Continental Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları Neler? Maliyeti Ne Kadar?

Dünyanın en önde gelen lastik üreticilerinden olan Continental bayilik vermeye devam ediyor. Güvenli ve konforlu sürüş için lastik seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu bilen araç sürücülerinin tercihi Continental firmasıdır. Türkiye’deki yatırımlarını artıran ve büyüme odaklı bir strateji kurgulayan Continental firması Türkiye genelinde yeni satış ağları kurmayı hedefliyor. Continental bayilik talebi yaparak siz de bu kaliteli üreticinin satış partneri olma şansına sahipsiniz.

1871 yılında Almanya’da kurulan Continental şirketi ilk olarak fayton ve bisikletler için lastik üretimi gerçekleştirir. Firma sektörün ilklerini yapmayı başaran kaliteli bir şirket olmayı hedeflemiş ve bu plan kapsamında çalışmıştır. Takvimler 1989 yılını gösterdiğinde firma düz sırtlı pnömatik otomobil lastiği üretimini gerçekleştirmiş ve lastik endüstrisindeki başarılarını sürdürmüştür. Günümüzde Türkiye ve diğer dünya ülkelerinde büyük yatırımlar yapmaya devam eden Continental grubu yapmış oldukları testlerde aldıkları ödüller ile başarısını kanıtlamayı başarmıştır. Lastik satışı sektöründe Continental ile çalışmayı düşünen girişimciler aşağıdan Continental bayilik şartlarını öğrenebilirler. Şartları karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız firmaya bayi olma başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Continental Bayilik Şartları ve Özellikleri

Continental bayilik şartları

 • Lastik sektörünün lider firmalarından, öncülerinden olan Continental ile çalışmayı isteyen girişimci, çalışkan ve kurum kültürümüze uyum sağlayacak kişilerin bayilik başvurularını beklemekteyiz.
 • Bayilerimize ihtiyaç duydukları lastik ürünlerini hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Continental bayiliği alarak tüm lastik ürünlerimize erişim imkanı sağlayabilirsiniz.
 • Firmamızdan bayilik almayı talep eden kişiler başvuru bilgileri arasında şube açmayı planladığı il / ilçe ve mevkiyi belirtmelidir. Bayi adayının Continental lastik şubesi açmayı planladığı lokasyon firmamızın yatırım hedefleri arasında yer alıyorsa bayi adayı ile görüşmeler başlatılacaktır. Fizibilite çalışmaları başlatılacak ve bayi adayının şube kurulum operasyonu yönetilecektir.
 • Bayilik alan kişiler başlangıçta firmamızın belirlemiş olduğu miktarda lastik alımı yapmak zorundadır. Bayilik talep eden kişiler bu nedenden ötürü sektör için gereken sermayeye sahip olmalıdır.

Continental Bayilik Başvurusu

Continental bayilik başvurusu

Lastik sektörünün lider firması, Almanya merkezli Continental’den bayilik alarak arzu ettiğiniz lastik satış dükkanına sahip olabilirsiniz. Firma bayilik taleplerinizi titizlikle analiz edecek ve sizlere gereken bilgileri aktaracaktır. Vakit kaybetmeden hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Continental bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Mesaj Sayısı(7)

 1. İSMAİL ÇALIŞKAN
 2. Taner Abay
 3. Muhammed Aygur
 4. Sevgül özdemir
 5. Mehmet taşkesen
 6. ilyas
 7. AHMET GÜNDOĞDU

Mesaj Bırakabilirsiniz