DOİS Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? DOİS Bayiliği Nasıl Alınır?

2007 yılında kurulan DOİS, özel Hatay usülü soslu döneri ile kısa bir sürede döner sektöründe kendine iyi bir yer edindi. Merkez şubesini Ankara / Yenimahalle’de kuran DOİS buradaki başarısının ardından yeni şubeler ile markayı büyütmeye devam etti. Şu an Ankara’da tam 6 şube ile hizmet veren ve Ankara halkının döner konusunda bir numaralı tercihi olan DOİS döner şehir dışına da açıldı ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yeni şubeler kurdu. Bayilik sistemini uzun zamandır devam ettiren firma bu program sayesinde yeni yatırımcılar ile birlikte DOİS markasını daha ileriye taşımayı amaçlıyor. Eğer sizde DOİS bayilik başvurusu yaparak bu sektöre girmek istiyorsanız yazımızdan faydalanacağınızı düşünüyoruz.

Özel Hatay usulü soslu dönerine “DOİS Zurna” ismini veren firma kendi üretimi olan lavaş ekmeği ile dürüme farklı bir lezzet katıyor. Hataylı ustaların ellerinden çıkan DOİS soslu dönerleri doyurucu olması sebebiyle çalışanların, öğrencilerin tercihi oluyor.

DOİS Bayilik Şartları ve Özellikleri

dois bayilik şartları

– DOİS markasına katkı sunabilecek, bizimle birlikte büyümek isteyen, karşılıklı kazan-kazan ilkesi ile çalışacak ve döner sektöründe çalışmak isteyen girişimci, iş sahibi olmak isteyen kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
– Markamıza gereken yatırımı yapabilecek, döner sektörü için gereken sermayeyi karşılayabilecek adaylar ile çalışmak istiyoruz.
– DOİS marka standartlarına göre şubeye sahip olursunuz ve şubenizden kısa zamanda kar elde etmeye başlarsınız.
– Marka bilinirliğimiz yüksek olduğu için DOİS’e yapmış olduğunuz yatırımı kısa zamanda amorti edeceğinizi düşünüyoruz.
– Sektöre giriş yapan franchise ortaklarımıza döner sektörü hakkında bildiklerimizi aktarıyoruz ve size sektörün gerektirdiği donanımları yüklüyoruz. Böylece işinizi geliştirmenize yardımcı olmuş oluyoruz.
– Ürün tedariki konusunda DOİS size her türlü kolaylığı sağlayacak ve en taze döner ürünlerini size güvenli ve sağlıklı olarak ulaştıracaktır.

Editörün Notu: Markaya yapacağınız yatırımın miktarı şubenin lokasyonu ve şube boyutuna göre değişecektir. En net bilgileri yazımızın en altında vereceğimiz iletişim kanalları vasıtasıyla öğrenebilir ve şube için yapmanız gereken yatırımın bedelini öğrenebilirsiniz.

2021’de DOİS Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

dois bayilik

DOİS’den Hatay soslu dürüm bayiliği alarak döner sektöründe kısa zamanda kar getiren bir işe sahip olabilirsiniz. Bu şartlar altında bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp form doldurup gönderebilirsiniz.

Bayilik başvurunuzu firma görevlileri inceleyecek ve size bilgilendirme yapacaktır. Ya da aşağıdaki iletişim numaralarından telefon ile görüşüp firmadan daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Firma İletişim

Batı Sitesi Mah. 2307.Sok. No:8 Yenimahalle / ANKARA
TEL: 0312 255 12 02

One Response

  1. Mustafa Gölge

Mesaj Bırakabilirsiniz