Dastini Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Dastini Bayilik Alma Şartları

Dastini 2004 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Bebek market sektöründe önde gelen markalar arasında yer alır. Kuruluş desteği gibi bayilerine verdiği yardımlar ile, bayilerini desteklemekten geri kalmayan marka, kısa sürede etkin bir büyüme tablosuna sahip olmuştur. 18 farklı ilde hizmet vermeye başlayan markada 15 binden fazla ürün bulunmaktadır.

Dastini bayiliği alarak bu markanın temsilcileri arasında yerinizi alabilirsiniz. Bütün bebek ürünlerini bir araya toplayan marka, her geçen gün daha çok genişleyen müşteri kitlesine sahiptir. Anne ve babaların uğrak noktası olan Dastini ile para kazanmaya başlayın.

dastini dukkan bayilik

Dastini Bayilik Şartları Nelerdir?

Dastini bayiliği şartlarını yerine getirdikten sonra siz de bayi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Açılması düşünülen iş yerinin en az 60 metre kare olması gerekir.
  • İş yerinin en az 3 metre genişliğinde vitrini bulunması gerekir.
  • Bütün mağazaların dekor ve tabela kullanması zorunludur.
  • Dastini merkez tarafından belirlenen mağazacılık programlarını kullanılması zorunludur.
  • İş yerinin yeri uygun olması halinde mutlaka güvenlik amacıyla kamera sistemi kurulmalıdır.

2020 Dastini Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi olmak isteyen kişilerin iş yeri şartlarını yerine getirmesinden sonra yerine getirmeleri gereken diğer önemli nokta yatırım bedeli olacaktır. Yatırım bedeli ilk aşamada 200 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu bedelden sonra bayilik alındığında kar marjı en az yüzde 30 olacaktır.

Dastini Bayiliği Nasıl Alınır?

Dastini bayiliği almak için  telefonlarınızdan 0216 688 80 77 ya da 0507 214 55 30 numaralı telefonlarını arayabilirsiniz. Bu hatlardan bayilik hakkında daha detaylı bilgi alınması da mümkündür. Bayilik için resmi internet sitesi üzerinde yer alan bayilik formunu doldurduktan sonra yetkililerin de sizi aramasını bekleyebilirsiniz.

Dastini’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Dastini bayi sayısı 32’yi bulmuştur. Bayilikler farklı illerde bulunmaktadır. Türkiye nüfusunun büyük kısmını evli çiftlerin oluşturduğunu düşündüğümüz zaman markanın neredeyse herkes potansiyel müşteridir. Geniş müşteri kitlesine geniş ürün yelpazesi ile hitap ederek, yüksek kazanç elde etmenin vereceği hazzı tadabilirsiniz.

Dastini Müşteri Hizmetleri İletişim

Dastini müşteri hizmetleri telefon numarası için 0216 688 80 77’yi tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden bayilik hakkında sorularınızı, görüşlerinizi, istek ve önerilerinizi, şikayetlerinizi markaya iletebilirsiniz. Dastini Bebe Market ile yüksek kar marjına ve geniş müşteri kitlesine merhaba demenizin vakti geldi! Siz de konforlu ve rahat bir çalışma ortamı yaratmak için Dastini’yi seçin.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz