Hankook bayilik şartları nelerdir? 2024 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Lastik sektörünün bir diğer popüler markası Hankook firmasıdır. Ülkemize yatırım yapma noktasında adımlar atan Hankook yerel satış partnerleri ile lastiklerini ülkemiz bir çok şehrinde satmayı amaçlıyor. Bu kapsamda yeni bayilikler vermeyi planlayan firma ilgili yatırımcı adayların bayilik başvurularını bekliyor. Hankook bayilik almak isteyen girişimciler, yazımızdan faydalanarak ünlü lastik üreticisi Hankook’tan bayilik alabilirler, firmanın yetkili satış bayisi olabilirler.

1941 yılında Güney Kore’de kurulan firma lastik sektöründe ilk olarak Chosun Tire Company adını kullanmış ve bu marka altında üretimlerini yapmıştır. Şirket 1968 yılında alınan kararla Hankook Tire olarak adını tescillemiştir. Halen ana merkezi Güney Kore’nin Seul kentinde olan Hankook 78 yıllık lastik endüstrisi tecrübesiyle global lastik piyasasının liderlerinden birisi olmuştur. Günümüzde motorsporlarının resmi tedarikçilerinden birisi olan Hankook, binek otomobil, 4X4 SUV, hafif ticari araç, kamyon ve otobüs lastikleri üretmektedir.

Hankook Bayilik Şartları ve Özellikleri

Hankook bayilik şartları

  • Lastik sektöründe bizimle birlikte kazanmak isteyen, lastik sektöründe tecrübesi olan girişken, çalışkan ve azimli kişilerin bayilik başvurularını beklemekteyiz.
  • Firmamıza bayi olacak kişiler Hankook resmi satış partneri olacaktır. Yetkili satış bayilerimizde müşterilere Hankook standartlarında hizmet verecek, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak kişiler tercih edilecektir.
  • Bayi adayları başvuru esnasında bizlerden bayilik almayı talep ettiği bölgeyi il / ilçe ve mevki olarak bildirmelidir. Bayi adayının tercih ettiği bölge Hankook tarafından onay alırsa, bayi adayı ile temasa geçilecek ve yetkili satış bayiliği hakkında ek bilgiler verilecektir.
  • Hankook bayilik almaya hak kazanan kişiler, işe başlangıç esnasında firmamızın uygun gördüğü adette ve çeşitte lastik alımı yapmak zorundadır. Bu sebepten dolayı sadece lastik alım maliyetlerini karşılayabilecek güçlü sermayesi olan kişilerin bayiliğimize başvurmasını rica etmekteyiz.

Hankook Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Hankook bayilik başvurusu

Lastik satışı üzerine iş kurmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı ve Hankook bayilik başvurusu yapmalıdırlar. Alanında en tanınmış üreticilerden birisi olan Hankook size bu sektörde başarının anahtarını verecektir. Vakit harcamadan bayilik başvurusunda bulunmak için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz;

Firma İletişim
Adres: Trump Towers Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Kat:16 Mecidiyeköy Şişli Istanbul Türkiye
TEL: 90(0)-212-777-9235
e-Mail: hankook@hankooktire.com.tr

Mesaj Sayısı(5)

  1. Eren oglan
  2. ibrahim çiroz
    • Mesut kurt
  3. Celal Gültekin

Mesaj Bırakabilirsiniz