Mango Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Mango Bayilik Alma Şartları

Mango giyim sektöründe bilinen en önemli markalar arasında yerini almaktadır. Hazır giyim devlerinden biri olan Mango, bayilikler vererek kazandırıyor. Marka her geçen gün biraz daha büyüyor. Bu kocaman aileye siz de katılmak isterseniz nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

Mango müşterilerine en son moda giyim ürünlerini yüksek kalitede sunmaktadır. Kadın, erkek ve çocuklar için hazırlanan özel koleksiyonlar kullanıcılarına keyif veriyor. Mango yüzde yüz İspanyol sermayesiyle kurulmuş bir firmadır. Özgün tasarımları kaliteli ürün ile buluşturma konseptine sahiptir.

Mango bayiliği alarak siz de bu başarılı markanın bir parçası olabilirsiniz. İlk defa 1984 senesinde açılan ilk mağazadan sonra marka yükselişe geçti. Şirket uluslar arası Pazara kısa sürede adım attı. Şu an 3 bine takın şubesi bulunmaktadır.

Mango Bayilik Şartları Nelerdir?

Mango bayiliği şartları yerine getirildiği zaman siz de bu kocaman ailenin bir parçası olma şansını yakalamış olursunuz. Mango bayisi olduğunuzu zaman modern ev şehirli kadınların günlük ihtiyaçlarını yüksek kalitede karşılamış olursunuz. Bunu yapmak için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekir:

  • İş yeri olması hedeflenen yerin çevresinde AVM, hastane ve okul gibi birimlerin bulunması gerekir.
  • İş yeri giriş katı olmalıdır.
  • Bayilik almak için başvuru yapan kişinin Mango markasının vizyon ve misyon ilkelerini anlaması gerekir. Bu doğrultuda markanın gelişmesi için gerekli adımları atmalıdır.
  • Girişimci kişinin hırslı ve başarılı olması gerekir.
  • İş yerinin en az sahip olması gereken belli metre karenin üzerinde alanı olmalıdır.

Mango

2020 Mango Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isteyen kişiler gerekli olan şartları yerine getirdikleri zaman sırada işin maddi boyutunu karşılamak geliyor. Mango bayisi olmak isteyenlerin ilk aşamade ödemeleri gereken isim hakkı bedeli 550 bin TL olarak belirlenmiştir.

Mango Bayiliği Nasıl Alınır?

Mango bayiliği almak için yapmanız gereken şey, iyi karar verdikten sonra Mango resmi internet sitesini ziyaret edip burada yer alan başvuru formunu doldurmak yeterli olur. Formdaki bilgileri doğru girdiğinizden emin olun. Daha sonra gönder butonuna basın.

Mango’nun Kaç Tane Bayisi Var?

Mango bayi sayısı neredeyse 3 bine yakındır. Dünyanın dört bir yanında şubesi bulunan marka, halen Türkiye’de dahil olmak üzere gelişmeye ve şube sayısını artırmaya devam etmektedir. Siz de firmanın gelişmeye açık olan b özelliğinden faydalanarak kazançlı çıkabilirsiniz.

Mango 2

Mango Müşteri Hizmetleri İletişim

Mango müşteri hizmetleri telefon numarası için 444 55 86 hatlı rakamları tuşlayabilirsiniz. Bayi olmakla ilgili öğrenmek istediğiniz detaylar varsa bu bilgilerin hepsine müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri haftanın her günü mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz