Emsal Doğan Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Emsal Doğan Bayilik Alma Şartları

Emsal Doğan bayiliği alarak rahat bir şekilde para kazanmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. Ticaret hayatına bayi olarak devam edin, kafanıza hiçbir şeyi takmayın!

Emsal Doğan Türkiye’nin çeşitli yerlerinde şubelere sahiptir.  Daha ileri ve daha iyiye ilkesiyle yola çıkan marka, Almanya’da kendi geliştirmiş olduğu uygulama ve yöntemlerle hizmet vermektedir. Tecrübe ve bilginin harmanlandığı bu güzellik merkezinde kendinizi şımartabilirsin iz.

Emsal Doğan bayiliği alarak siz de bu kuvvetli bir ekibin parçası olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bayilik ağına katılarak kendi şubenizin patronu olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Markanın başarısı çoktan kendini kanıtladı!

emsal dogan bayilik

Emsal Doğan Bayilik Şartları Nelerdir?

Emsal Doğan bayiliği şartları başında iş yerinin sahip olması gereken özelliklerin yerine getirilmesi geliyor. Özellikleri taşıyan kişiler bayilik almak için başvuru yapabiliyorlar. Bu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yerinin yaya ve araç trafiğinin yoğu olduğu yerde yer alması gerekir.
  • İş yerinin giriş katı olması gerekir.
  • İş yerinde belirlenen kurallara uygun şekilde reklam ve tabela kullanması gerekir.
  • İş yerinin belli bir metre kare büyüklüğünde olması şattır.

Emsal Doğan bayiisi olmak isteyen kişilerin sahip olması gereken kişilik özellikleri de bulunmaktadır. Kişilerin hırslı, işinin başında ve disiplinli olması faydalı olacaktır.

2020 Emsal Doğan Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi olmak isteyen kişilerin ödemeleri gereken asgari ücret 400 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret ilk aşamada gerekli olup iş yeri özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bayilik alındıktan sonra sözleşemeye göre yapılması gereken diğer harcamalar olabileceğini unutmamak gerekir. Bu harcamaların en baştan iyi hesaplanması gerekir.

Emsal Doğan Bayiliği Nasıl Alınır?

Emsal Doğan bayiliği almak için Emsal Doğan resmi internet adresine girdikten sonra iletişim linkine tıklayın. Ardından bayilik başvuru formu linkini bulun. Başvuru formunu doğru ve eksiksiz şekilde doldurduktan sonra gönder butonuna basın.

Emsal Doğan’ın Kaç Tane Bayisi Var?

Emsal Doğan bayi sayısı 100’e yakındır. Markanın yurt içinde ve yurt dışında bulunan şubeleri müşteri memnuniyeti garantisini sunmaktadır. İyi hizmet almak ve kendilerini şımartmak isteyenlerin tercihi Emsal Doğan bayisi olarak siz de güzel gelir elde edebilirsiniz.

Emsal Doğan Müşteri Hizmetleri İletişim

Emsal Doğan müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 340 01 63 ya da 0532 504 67 79’dur. Müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz sitede yer alan başvuru formunu da doldurabilirsiniz. Yetkili kişi sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Hizmet ve ürünler ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi bu numara üzerinden iletebilirsiniz. Mutlaka tarafınıza olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapılacaktır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz