta içi kapanış saati: 18.00 (her gün)

TNT Express hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 08.30

TNT Express hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 16.00

TNT Express firmasında Pazar günleri mesai yapılmamaktadır bu nedenle Pazar gününe kalan teslimatınız bir sonraki gün teslim edilecektir.

Mesaj Bırakabilirsiniz