Lokmavakti Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır – Şartlar ve Özellikler

Geleneksel lokma tatlısının dönüşüm geçirmiş, çikolata ile süslenmiş haline yeni nesil lokmacılık deniliyor. Geçtiğimiz yıl yükselişe geçen sektör 2019 yılında en hareketli günlerini yaşıyor. Her gün bir yenisi açılan lokmacı şubeleri bayilik veren firmalar üzerinden kuruluyor. Sektörde bayilik – franchise veren firmalardan birisi de Lokmavakti’dir. Gelin şimdi Lokmavakti bayilik başvurusu nasıl yapılır, Lokmavakti’nin franchise olma şartları ve firmanın özellikleri nelerdir bunlara bakalım.

Kuruluşundan itibaren kısa zaman içerisinde büyük bir başarı yakalayan Lokmavakti 2019 yılında 3.şubesini açmıştır. 22 Mart 2019’da İstanbul/Mecidiyeköy’de ünlü TV programcısı Mesut Yar’ın katılımıyla açılan Mecidiyeköy şubesi de büyük bir ilgiyle karşılandı ve kısa zamanda popülerleşti. Bu başarısını ülkemizin diğer illerinde de devam ettirmek isteyen Lokmavakti sektörün önemli bir aktörü olmak ve yeni nesil lokmasını ülkemizin her yerine taşımak için Türkiye genelinde bayilikler dağıtıyor.

Lokmavakti Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokmavakti bayilik şartları

– Yeni nesil lokma sektörüne gereken yatırımı yapabilecek, çalışkan ve girişimci ortaklarımız ile Lokmavakti markasını birlikte büyütmek istiyoruz. Kazan – Kazan ilkesi ile yatırımcılarımıza kısa zamanda para kazandıran bir iş sahibi yapıyoruz.
– Bayimiz olmak isteyen girişimciler ile ön görüşme yapıp tanışıyoruz. Franchise adayımıza sektör hakkında bilgiler veriyoruz.
– Tarafların anlaşması durumunda uygun bir lokasyon için arayışlar başlar ve fizibilite çalışması yapılır. Şubenin kurulumu için yatırımcının ödemesi gereken miktar şube m2 boyutuna bağlı olarak değişecektir.
– Şubenin tespiti sonrasında dekorasyon işlemleri başlatılır. Tüm kurulum işlemleri Lokmavakti tarafından yapılır ve iş yeriniz size anahtar teslim olarak verilir.
– Şubede çalışacak olan personeller tarafımızca eğitimden geçirilir ve sektörün incelikleri, bilinmesi gerekenler aktarılır.
– Tüm bayilerimize sosyal medya desteği sağlarız. Yeni nesil lokma sektöründe sosyal medya reklamları çok önemlidir. Bu noktada profesyonel sosyal medya danışmanlık şirketlerimiz ile sizin için etkili reklam kampanyaları düzenleriz.

Lokmavakti Bayilik Başvurusu

lokmavakti bayilik

Kısa zaman içerisinde kar getiren bir iş yapmak istiyorsanız Lokmavakti’den yeni nesil lokma bayiliği almak sizin için isabetli bir tercih olacaktır. Kararınızı verdiyseniz hemen aşağıdaki telefon numarası üzerinden direkt olarak firma yetkililerine ulaşabilir ve bayilik süreçlerinizi başlatabilirsiniz.

Lokmavakti Bayilik Başvurusu TEL: +90 212 216 89 15

Telefon ile daha detaylı bilgiler alabilirsiniz ve yapmanız gereken minimum yatırım maliyetini öğrenebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz