Denizbank Paracard kart şifresi alma: Kart şifresi nasıl belirlenir? Denizbank Paracard kart şifresi oluşturma

“Hayat Deniz’de Güzel” sloganlı reklam filmleri ile aklımızda yer edinen Denizbank ülkemizin en büyük bankalarından birisidir. Şu an Rus Sberbank’ın hissedarlığında yönetilen banka aktif büyüklük olarak 9.sırada yer alıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan banka müşterilerine kaliteli hizmet vermek için servislerini geliştirmeye devam ediyor. Eğer Denizbank ailesine yeni katılmışsanız, elinize ulaşan Paracard’ın şifresi oluşturulmamıştır. Bu konumuzdaki bilgiler ile Denizbank Paracard kart şifresi alma yollarını öğrenebilir ve 4 haneli ATM şifrenizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Denizbank Paracard Kart Şifresi Alma

denizbank kart şifresi öğrenme

Her bankada olduğu gibi Denizbank da yeni müşterilerine banka kartlarını ulaştırırken zarfın içerisinde şifre gönderimi yapmamaktadır. Bunun amacı müşterilerin güvenliğini sağlamak ve kartın şifresinin kötü emelli kişilerin eline geçmesini önlemektir. Denizbank kart şifrenizi bu yüzden sizin oluşturmanız gerekiyor. Bu işlemler oldukça basit ve hızlıca yapılabilecek işlemlerdir.

Denizbank Paracard şifresini SMS ile almak için aşağıdaki şablona uygun bir mesaj göndermeniz yeterlidir.

SIFRE yazıp boşluk bırakın istediğiniz dört rakamlı şifreyi yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son dört rakamını yazarak 3280’e gönderin. Burada belirlediğiniz 4 haneli şifre ile artık kartınızı kullanabilir ve ATM üzerinden işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

NOT: Banka kart şifreniz başka kişilerin eline geçtiğinde hesabınızın boşaltılması, paralarınızın harcanması gibi büyük problemler yaşarsınız. Bu nedenle kart şifrenizi belirlerken doğum tarihi, plaka, yaşınız gibi kolay tahmin edilebilir şifreleri tercih etmemelisiniz. Şifrenizi oldukça karışık, ve rastgele rakamlardan seçmeniz sizin için iyi olacaktır.

Denizbank Paracard Özellikleri

denizbank paracard özellikleri

– Denizbank kartınız ile ATM’lerden para çekebilirsiniz, bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.
– Kartınız ile internet alışverişi yapabilir, 3D Secure sistemi ile kartınızın güvenliğini sağlarsınız.
– Hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir, harcamalarınızı takip edebilirsiniz.
– Kartınız ile nakit avans çekebilir, taksitli ödeme yapabilirsiniz.
– Kartınız ile cep telefonunuza bakiye yükleyebilirsiniz.
– Havale, EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz