Denizbank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu 2024

985 2f1521f5 b4b5 4392 8d0a 5b988121b3b8

Denizbank ATM yer önerisi ve başvuru formu ile ilgili hazırladığımız bu yazımız uygun ATM arsası olanlara ışık tutmaktadır. ATM arazileri, yüksek gelirleri nedeniyle genellikle son yıllarda en çok ziyaret edilen yerlerden biri haline geldi. Arazisini Denizbank’a kiralamak isteyenler;

Rus menşeli bankalardan biri olan Denizbank, 1938 yılında faaliyete başlamıştır. 2018 yılında BAE merkezli bankalar tarafından Emirates NBD’ye satılan Denizbank, yıllar içinde sürekli el değiştirmek zorunda kaldı. Denizbank ATM yer önerileri ve başvuru formu konusuna geçmeden önce bankanın tarihçesinden bahsetmek istiyoruz. Banka aslında Rusların kurduğu bir banka değil. Banka, Türk denizciliğini desteklemek amacıyla Denizcilik Bankası adıyla kurulmuştur.

1992 yılında birçok kamu bankasının birleştirilmesi kararının ardından tüzel kişiliği sona eren Denizcilik Bankası Emlak Bankası ile birleştirilmiştir. 1997 yılında Denizbank adı altında bankacılık lisansı alan Zorlu Holding, bankayı 70 milyon dolara 3 şube ile yeniden faaliyete geçirdi. Türkiye ile birlikte Avustralya, Rusya ve Kıbrıs’ta banka açan Denizbank, finansal alanda büyük bir değişimi de beraberinde getirdi. Şu anda 800’e yakın şubesi bulunan Denizbank, ATM sayısını her geçen gün artırıyor.

Denizbank ATM kiralama avantajları

Küçük veya büyük mülk sahibi olanlar Denizbank ile çalışmanın avantajlarının neler olduğunu merak ediyor. yerlerini Denizbank’a kiralayanlar;

 • Denizbank ile çalışanlar, dairelerini çok uzun süre kiralayan kurumsal bir müşteriyi cezbeder.
 • Dünyaca ünlü bir müşteri olacağınız için yasal hakkınız olan kirayı gönül rahatlığıyla artırabilirsiniz.
 • Denizbank genellikle makine kiralarını yıllık olarak peşin öder.
 • En küçük arsalarda bile yüksek kira fiyatlarına ulaşılabilir.
 • Kira geliriniz tamamen düzenli olacaktır. Siz istemedikçe Denizbank ülkenizi asla terk etmeyecektir.
 • Denizbank ATM lokasyon uygulaması

Gelelim Denizbank ATM Teklif ve Başvuru Formları yazımızın en önemli kısmına. Denizbank’a ATM ülkesi önermek isteyenlerin iletişim sayfasından Denizbank e-posta adresine ulaşmaları gerekmektedir. Denizbank e-posta adresine göndereceğiniz metnin ana başlıkları:

 • Kiralık mülkünüzün tam adresi
 • ülkenin metrekare bilgileri
 • Ülkenin mesleki durumu
 • Mülkün cephe bilgileri ve fotoğrafları
 • Arsa için talep edilen kira bedeli
 • Bölgede başka Denizbank bankaları ve ATM’leri olup olmadığı

Yukarıdaki başlıklarla e-postayı oluşturan kişiler, Denizbank’a gönderdikten sonra beklemektedir. Denizbank uygun gördüğü takdirde sizinle yazılı olarak veya telefonla irtibata geçecektir. Denizbank iletişim bilgilerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Denizbank ATM kiralama fiyatları

Arsasını ATM olarak Denizbank’a kiralamak isteyenler ne kadar kira getirisi elde edeceklerini merak ediyor. Ekonomik arsalar genellikle ATM’ler için 3 ila 5 metrekarelik bir alanı kapladıkları için görülmektedir. Halbuki; Kiracılarınız banka olacağı için alacağınız ücretlerin oldukça doymuş olacağını göreceksiniz. Özellikle işlek yollarda arsalarınız varsa yıllık 400.000 TL’ye kadar ATM kiralama ücreti alabilirsiniz.

Standart ATM kiralamalarında yıllık 8.000 TL ile 10.000 TL arasında ücret alınmaktadır. Elbette bu tür ücretleri alabilmek için bulunduğunuz bölgede bir Denizbank ATM’sinin olması gerekiyor. Dolayısıyla yukarıda gönderdiğiniz e-postanın çok önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Mesaj Sayısı(2)

 1. ŞERİF ERDİM UYSAL
 2. Taner karaer

Mesaj Bırakabilirsiniz