Kahta Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2024’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Ülkemizde en çok açılan dükkanlar arasında yer alan çiğ köfteci dükkanları zirveye oynuyor. Düşük yatırım maliyetleri ile bir çiğ köfteci dükkanına sahip olabilmek gayet kolay. Sektörde rekabetin yoğun olması nedeniyle tüm zincir çiğ köfte markaları daha fazla bayilik verebilmek için yatırımcılara çok avantajlı fırsatlar sunuyor. O firmalardan birisi olan Kahta Çiğ Köfte de isim hakkı bedeli almadan çiğ köfte bayiliği veriyor! Bu yazımızda Kahta Çiğ Köfte bayilik başvurusu nasıl yapılır, firmanın şartları ve özellikleri nelerdir size anlatıyoruz.

Başlangıçta şubeleri Sarıyer, Mecidiyeköy, Büyükçekmece ve Küçükçekmece’de olmak üzere İstanbul merkezli olarak hizmet veren Kahta Çiğ Köfte 2005 yılında sektörde yol katederek bayilikler vermeye başlamıştır. Hedefi Türkiye’nin bir çok noktasında şubeye sahip olmak olan Kahta Çiğ Köfte bu büyük performansı ile kısa sürede 300’ü aşkın şubeye sahip oldu. Bayilik vererek şube ağını genişleten firma bu vizyon ile geleceğe yönelik yatırımlarını yapmaya devam ediyor ve siz yatırımcı ortakların bayilik başvurularını bekliyor.

Kahta Çiğ Köfte Bayilik Şartları ve Özellikleri

kahta çiğ köfte bayilik şartları

  • Çok az bir sermaye ile çiğ köfteci dükkanı açmak isteyen genç ve dinamik yatırımcıların başvurularını bekliyoruz.
  • Açılacak şube insanların bolca bulunduğu, yoğun trafiğin olduğu okul, sinema salonu, etüd merkezi gibi alanlarda olmalıdır.
  • Şubenin kurulum masrafları bayi adayı tarafından karşılanır.
  • Şubenizi kendi profesyonel ekibimizin kurmasını isterseniz sizin için anahtar teslim kurulum yapabiliriz.
  • Şubenizde çalışacak personelin eğitimleri alanında uzman Kahta Çiğ Köfte ekibi tarafından verilir.
  • Bayilerimize kendi fabrikalarımızda ürettiğimiz en taze çiğ köfte ürünlerini tedarik ederiz.
  • Açılışınızda kullanmanız için size hediye ürün göndermekteyiz.
  • Bayilerimizden franchise – isim hakkı bedeli talep etmiyoruz.

2024’de Kahta Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

kahta çiğ köfte bayilik

Kahta Çiğ Köfte bu sektöre girmek isteyenler için en iyi tercihlerden birisi gibi gözüküyor. Franchise – isim hakkı bedeli talep etmemesi ve açılışa özel hediye ürünler göndermesi firmanın büyük bir avantajı. Siz de bu avantajlı bayilik programına hemen katılmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayıp “Franchise Başvuru” formunu doldurmanız yeterlidir.

Firmanın yetkilileri vermiş olduğunuz bilgiler neticesinde sizinle temas kuracak ve Kahta Çiğ Köfte hakkında size çok daha detaylı bilgiler aktaracaktır.

Firma İletişim

Adres: Mahmutbey mah. Hacıbostan Cad. 2514.sok. Adil El Plaza no:5 Mahmutbey, BAĞCILAR-İSTANBUL
TEL: 05327156190

Mesaj Bırakabilirsiniz