Lokmamma Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Lokmamma Bayiliği Nasıl Alınır?

Yeni nesil lokmacı zincirleri arasında yer alan Lokmamma sektöre giriş yapmak isteyen yeni yatırımcılara kapısını sonuna kadar aralamış bekliyor… Karlı bir yatırım yaparak yeni nesil lokmacı açmak isteyenlere düşük maliyetler ile bayilikler veren firma başvuruları bekliyor. Size bu yazımızda Lokmamma bayilik başvurusu yapmak için ne yapılmalıdır, Lokmamma’nın bayilik şartları nelerdir anlatmaya çalışacağız.

Her şeyin bir çikolata, krema ve sos ile başladığını belirten Lokmamma uzun uğraşlar sonrasında kendilerine has bir tada kavuşmuş durumda. Ufak çikolata sosu kaplı lokmaları ile tüm şubelerinde müşterilerini memnun eden Lokmamma yeni nesil lokma sektörünün önemli bir aktörü.

Katkı maddesi, özel koruyucular ve sağlığa zararlı hiç bir şey kullanmadan çikolota soslu lokmalarını üreten Lokmamma günlük taze olarak üretim yapıyor. Ürünlerinde süt, un, yumurta ve terayağı kullanan firma %100 sağlıklı ve hijyenli üretim yapıyor. Lokmalarını ülkemizin her noktasına ulaştırmanın hedefinde olan Lokmamma Antalya merkezli olarak hizmet veriyor. 2019 yılında bayilikler vermeye başlayan firma sektöre gireceklere Lokmamma çatısı altında olmayı öneriyor.

Lokmamma Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokmamma bayilik şartları

– Yeni nesil lokmacı açarak bu sektörde yer almak isteyen herkesi Lokmamma Franchise Sistemine davet ediyoruz.
– Franchise sistemimize katılacak olan işletmecilere her türlü desteği veriyoruz.
– Lokmacılık sektöründe bilmeniz gerekenleri sizlere anlatıyor, aklınızdaki soruların yanıtlarını veriyoruz.
– Franchise sistemimize katılanlara tüm ürün tedarikini biz sağlıyoruz.
– Lokma sektörüne gereken yatırımı yapabilecek yatırım gücüne sahip olmalısınız. (Lokmamma bayiliği için gereken yatırım miktarı ne kadardır bunun cevabını bulamadık ancak bunun 100 bin liranın altında olacağını sanmıyoruz. Net bilgi alabilirsek buraya ekleme yapılacaktır.)
– Açacağınız lokmacı şubesinin dekorasyonu Lokmamma standartlarında yapılacak ve kaliteli bir dekorasyona kavuşacaksınız.

Lokmamma sayesinde hemen iş yapmaya başlayabilecek ve şubenizi işletmeye başlayabileceksiniz.

Lokmamma Bayilik Başvurusu

lokmamma bayilik

Lokmamma’dan bayilik almaya kesin olarak karar verdiyseniz artık bunu form doldurarak firma yetkililerine iletmeniz gerekmektedir. Hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bayilik başvuru formunu doldurup gönderin.

Lokmamma Bayilik Başvurusu: http://lokmamma.com/bayilik/

Yukarıdaki formu doldurup gönderdikten sonra firmanın yetkilisi Soner YILDIZ bey tarafından başvurunuz incelenecek ve sizinle mail yoluyla iletişim kurulacaktır. Bu süre çerçevesinde bir miktar bekleyebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi halinde firma ile yüz yüze görüşme yapabilir ve franchise sistemi hakkındaki tüm merak ettiklerinizi öğrenebilir, şube kurulum işlemlerine başlayabilirsiniz.

One Response

  1. Ahmet yılmaz

Mesaj Bırakabilirsiniz