Beyza piliç bayilik fiyatları ne kadar? Tavukçu dükkanı bayiliği karlı mı?

Tavuk sektörünün öncü markalarından biri olan Beyza Piliç 1979 yılında kurulan AKYEM Adana Yem Sanayi Tarım ve Ticaret A.Ş.’ nin bir kuruluşu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

BEYZA PİLİÇ, “bayıltmadan elle kesim” yöntemini Türkiye’de ilk kez uygulayan firma olma özelliğini taşımaktadır ve halihazırda piyasada bu yöntemi uygulamakta olan tek firmadır.

Beyza Piliç, “Güvendiğiniz Lezzet” sloganıyla tüm müşterilerin güvenini kazanmayı amaçlayarak yola çıkmış bu konuda da oldukça başarılı olduğunu bizlere göstermektedir.

Beyza piliç piyasaya sürülen her türlü parça piliç ürünü, otomatik makinelerde üretilip, taze, şoklu, tabaklı veya poşetli olarak hazırlandıktan sonra frigorifik araçlar vasıtasıyla bayi satış noktalarına güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

beyza pilic 1

Beyza piliç’ in ürün gurupları nelerdir?

 • But grubu (8 farklı çeşit ürün)
 • Kanat grubu (4 farklı çeşit ürün)
 • Şarküteri grubu (7 farklı çeşit ürün)
 • Sakatat grubu (2 farklı çeşit ürün)
 • Bütün piliç grubu (3 farklı çeşit ürün)
 • Göğüs grubu (6 farklı çeşit ürün)

Beyza Piliç bayilik veriyor mu?

Beyza piliç kurulduğu ilk günden günümüze kadar kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır. Bu sebeple müşterilerin güvenle tüketebileceği ürünler elde etmek için;  Gdo yok, hormon yok, antibiyotik yok, helal kesim ve en tazesi ilkeleri ile hareket etmiştir. Tüm bu ilkeler doğrultusun da Beyza piliç ülke çapında markayı yaymak amacıyla belli şartlar doğrultusunda bayilik vermektedir.

Aynı kalitede ilerlemek için ise bayiliklerinden de aynı hizmetleri beklemektedir.

M9RGnV9H8fkiNf9VEJnAsY10hj0p9BFzZuMf6cqJTWObnp2H4nccGJethdShkoyGIbL0DAk=w1080 h608 p no v0

Beyza piliç bayiliği açmak için gerekli belgeler nelerdir?

Her sektörde olduğu gibi tavukçu açmak içinde bazı belgeler gerekmektedir. Bunlar;

 • Ustalık belgesi,
 • 2 adet vesikalık foto,
 • Ticaret sicil gazetesi,
 • Bağlı olunan esnaf odası ve ticaret odası belgesi,
 • Vergi levhası fotokopisi,
 • Sigorta ya da BAĞKUR belgesi,
 • Sabıka kaydı belgesi (Cumhuriyet Başsavcılığından alınabilir.) 

Beyza piliç bayiliği almak isteyen girişimciler öncelikle bu belgeleri eksiksiz tamamlamak zorundadır. Bu belgeler tamamlandığında sıradaki işlem ise beyza piliç firmasına bayilik başvurusunda bulunmaktır. Peki Beyza piliç firmasına nasıl bayilik başvurusunda bulunulur?

Beyza piliç bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Beyza piliç Türkiye’nin her yerinde ürünlerini görmemizin mümkün olduğu oldukça geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. BEYZA PİLİÇ, 70.000 m2’lik açık alanı, 6.000 m2’lik kapalı alanı ve saatte 12.000 adetlik piliç kesme kapasitesiyle beyaz et sektöründeki yeri oldukça önemli bir firmadır. Bu başarısını artırmak ve ülkenin her bir köşesinde ürünlerini müşterilerine ulaştırmak amacıyla bayilik verme hizmetini sunmaktadır.

Peki Beyza piliçten nasıl bayilik alınır?

Beyza piliçten bayilik almak isteyen girişimciler aşağıdaki firmanın iletişim adresinden firmaya bayilik başvurularını gönderebilirler.

Adres: Güzel Yalı Mahallesi 81057 Sokak No:6 ÇUKUROVA / ADANA
Telefon: +90 322 224 70 70 PBX
Faks +90 322 224 02 21
E-Posta: beyza@beyza.ne

?panoid=1284521519 837087248 23 1405673342&size=500,240&azimuth=45

Bayilik açmak için gerekli şartlar nelerdir?

 • Bayilik için başvuracak kişinin daha önceden Beyaz et sektöründe tecrübe edinmiş olması Beyza piliç yetkililerinin tercihidir.
 • Beyza Piliç’in benimsediği ilkeleri uygulaması ve buna yönelik teminatların gösterilmesi istenmektedir.
 • Beyza Piliç’in kalite standartlarına uyumlu hizmet vermesi gereklidir,
 • Beyza Piliç’in geniş ürün yelpazesindeki ürünlerin dağıtımı ve pazarlaması için yeterli donanıma sahip olmak gerekir,
 • 0 ve eksi 18 derecede depoların bulunması ve bu depoların yeterli büyüklük ve kalitede olması başvuracak girişimcilerden beklenmektedir.

Beyza piliç franchise bedeli nedir?

Beyaz et ve ürünleri sektöründe öncü firmalardan biri olan Beyza Piliç bayilik şartlarını yerine getirildiği taktirde girişimcilerin bu sektörde oldukça karlı bir iş yapabileceğini düşündüren bir firma olarak kendini gösteriyor.

Beyza piliçte bayilik almanın en büyük avantajlarından biri ise markanın halk tarafından oldukça bilinmesi ve güvenirliliğinin yüksek olmasıdır. Bu durumda yatırımcıların beklediği karı elde etmesi ise bir hayli olanaklı görünüyor. 

Peki böyle karlı bir sektörde yer alan Beyza Piliç’in franchise bedeli nedir?

Bu fiyatlar şehirden şehre ve alanın büyüklüğüne göre ve bunlara benzeye birçok faktöre göre değişse de ortalama olarak bir Beyza piliç franchise bedeli 50 bin ile 100 bin arasında değişmektedir.

One Response

 1. İhsan SUVAROĞLU

Mesaj Bırakabilirsiniz