Lokma Zamanı Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır – Şartlar ve Özellikler

Kısa süre içerisinde çok popüler bir sektöre dönüşen Yeni Nesil Lokmacılık gelecek vaad eden işlerden birisi. Türkiye’nin bir çok noktasında peşi sıra açılan lokmacı dükkanları herkesin dikkatini çekmiş durumda. Ucuz ve reklamının yapılabilir bir ürün olması nedeniyle lokma sektörü gelecekte de karlı bir iş olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Bu sektöre giriş yapmak isteyen genç girişimciler bir firmadan bayilik alarak kendi şubesini kurmayı amaçlamaktalar. Biz de bu nedenle sık sık lokma bayiliği veren firmaları sizlerle paylaşıyoruz. O firmalardan olan ve yeni bir isim olan Lokma Zamanı da sınırlı olarak bayilik vermeye başlamış durumda. Lokma Zamanı bayilik başvurusu için bu yazımızdaki bilgileri kullanabilir ve firmadan bayilik talep edebilirsiniz.

Yeni nesil lokma sektörüne geçtiğimiz Şubat ayında giren Lokma Zamanı açılış şubesi olarak İstanbul/Esenyurt’u tercih etmiştir. Açıldıktan hemen sonra Esenyurt halkının yoğun ilgisine maruz kalan firma buradaki başarısını diğer şehirlerde de yaşamak istiyor. Bu nedenle sınırlı olarak bayilikler veren Lokma Zamanı geçtiğimiz günlerde bayi başvuru sürecini başlatmış durumda.

Lokma Zamanı Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokma zamanı bayilik şartları

– Genç ve girişmci yeni ortaklarımız ile Lokma Zamanı markasını beraber büyütmeyi amaçlıyoruz.
– Bu hedef doğrultusunda sektöre girmek isteyenleri avantajlı bayi programımıza davet ediyoruz.
– Bayilerimiz olan kişilere her türlü ürün tedarikini sağlıyoruz ve şubeyi işletmek için gereken bilgileri aktarıyoruz.
– Şubenizde çalışacak personelleri kendimiz eğitiyoruz, onlara sektörde bilmeleri gereken, ihtiyacı olacakları tüm bilgileri veriyoruz.
– Sınırlı sayıda bayimiz için İSİM HAKKI BEDELİ talep etmiyoruz.
– Açılacak olan şubenin dekorasyonu şubeyi açacak kişi tarafından yapılacaktır.

Lokma Zamanı Bayilik Başvurusu

lokma zamanı bayilik

Çoğu yeni nesil lokmacı markası yeni bayilikler verirken yatırımcılardan isim hakkı bedeli talep ediyor. Genç girişimcilerin sermayesi az olduğu için bu durum pek çok kişinin canını sıkıyordu. Lokma Zamanı isim hakkı bedeli talep etmeyerek bu noktada diğer firmaların bir adım önüne geçmiş durumdadır. Eğer Lokma Zamanı firmasından bayilik almaya karar verdiyseniz aşağıdaki bağlantı üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Lokma Zamanı Bayilik Başvurusu: https://lokmazamanı.com/bize-ulaşın

Ya da aşağıdaki telefon numarası üzerinden firmanın yetkilisi Tarık Koç ile görüşebilir ve telefon ile tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Lokma Zamanı – Tarık KOÇ – TEL: 0553 148 79 13

Mesaj Bırakabilirsiniz