Realty World Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Realty World Bayilik Alma Şartları

Emlak sektörünün en önemli isimlerinden biri kabul edilen Reality World bayisi olmaya ne dersiniz? Sıfırdan iş kurmak zorunda değilsiniz. Bayilik alarak kendi işinizin patronu olmanın keyfini kaçırmayın! Nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

Realty World Yunanistan, Bulgaristan, Kıbrıs ve Türkiye’de faaliyet gösteren köklü kurumlardan bir tanesidir. En hızlı alım satım denildiği zaman akla Realty World gelir. 1973 senesinde ABD’de kurulan marka, yıllık yüzde 30 büyümeye sahiptir. 1.5 milyar USD değerinde yatırımla marka hızla yükselmektedir.

Realty World bayiliği alanların sayısı yalnızca Türkiye için 120’yi aşmıştır. Türkiye’den sonra KKTC’de de faaliyet göstermeye başlayan marka, bayilik vermeye devam etmektedir. Bayilik alarak siz de kazançlı çıkabilirsiniz. Elbette bayi olmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekir.

Realty World Bayilik Şartları Nelerdir?

Realty World bayiliği şartları sağlandıktan sonra bu bilinir markanın bir parçası olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Türkiye’nin en kurumsal gayrimenkul markası olması için şu şartları yerine getirmeniz gerekir:

  • Yatırımcının yatırım bedelinin tamamını karşılaması gerekir.
  • Ofis içinde ve dışında merkez tarafından belirlenen reklam ve tabelaların kullanılması gerekir.
  • Kardan her ay yüzde 8 ödeme yapılır.
  • Yatırım yapmak isteyen kişinin işinin başında durması ve zamanının tamamını bu işe vermesi gerekir.

Realty World 1

2020 Realty World Franchise Bedeli Ne Kadar?

Yatırımcıların bayilik almak için merak ettikleri konuların başında ne kadar ödeme yapacakları gelmektedir. Yatırım bedeli değişmekle birlikte ortalama 50 bin Tl ile 150 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu bedelin tamamı yatırımcı tarafından karşılanmalıdır.

Realty World Bayiliği Nasıl Alınır?

Realty World 2

Realty World bayiliği almak için yapılması gereken şey çocuk oyuncağı kadar kolaydır. Yalnızca internetten markanın resmi internet sitesini ziyaret etmek ve bayilik kısmına geldikten sonra bayilik başvuru formunu doldurmak gerekir. Başvuru formunda yer alan bilgilerin doğru olduğundan yüzde yüz emin olun. Daha sonra gönder butonuna basın. Bilgileriniz yetkili birimler tarafından incelendikten sonra size mutlaka olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapılacaktır.

Realty World’ün Kaç Tane Bayisi Var?

Realty World bayi sayısı sadece Türkiye için 120’yi aşmıştır. Dünyanın farklı yerlerinde yer alan marka, 2020 senesi için 50 yeni bayilik vermeyi düşünmektedir. Bayilik almak için başvuru yapılması yeterlidir. Şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız ve bu işin altından kalkabileceğinize inanıyorsanız, bayilik için başvuru yapabilirsiniz.

Realty World 3

Realty World Müşteri Hizmetleri İletişim

Realty World müşteri hizmetleri telefon numarası için 0212 367 55 31 rakamlarını tuşlayın. Müşteri temsilciniz sizi bayilikten tutun da aklınıza takılan her türlü soru konusunda aydınlatacaktır. Hem de danışmanlık için ücret ödemezsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz