Century 21 Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Century 21 Bayilik Alma Şartları

Century 21 1971 senesinden bu yana ülkemizde hizmet veren bir markadır. Dünya’da en çok bilinen emlak bayilik sistemi markası seçilen Century 21 sayeside siz de güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Emlak sektöründe sağlam yere sahip olan marka, yatırımcılar tarafından en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Century 21 bayiliği alarak siz de uluslar arası gayrimenkul bayisi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dünya lideri marka mükemmel bir bayilik sistemine sahiptir. Uzun vadeli ve yüksek hedeflere ulaşma azmine sahip olan kişiler bayilik alarak iyi paralar kazanabilirler.

century21 gayrimenkul bayilik

Century 21 Bayilik Şartları Nelerdir?

Century 21 bayiliği şartları yerine getirildikten sonra siz de bayi olabilirsiniz. Bayilik şartları şu şekilde sıralanabilir:

  • Açılması planlanan iş yerinin merkezi yerde olması gerekir. İş yeri tercihen cadde üzerinde yer almalıdır.
  • İş yeri en az 80 metre kare olmalıdır. Girişte mutlaka karşılama bankosu bulunmalıdır.
  • Emlak danışmanları çalışma alanı, görüşme ve toplantı salonu bayiliklerde bulunmalıdır.
  • Ofis profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır.
  • Bayilik almak isteyen kişilerin bütün Türkiye’den yapacakları başvurular kabul edilecektir. İstanbul, Ankara ve İzmir illerine öncelik verilecektir.

Century 21 Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi olmak için gereken şartları sağladığınızdan emin olduktan sonra işin içine maddi boyut giriyor. İlk başta bayilik almak için ödenmesi gereken ücret 400 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret ortalama olup farklı etmenlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Firma yetkilisiyle konuşarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Century 21 Bayiliği Nasıl Alınır?

Century 21 bayiliği almak için firmanın resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra bayilik başvuru formunu doldurun. Başvur formunda kişisel bilgilerinizi paylaşırken bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olun. Yetkili kişiler sizinle başvuru formunuzu inceledikten sonra iletişime geçecektir.

Century 21’in Kaç Tane Bayisi Var?

Century 21 bayi sayısı 50’ye yakındır. Her geçen gün şube sayısını artıran marka sayesinde müşteriler emlak sektöründe alabilecekleri en kaliteli hizmeti almış olurlar. Kurumsal kimliğe uyan, ve belirtilen illerde yer alan kişiler bayi olabilirler.

Century 21 Müşteri Hizmetleri İletişim

Century 21 müşteri hizmetleri telefon numarası ile firmayla iletişime geçerek firma ve bayilik hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 0212 522 86 97 hattından firmaya ulaşmanız mümkündür. Haydi siz de Century 21 olun, siz de bereketli kazançlar elde edin!

Mesaj Bırakabilirsiniz