Game of Lokma Bayiliği Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Game of Lokma Bayiliği Nasıl Alınır?

Yeni nesil lokma furyası her geçen gün büyümeye devam ediyor. 2019 tahminlerimizde lokmacı açmak oldukça popüler olacak demiştik. Sitemizde bununla ilgili bir yazıyı yayınlamıştık. Tahminlerimize benzedi ve adım başı lokmacılar açılmaya başladı. Eğer siz de sektöre girmeye karar verdiyseniz hala geç sayılmaz. Game of Lokma bayilik alarak sektöre son hız girebilir ve yeni nesil lokmacılık furyasından kazancınızı sağlayabilirsiniz.

İlk şubesini İstanbul / Yeşilköy’de açan Game of Lokma kısa zamanda şubeleşme yoluna gitti. Franchising sistemi ile farklı noktalarda şubeye sahip olmayı amaçlayan Game of Lokma sektöre girmek isteyenlere karlı bir ortaklık teklif ediyor.

Game of Lokma Bayilik Şartları ve Özellikleri

game of lokma bayilik şartları

  • Lokma sektörüne girmeyi düşünenleri Game of Lokma franchising sistemimize davet ediyoruz.
  • Bayimiz olacak kişilerin en az 20 m2 büyüklüğünde bir dükkan kiralaması gerekmektedir. 20 m2 ila 60 m2 arası bir dükkan ideal olacaktır.
  • 25 m2’lik bir şubede kasa dahil olmak üzere toplamda 5 personel istihdam etmelisiniz.
  • Şubenizde lokma haricinde çay, kahve vb. içecek satışı yapabilirsiniz.
  • Bayilik alan yatırımcılar şubelerini Game of Lokma standartlarında dekore etmelidir. Mimari işlemleri bayi adayı kendisi yaptırabilir veya biz de sizin yerinize kendi mimari ekiplerimiz ile dekorasyon çalışması yapabiliriz.
  • Bayilik alan adaylar tüm ürünleri bizden almak zorundadır. Ürünlerin tadında ve kalitesinde değişim olmaması nedeniyle standart olarak bizim tarafımızdan gönderilen ürünlerin satışı yapılmalıdır. Ürünler aylık olarak faturalandırılır.
  • Bayilerimizin yatırımlarını korumak amaçlı 2 KM mesafede “bölge koruması” sağlıyoruz. Böylece yakın bölgelerde başka bir Game of Lokma şubesi açılmayacağı garanti edilmiş olur.
  • Bayilerimize ve personellerine 3 günlük eğitim veriyoruz. Eğitim programımızın ihtiyaca yönelik olarak uzayabiliyor.

2024’de Game of Lokma Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

game of lokma bayilik başvuru

Game of Lokma franchise bedeli ne kadar öğrenmek için aşağıdaki başvuru formu ile öğrenebilirsiniz. Game of Lokma bayilik başvurunuzu aşağıdaki bağlantıdan firma yetkililerine gönderebilirsiniz.

Başvurunuz kısa zaman içerisinde değerlendirilip, tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Mesaj Bırakabilirsiniz