Espresso Lab Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Espresso Lab Bayilik Alma Şartları

Bayilik alarak Espresso Lab temsilcisi olabilir, iyi kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik bunu yapmak için yapmanız gereken şeyler çok kolay. Bayilik almak ve markanın kendisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Espresso Lab Türkiye’nin en çok tercih edilen kahve durakları arasında yer alır. Türkiye’nin en yenilikçi kahve zinciri, kahve tutkunlarına özel olarak hizmet vermektedir. Her geçen gün daha fazla kahve severle buluşulmaktadır. Markanın bir tane kavurma merkezi ve toplam 70 mağazası bulunmaktadır.

Espresso Lab bayiliği sayısının 2020 sene sonuna kadar en az 100 olması amaçlanmaktadır. Siz de başvurunuzu ileterek bu bayilerden bir tanesi olabilirsiniz. Neden mi Espresso Lab ? Çünkü bu markanın tecrübe ve bilgi birikiminden faydalanırsınız. Başarısız olma ihtimaliniz sıfırdır!

Espresso Lab Bayilik Şartları Nelerdir?

Espresso Lab

Espresso Lab bayiliği şartları yerine getirilmeden bayilik başvurusunun yapılmaması gerekir. İş yerini Espresso Lab bayisi olması için taşıması gereken bazı özellikler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • İş yeri hem yaya hem de araç trafiğinin yoğun olduğu bir yerde konumlanmış olmalıdır.
  • İş yerinin otopark kolaylığı sunması gerekir.
  • Yakın çevrede farklı bir Espresso Lab mağazası olmamalıdır.
  • Mağazada merkez tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde reklam ve tabela vb. kullanılmalıdır.

Kişilerin bu işi yapmaları için işlerini sevmeleri, disiplinli ve çalışkan olmaları ayrıca girişimci bir ruha sahip olmaları da gereklidir. Bu şartların sağlanması halinde siz de başarılı bir temsilci olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

2020 Espresso Lab Franchise Bedeli Ne Kadar?

Espresso Lab 2

Bayi olmak isteyen kişilerin gözden çıkarmaları gereken bir bedel bulunmaktadır. Bu bedel farklı iş yerine göre değişebilmekle birlikte ortalama 200 bin TL olarak belirlenmiştir. Bayilik almak için başvuru yapmadan önce işin maddi boyutunun iyi hesaplanması gerekir.

Espresso Lab Bayiliği Nasıl Alınır?

Espresso Lab bayiliği almak için firmanın resmi internet adresine girin. Bayilik linkine tıklayın. Karşınıza bir adet bayilik formu çıkacak. BU formu doldurun. Girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olun. Eksik ve yanlış bilgilerden başvuru yapan kişi sorumlu olacaktır. Daha sonra doldurduğunuz formu gönder butonuna basarak yetkili birime iletin.

Espresso Lab’in Kaç Tane Bayisi Var?

Espresso Lab bayi sayısı güncel olarak 70’dir. Bu sayının yeni bayilerle artırılması markanın hedefleri arasında yer alır. Marka yalnızca yurt içinde değil, yurt dışında da yayılmayı isteyerek, efsane lezzetteki kahvelerini bütün bir dün yaya tanıtmayı amaçlamaktadır.

Espresso Lab 3

Espresso Lab Müşteri Hizmetleri İletişim

Espresso Lab müşteri hizmetleri telefon numarası için 0216 596 87 36 hattını arayabilirsiniz. B u hat üzerinden bayilik hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi, görüş, istek, öneri ve şikayetlerinizi de iletebilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz