CP Piliç bayilik şartları neler? Franchise bedeli ne kadar? CP Piliç bayi işi kurma ve açma maliyeti ne kadar?

Türkiye’yi tarımsal sanayi alanında hizmet veren CP Grubu, profesyonel olduğu yem teknolojisi konusunda ülkemize 1986 yılında İnegöl’de kurduğu yem fabrikası ile Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de 30 yıldan daha fazla bir süredir hizmet veren CP markası “en iyi marka “tüketici kalite ödülünü almıştır.

CP Piliç tecrübeli ve uzman ekibiyle Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan 6 adet yem fabrikası yüksek kalite standartlarıyla en iyi hizmeti sunmaktadır. Yıllık 1.200.000 tonun üzerinde üretim yapan cp markası yem sektörü, beyaz et ve ürünleri sektöründe önde gelen firmalardandır.

Sektörün lideri konumunda olan CP Piliç yatırımcılarında dikkatini çekmektedir. CP Piliç’in müşteriler tarafından hali hazırda bu kadar çok tercih edilmesi yatırım yapıp kar elde etmek açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

cppilic

CP Piliç BAYİLİK VERİYOR MU?

Piliç ve yem sektörünün en güçlü ve köklü kuruluşu olan cp  piliç ülkemiz için değeri yüksek firmalardan biridir. Her geçen gün kendini geliştiren ve markayı büyütmeyi amaçlayan cp piliç girişimciler ile ortaklıklarını yürüterek yoluna devam etmektedir. 

Bu doğrultuda;

CP Grup Türkiye Başkanı Kasem Jarusawaltd, ” CP’ nin diğer ürünleriyle birlikte işlenmiş piliç eti ürünlerinin iç piyasada satışı için mevcut 150 mağazaya ek olarak ilk aşamada 200 yeni satış mağazası açacağız. Franchise modelini de düşünüyoruz. İlk etapta bazı noktalarda deneme yapıyoruz, eğer başarılı olursa franchise modelini yaygınlaştırabiliriz. Bu şekilde toplam 500 satış mağazasına kadar ulaşabiliriz” şeklinde açıklaması bulunmaktadır.

 

CP PİLİÇ BAYILIK ŞARTLARI NELER?

Genel anlamda Tavukçu açmak için belli standartlar bulunmaktadır. CP Piliç bayiliği açmak içinde aynı standartlara uymak gereklidir. Bu standartlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Gerekli aydınlatma tesisatı bulunmalıdır.
 • Çalışma tezgâhtarları mutlaka mermer olmalıdır.
 • En az 30 metre kare kapalı alan bulunmalıdır.
 • Et işletme kısmının tavana kadar fayans olması gerekir.
 • Zeminde bulunan su giderleri temizlik için el verişli olmalıdır.
 • Dışa açılan kapı ya da pencere varsa, buralarda mutlaka sineklik bulunmalı,
 • Yerler temizlenmesi kolay olan fayans olmalıdır.

Tüm bunların yanında işletmenin hijyeni, işletmeyi kuracağınız konum, kuracağınız işletmenin tasarımı da CP Piliç ile paralel olmalı, CP Piliç markasının imajına uygun ve firmanın fiyat politikasına uygun davranılmalıdır.

 

CP PİLİÇ FRANCHISE BEDELI NE KADAR?

Yatırımcıların franchise alarak pazara giriş yapma isteği oldukça avantajlı bir seçimdir. Bunun sebebi ise yatırımcı  franchise aldığında marka tanınmış ve bilinmiş bir marka olacağı için reklam masrafınız olmayacak bunun yanında hali hazırda var olan müşteri kapasitesine sahip olacaksınız ayrıca ürünlerinizin satışı da bir hayli kolay olacak ve en önemlisi risk oranınız düşük olacak. 

Cp piliç tüm bu kolaylıkları elde etmek için en avantajlı markalardan biridir. Peki bu kolaylıklara ulaşmak için ödeyeceğiniz franchise bedeli ne kadar?

Bu bilgi için aşağıdaki telefon numarasından veya mail adresini kullanarak iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İletişim Bilgileri:
Büyükdere Cad. Akıncı Bayırı sok. No: 6 34394 Mecidiyeköy / İstanbul

0 212 274 85 36

info@cpturkiye.com

5767afa3bde1a.cp.gida


CP PİLİÇ BAYI IŞI KURMA VE AÇMA MALIYETI NE KADAR?

CP Piliç ülkemizde tavuk ve yem sanayide lider konumda olan firmalardan biridir. Bu sebeple CP Piliç gibi bir firmadan bayilik almak oldukça maliyetli bir yatırımdır. Ancak bu yatırım maliyetlerine katlanan girişimcinin karı da bir o kadar yüksek olmaktadır.

Bir firmadan bayilik almak için birçok değişkene dikkat etmek gereklidir. Bunlar;

 • Gerekli Sermaye
 • Kurulum Maliyeti 
 • İşletme Maliyeti 
 • İsim Hakkı Bedeli  
 • Yatırım Geri Dönüşü
 • Ortalama Kar Marjı 

Gibi değişkenleri yatırımcı bayilik açım aşamasında analiz edip kendine uygunluğunu kontrol etmesi gerekmektedir.

Mesaj Sayısı(5)

 1. Sami
 2. Tekin Yücel
 3. Hasan Çiftsüren
 4. Ömer AYDIN
 5. Mehmet Emin Çimen

Mesaj Bırakabilirsiniz