Wienerwald Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Wienerwald Bayilik Alma Şartları

Gıda sektörü en çok rağbet gören alanlar arasında bulunuyor. Sektöre giriş yaparken başarısını kanıtlamış bir markanın yanında yer almanızdan daha akıllıca ne olabilir ki? Wienerwald bayiliğini almak için ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmeniz yeterli!

Wienerwald Almanya’da kurulan bir restaurant zinciri markasıdır. Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde bayisi bulunmaktadır. İstanbul’da Beşiktaş, Ümraniye gibi popüler mekanlarda bulunmaktadır. 1995 senesinde kurulan marka bin tane çalışana iş vermektedir. Çevirme piliç konusunda marka, en iyisi olma iddiasını taşımaktadır. Marka kendini diğer markalardan sağlık ve temizlik ilkeleriyle ayırmaktadır.

Wienerwald bayiliği alarak yoğun bir rekabetin yaşandığı gıda sektöründe başarılı olabilirsiniz. BU markanın bayisi olmanın getirdiği çok sayıda avantajdan ve destekten faydalanabilirsiniz. Dünyanın en tanınır ve bilindik zincirinin bayisi olmanın keyfini çıkarmanızın vakti geldi!

Wienerwald Bayilik Şartları Nelerdir?

Wienerwald bayiliği şartları yerine getirildiği zaman markanın bayisi olabilirsiniz. Marka şartları resmi internet sitesinde açıklamıştır. Bu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yeri olması planlanan yerin insanların kalabalık bulunduğu alanlar olması gerekir.
  • Kat yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • İş yerinin ana yola cephesi olmalıdır.
  • İş yerinde reklam ve tabelalar kullanılmalıdır.
  • Merkeze her ay gelirden, sözleşmede belirtilen miktar kadar kar payı ödenmelidir.

wienerwald is a hidden

2024 Wienerwald Franchise Bedeli Ne Kadar?

Yatırımcıların bir markaya yatırım yapmalarından önce akıllarına takılan en büyük sorulardan bir tanesi ne kadar ödeyecekleridir. Bu bedel değişkenlik göstermekle birlikte 500 bin TL olarak belirlenmiştir.

Wienerwald Bayiliği Nasıl Alınır?

1

Wienerwald bayiliği almak için işin hem maddi hem de manevi boyutunu iyice hesapladıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişilerin resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra bayilik başvuru formunu bulmaları ve formu eksiksiz şekilde doldurmaları gerekir. Gönder butonuna bastıktan sonra formunuz ilgili yere iletilecektir. Yetkili kişiler sizinle iletişime geçeceklerdir.

Wienerwald’in Kaç Tane Bayisi Var?

Wienerwald bayi sayısı 42’ye ulaşmıştır. Dünyanın farklı yerlerinde bulunan marka bayilerine kısa sürede yüksek kazanç elde etme fırsatını sunuyor. Marka bayilerinin arkasından bir an olsun desteğini eksiltmiyor. Bayiler güvenli bir şekilde para kazanmanın keyfini çıkarıyorlar. Toplam çalışan sayısının bine vardığı marka hem kendi kazanıyor hem de bayilikleri kazanıyor. Marka fırsatlarla doludur!

Wienerwald Müşteri Hizmetleri İletişim

58ebd8f6bc2cb51b2887a76f 0

Wienerwald müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 364 91 37’dir. Müşteri hizmetleri sayesinde firmanın bayilik alma süreci hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yetkili kişi size gereklilikleri daha iyi anlatabilmek adına birebir görüşmeye çağırabilir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz